Boje o pevnosti

Boli by ste za taketo obmedzenie vstupu do bojov ?

  • Ano

    Hlasy: 3 33,3%
  • Nie

    Hlasy: 6 66,7%

  • Celkový počet hlasujúcich
    9
  • Anketa je uzavretá .
Mal by som navrh na obmedzenie hracom bez mesta volny vsup do bojov o pevnosti ci uz do obrany alebo utoku ...
Kedze sa utocnik snazi prekvapit obranu vymysla vseliake taktiky a nejaky hrac ktory ma nejaky problem alebo je trosku naruseny pride a vyklabosi druhej strane celu taktiku... kazi to hru koli nejakym jedincom a potom su ludia este viac znechuteny a prestava ich to bavit a boje upadaju .....
Mal by som navrh aby sa to vyriesilo ziadostami o vstup do obrany alebo utoku .
Hrac ktory je bez mesta posle ziadost do obrany alebo utoku a nasledne bude musiet byt tato ziadost potvrdena ....
ak bude utok potvrdozovalo by mesto kore vyhlasilo utok ak by chcel ist dany hrac do obrany schvalovali by to zakladatelia mesta danej aliancie


Teraz ked je volny vstup kedykolvek moze niekto prist a pokazit jednej strane celu hru toto malo byt uz davno obmedzene !
 
Mne osobne tento návrh príde absolútne zbytočný. Vždy sa nájde cesta ktorou sa to dá veľmi jednoducho obísť.. Či už "kamarát u súpera" alebo si proste vytvorí mesto mimo alianciu a už neposiela žiadosti.. Príde mi to ako zbytočná strata času pre vývojárov ale najmä pre rekrutujúcich... Každý deň klikať rekrut a ako bonus k tomu ešte klikať žiadosti o boje o pevnosti. Prečo potom rovno nepridať "výzvy na boje o pevnosti" aby sa daná aliancia mohla rozhodnúť či chce alebo nechce bojovať o túto pevnosť. A teraz keby si to vezmeme z opačného hladiska s tým, že by sa pridali do "žiadostí" aj mestá mimo alianciu vlastníkov, tak by bola isto zábava pre dáku malú alianciu preklikávať žiadosti od každého, čo príde pomôcť brániť z väčšej a potom ešte klikať rekrut. Prečo potom rovno nezrušíme aj duely, keď je na tebe odmena a utečieš mimo mesto? Že ti duel môžu dať iba po tom, čo ti príde výzva na duel a ty to príjmeš. Celkovo mi to príde ako hlúposť, ktorá by nabádala iba k väčšiemu množstvu intríg, mulťákov a kadejakých podvodov.. Za mňa by to proste nemalo zmysel..


/EDIT: A takáto zmena by hlavne ovplyvnila celý west.. Od bety až po Grécko a neviem.. Intergalaktický turnaj... A tam na tých svetoch je všade iná situácia.. Niekde sa totiž ešte stále plnia boje o veľké a tak podobne. Tam by to nebolo najpríjemnejšie. :)
 
Naposledy upravené :
Hore