Boje o pevnosti

Budete za zúčastňovať bojov o pevnosti ?

  • Áno, budem

    Hlasy: 61 70,1%
  • Niekedy, radšej robím práce

    Hlasy: 15 17,2%
  • Nie, radšej budem duelovať, robiť remeslá alebo niečo iné

    Hlasy: 11 12,6%

  • Celkový počet hlasujúcich
    87

DeletedUser

Hosť
Ano ale na začiatku idem cez nástrahu a potom dávam #reskill.
 

DeletedUser

Hosť
A čo je ešte lepšie dnes večer sa odohrá prvý boj na Californii. Ešte len nedávno sme sa dozvedeli o prvej vystavanej pevnosti! A dnes? Dnes sa bude po prvý raz bojovať o malú pevnosť.

Čo na to hovoríte?
Koho typujete, ako favorita a komu fandíte?
Aké prognózy a očakávania máte od prvej potýčky?


Viva la Califronia!
 

DeletedUser7779

Hosť
Podľa mňa je to tak 50% na 50%, lebo neviem koľko sa ešte nazberá útočníkov a obrancov. :D
Ale aj tak, gratulujem tomu, kto vyhraje, či už to budú útočníci alebo obráncovia, to je jedno, proste gratulujem víťaznému tímu hráčov. :)
 

DeletedUser4451

Hosť
Hrozne som chcel zacat s bojmi co najskor ale takto skoro tak to som naozaj necakal som trochu sklamany :D budem musiet prve boje vynechat ale snad nebudu tak casto aby som to lutoval ved vyvolanie boja nie je zadarmo :p
 

DeletedUser

Hosť
Neviem, myslíte že ma vezmú ak mám iba obyčajný luk a som stavbár? Či sa mi oplatí ísť tam.
 

DeletedUser7779

Hosť
Tam ťa zoberú vždy, to je jedno akú máš zbraň na ľavej ruke, aj je jedno aj to, aká si postava.
 
No pokiaľ bude útok plný, tak jednoznačne porazí obranu, nevystavané pevnosti sa sťažka bránia a zo začiatku ich nieje možné ubrániť. Teda to cowboyove 50:50 by som zmenil na 90:10 (útok:obrana). :p

//Aha, teraz som si všimol, že boj už dávno skončil :D
 

DeletedUser4451

Hosť
Rad by som ale to by museli rekrutovat hraca co je online s 1000 hp zbranou a equipom pred tym co neni online ma 250 hp nema zbran ani equip a este aj z tych 250 hp ma 30 minutych :D
A podotykam ze umrie v prvom kole takze zmysel to nema aj tak :D
 

DeletedUser

Hosť
Boli ste na dnešnej bitve? Musím sa pochváliť, dosť výrazne sme zničil Fallenstar aj s Chopkom. Na celej Californii sme vyhrali (Hell Company) z 5 bitiev až 4 bitvy, mali by ste sa viac snažiť, resp. nevyhadzovať peniaze z okna.

Ja potom musím ísť cez pol mapy na nejaké trápne bitvy pri ktorých si ani nevystrelím lebo Chopkárov a spol. dajú dole v prvých kolách a na mňa žiadny hráč neostane :eezmurk:

[SPOIL]
TrollFaceDancing.gif
[/SPOIL]

Neberte to osobne, radosť nám robí každý hráč z Chopku alebo Fallenstaru ktorý sa dostane do bezvedomia :p
 

DeletedUser

Hosť
:odJackNoface: Ďalšia bitva, znova vyhratá, nedáte si povedať.
Ale zajtra zasa ďalšia :ahaok:

Ale musím priznať :howgh: bez vás by som mal 30 UP menej, len tak ďalej súdruhovia! :happy1:



 
Hore