Anketa Boje o Awesomiu

Chcel by si pravidelné boje o Awe s koncomesačnou odmenou?

  • áno

    Hlasy: 25 71,4%
  • nie

    Hlasy: 10 28,6%

  • Celkový počet hlasujúcich
    35
Ahojte, dostal som taký nápad ako možno zvýšiť záujem o boje... Momentálne sa konajú boje o awe v podstate náhodne prípadne cez nejaký event a to by som zmenil. Ide o to že by sa konali každú nedeľu, každý týždeň. Vytvoril by sa nový rebríček ktorý by sa raz mesačne obnovoval a kde by sa Top 10 hráčov odmeňovalo. O aké odmeny by šlo to by som už nechal na adminov ale myslím si že prví traja by mohli dostať nuggety a zbytok VIP prémka + nejaké drobnosti do bojov :) Dá sa na tom ešte popracovať pokojne sem píšte svoje nápady
 
Tak čakal by som od ľudí čo dali nie že sem uvedú aj dôvod ale predpokladám že nie dali väčšinou len preto že som to sem pridal ja :) Na nápade sa dá ešte všelijako popracovať aj keď nepredpokladám že by sa to niekedy dostalo reálne do hry :D
 
*Nie som dal preto lebo túto hru nehrám. Boje boli dobré pred pár rokmi nie teraz keď sa tu deje čo sa deje. Napriek tomu že som dal "Nie" vyjadrujem tomuto návrhu podporu, snáď sa to uchytí a vyfasuješ za to nejaké nugetky. :p
 
*Nie som dal preto lebo túto hru nehrám. Boje boli dobré pred pár rokmi nie teraz keď sa tu deje čo sa deje. Napriek tomu že som dal "Nie" vyjadrujem tomuto návrhu podporu, snáď sa to uchytí a vyfasuješ za to nejaké nugetky. :p
Trápna výhovorka Andi.. ja to tiež nehrám a dal som áno len aby som podporil Stvorka :D keď už kazíš anketu aj keď by si sa už nemal zapájať, tak som to aspoň vybalansoval :D
 
Hore