Boje o pevnost - nosic vlajky

Paci sa Vam tento napad?

  • Ano

    Hlasy: 14 58,3%
  • Nie

    Hlasy: 10 41,7%

  • Celkový počet hlasujúcich
    24
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser7841

Hosť
Mam takyto napad:

V bojoch o pevnosti ma obrana celkom slusne bonusy na hradbach alebo na vezi.
V utoku by mohla fungovat nova pozicia - nosic vlajky.
Princip by spocival v tom, ze nosic vlajky by daval bonus pre svoj sektor, kde je.
Stacil by jeden utocnik, ktory by bol urceny generalom.

Tym padom by sa mohla vytvorit nova zbran alebo produkt.

No a kedze v bojoch bolo na vlajke logo kavalerie alebo krajiny, v hre by sa to dalo vyuzit ako miesto na zobrazenie symbolu (loga) aliancie...

Co vy na to?
 

DeletedUser7574

Hosť
Fajne

Celkom sa mi to aj zapáčilo, dobre to máš vymyslené. :) A dokonca by ich mohlo byť aj viac s menšími bonusmi, napr. ten vlajkonos (+? vodcovstvo) a bubeník (+? vytrvalosť pre útok) a ešte niečo do obrany, ja sám na boje nechodím, ale čo som čítal, tak vraj obrana je dosť silná aj bez tohto, tak by sa to možno aj vynechalo. :)
Ale zase sa mi nepáči, že by sa pre to musela robiť nová zbraň alebo produkt. Proste, tak ako píšeš, generál by určil, kto bude vlajkonos pri rekrute alebo pred prvým kolom. A označenie na mape, no, ja som si predstavil, že by napríklad blikal alebo čo. :D
 

DeletedUser7841

Hosť
.

Ono by ani nemusela byt nova zbran.. to bola len jedna z moznosti.. stacilo by iba urcenie od generala. Cize by pribudla nova hodnost.. a oznacenie - no mobol by byt v inej farbe :) nech je z neho lahsi terc :D
 

DeletedUser7574

Hosť
Presne, keby sejmnuli vlajkonosa, bonus by sa stratil, snáď by to obranu rozhýbalo. :) Boj som už dávno nevidel a každý má svoju taktiku, ale myslím, že niektorí len sedia na hradbe (či jak sa to volá :) ) a čakajú čo bude. Za zabitie vlajkonosa by mohol byť nejaký ten bonus potom, kvôli lepšej motivácii, + dlhopis alebo niečo v aktuálnom boji, +10 dmg alebo +10% hp napr. :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore