Awesomia Boje o Awesomiu

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.


Bojujte o Awesomiu v novej komunitnej hernej udalosti a získajte extra odmeny!

Awesomia je pevnosť v strede mapy, ktorá sa nedá obsadiť.

Každé dva týždne bude v každom hernom svete vyvolaný boj o Awesomiu, v ktorom sa bude dať získať na konci odmena v podobe dlhopisov, posilnení, truhlíc atď., pre víťazov aj porazených!

V akom čase a ako často sa budú konať boje? Záleží od vás. Aké budú odmeny? Záleží od vás. Ako bude pevnosť vystavaná, atď? Záleží od vás :)
Nastaviť sa dajú rôzne podmienky, v tejto časti fóra budete môcť nájsť témy, v ktorých sa môžete vyjadrovať a písať svoje nápady.
Na základe nich sa potom táto naša herná udalosť bude upravovať.

Príjemnú zábavu!
 
Na základe ankety bol stanovený deň na sobotu a časy pre jednotlivé svety takto:

19:00 - El Paso
19:15 - Fremont
19:30 - Texas
19:45 - Geronimo
20:00 - Houston
20:15 - Iowa
20:30 - Delaware


Boje budú vyvolané zvyčajne vo štvrtok. Ak by kvôli skôr vyhlásenému boju zo strany hráčov ho nebolo možné vo svete nastaviť, tak sa tam jednoducho neodohrá.
 
Naposledy upravené :
Túto sobotu sa odohrajú ďalšie boje o Awesomiu, tentokrát nezískate ďalšiu časť z Americkej súpravy (až nabudúci týždeň), ale môžete vyhrať dlhopisy a iné odmeny.

V tomto boji bude jedna zmena: Ak by mal byť boj nevyrovnaný (napr. je v ňom oveľa viac obrancov ako útočníkov), vaša postava môže byť pred začatím boja presunutá na druhú stranu, aby bol boj férový. Znamená to, že ak je napr. v boji prihlásených 50 útočníkov a 110 obrancov, pred začiatkom boja z neho presunieme min. 30 obrancov na stranu útočníkov = 80 vs 80. Výber prebehne náhodne.
 
Nezískali ste v tomto roku všetky predmety z Americkej súpravy?
Počnúc touto sobotou budete na to mať opäť šancu!Každý týždeň budete môcť získať, okrem iných odmien, jednu časť z tejto súpravy.

Hovoríte si, už mám celú Americkú súpravu, načo mi budú ďalšie kusy?
Mám v pláne, že z niektorých súťaží alebo v budúcom roku opäť z Awesomie (ak to InnoGames dovolí) sa bude dať získať aj tretí krát, tj. jedného dňa si túto súpravu budete môcť vylepšiť!
 
Nové časy bojov vo svetoch:

19:00 - El Paso, Fremont, Geronimo
19:30 - Texas, Houston
20:00 - Delaware, Iowa
 
Túto sobotu prebehne v tomto roku posledný boj o Awesomiu a potom si dáme pauzu. Ale žiaden strach, ak o ne bude záujem, boje sa opäť vrátia v budúcom roku ;)
 
Túto sobotu sa odohrá vo všetkých svetoch, kde je zapnutá migrácia (El Paso, Fremont, Geronimo), posledný boj o Awesomiu.

V ostatných svetoch boje o Awesomiu ostávajú, budú sa však konať v nových časoch o 20:00 (Texas, Houston) a 20:30 (Delaware, Iowa)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.