Awesomia Boje o Awesomiu

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
awesomiapevnost.jpg


Bojujte o Awesomiu v novej komunitnej hernej udalosti a získajte extra odmeny!

Awesomia je pevnosť v strede mapy, ktorá sa nedá obsadiť.

Každé dva týždne bude v každom hernom svete vyvolaný boj o Awesomiu, v ktorom sa bude dať získať na konci odmena v podobe dlhopisov, posilnení, truhlíc atď., pre víťazov aj porazených!

V akom čase a ako často sa budú konať boje? Záleží od vás. Aké budú odmeny? Záleží od vás. Ako bude pevnosť vystavaná, atď? Záleží od vás :)
Nastaviť sa dajú rôzne podmienky, v tejto časti fóra budete môcť nájsť témy, v ktorých sa môžete vyjadrovať a písať svoje nápady.
Na základe nich sa potom táto naša herná udalosť bude upravovať.

Príjemnú zábavu!
 

Deleted User - 4

Hosť
Na základe ankety bol stanovený deň na sobotu a časy pre jednotlivé svety takto:

19:00 - El Paso
19:15 - Fremont
19:30 - Texas
19:45 - Geronimo
20:00 - Houston
20:15 - Iowa
20:30 - Delaware


Boje budú vyvolané zvyčajne vo štvrtok. Ak by kvôli skôr vyhlásenému boju zo strany hráčov ho nebolo možné vo svete nastaviť, tak sa tam jednoducho neodohrá.
 
Naposledy upravené moderátorom:

Deleted User - 4

Hosť
Túto sobotu sa odohrajú ďalšie boje o Awesomiu, tentokrát nezískate ďalšiu časť z Americkej súpravy (až nabudúci týždeň), ale môžete vyhrať dlhopisy a iné odmeny.

V tomto boji bude jedna zmena: Ak by mal byť boj nevyrovnaný (napr. je v ňom oveľa viac obrancov ako útočníkov), vaša postava môže byť pred začatím boja presunutá na druhú stranu, aby bol boj férový. Znamená to, že ak je napr. v boji prihlásených 50 útočníkov a 110 obrancov, pred začiatkom boja z neho presunieme min. 30 obrancov na stranu útočníkov = 80 vs 80. Výber prebehne náhodne.
 

Deleted User - 4

Hosť
Túto sobotu bude opäť možné získať za účasť ďalšiu časť z Americkej súpravy.
 

Deleted User - 4

Hosť
Nezískali ste v tomto roku všetky predmety z Americkej súpravy?
Počnúc touto sobotou budete na to mať opäť šancu!

americkasupravaskawe.jpg


Každý týždeň budete môcť získať, okrem iných odmien, jednu časť z tejto súpravy.

Hovoríte si, už mám celú Americkú súpravu, načo mi budú ďalšie kusy?
Mám v pláne, že z niektorých súťaží alebo v budúcom roku opäť z Awesomie (ak to InnoGames dovolí) sa bude dať získať aj tretí krát, tj. jedného dňa si túto súpravu budete môcť vylepšiť!
 

Deleted User - 4

Hosť
Nové časy bojov vo svetoch:

19:00 - El Paso, Fremont, Geronimo
19:30 - Texas, Houston
20:00 - Delaware, Iowa
 

Deleted User - 4

Hosť
Túto sobotu prebehne v tomto roku posledný boj o Awesomiu a potom si dáme pauzu. Ale žiaden strach, ak o ne bude záujem, boje sa opäť vrátia v budúcom roku ;)
 

Deleted User - 4

Hosť
Zajtra sa opäť budete môcť zapojiť do bojov o Awesomiu :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Túto sobotu sa odohrá vo všetkých svetoch, kde je zapnutá migrácia (El Paso, Fremont, Geronimo), posledný boj o Awesomiu.

V ostatných svetoch boje o Awesomiu ostávajú, budú sa však konať v nových časoch o 20:00 (Texas, Houston) a 20:30 (Delaware, Iowa)
 

Deleted User - 4

Hosť
Keďže niektorí majú potrebu mať vyšpecifikovaný čas (namiesto používania obyčajného zdravého rozumu), uvádzam čas, kedy spravidla môžu byť boje presunuté - môže sa jednať o čas 6 hodín pred uskutočnením boja o Awesomiu a po jeho skončení až do konca celého nasledúceho dňa. Nie je to zákaz, môžete vyvolať boj aj 4-5 hodín pred alebo aj v nedelu o 15:00, ale jednoducho počítajte s tým, že tieto boje môžu byť posunuté na iný, vhodnejší čas pre hernú komunitu. Dávam dôraz na slovíčko môžu.

Len dodám, že toto je už po niekoľkýkrát, čo tu musím niečo robiť s pravidlami, zbytočne vám tu kvôli pár jedincom dávať nejaké ďalšie a ďalšie obmedzenia, keď som kvôli tomuto dokonca terčom zlomyselných osobných útokov a to dokonca aj na zahraničnom fóre, ktoré s nami nemá nič. Keď to má takto byť aj ďalej, už asi nebudem mať vôbec chuť pokračovať v ďalšom vyvolávaní bojov a jednoducho túto udalosť, ktorá je čisto moja osobná dobrá vôla, do ktorej ma nikto nenúti a ktorú pre vás všetkých robím vo svojom voľnom čase, pre svoje vlastné duševné zdravie radšej ukončím. Prosím, neberte to ako nejakú vyhrážku, ja si myslím, že väčšine sa tieto boje páčia a sú za ne vďační, aj keď to teda okrem zopár ľudí nedávajú skoro vôbec najavo, no na druhej strane väčšina spätnej väzby, ktorú reálne dostávam je negatívna a keď k tomu ešte prirátam to vyššie, tak mi to z toho tak logicky vychádza a verím, že sa mi nikto nebude vôbec čudovať.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore