Bojová situace

DeletedUser

Hosť
Zdravím všechny bojovníky ze světa 5.:howgh:
Na sk5 sleduju situaci ohledně bojů snad od počátku a nedá mi,než napsat tento malý článek,který naivně chce změnit směr,kterým se tento svět udává...

Z počátku serveru byla zdravá nevraživost mezi městy,která způsobila přímo bojovou pohotovost.Boje byli plné,vyrovnané.Jak už to tak bývá,rovnocennost se začala vytrácet a zdravá nevraživost přerostla v nezdravou nevraživost.Na řadu přišla sprcha urážek,nadávek apod.Zcela zbytečně.Východiskem bylo rozhození sil a tak vznikly aliance Konfederácia,Únia a malá nenápadná třetí strana Liga Výnimočných.Bohužel komunikace mezi těmito třemi stranami není nejlepší a v podstatě pokračuje v tichém šumu doteď.Na kvalitu bojů to vliv nemělo,Konfederácia(neberte v potaz,že jsem jejím členem) má vysokou převahu v kvalitě a Únia místo vyjednávání o přerozdělení sil přikročila k fejk útokům.

Jestliže chceme udržet sk5 na živu,mělo by se zapomenout na nevraživost,staré šváry a hodit to vše za hlavu.Účast na bojích nebývá špatná,tak toho využijme a udělejme si kvalitní boje,proč se stále dohadovat,není to zbytečné a je to opravdu zapotřebí?To se opravdu nedokážeme dohodnout na kompromisu?Zkusme se nad tím zamyslet a pokud opravdu nejsme schopni komunikace,tak se vzchopme a zkusme místo fejkování bojovat.Protože jestli i tento malý krok nezvládneme,můžeme to s boji na sk5 zabalit.Hráče baví bojovat a věřte nebo ne,je to malý zázrak,tak ho podpořme a nezabíjejme...

Zajímal by mě názor každého,kdo chodí do bojů na sk5.Vaše představy,nápady,názory,připomínky...
Jen prosím nezapomínejme,že jmenování,osočování,urážení apod toto téma potopí.Pevně věřím,že to zvládneme.;)

Díky za pozornost.
S pozdravem Pajkazed.
 

DeletedUser4451

Hosť
Na svete je cez 5000 hracov z toho aktivnych mozno 4500 takze nie je moc z coho vyberat. Mali by sa vytvorit dve rovnocenne aliancie a v kazdej aby bol poriadok. Proste aby tam bol normalny vodca, zastupca, velitelia bojov a komunikacia medzi nimi a rovnocennymi bossmi druhej ally by sa mala drzat slusneho jednania.
Teraz je to tak ze jedna ally sa snazi zmocnit asi vsetkeho co ma pod rukami a v druhej velia 13-15 rocny a maju kazdy den hadky kto si nasadi na hlvu korunu a v boji bud nevel inikto alebo 10 ludi naraz.. to je fakt uboha uroven.

Pokial sa to nevyrovna tak tie zalte mozte popredavat a svet 5 odstavit.
 

DeletedUser

Hosť
Svet 5 už nejaky ten čas upada.. jedine riešenie, ktore ja vidim, je rozdeliť sacramento, jericho a spol a začať zasa bojovať proti sebe... Pretože ak budu tieto dve mesta bojovať spolu aj nadalej tak konkurencia sa na to vykašle pretože vidi že to je v bojoch beznadejne... Hovorim to už nejaky čas no nikto ma nepočuva a takym smerom sa to aj pomaly ubera...
 

DeletedUser

Hosť
Rozdělení Sacramenta,Jericha a spol mě taky napadlo,ale v podstatě to nic nezmění,protože tam funguje již zmíněná nevraživost...Tak bych to nechal jako krajní řešení.
Sacramento v domluvených bojích proti Jerichu a pro doplnění by se přidali hráči,co by měli zájem o kvalitní boje...
Ale tak nějak tajně doufám,že se dají další dvě strany dohromady a ukážou tu sílu,co se v nich skrývá,byla by škoda ji nechat uhasnout...:eezmurk:
 

DeletedUser

Hosť
zakladateľka ali LV

Myslím, že už nie sme taká zanedbateľná aliancia, aj keď to tak zo začiatku vyzeralo a strašne by som chcela, aby sa na tento svet vrátili poriadne boje, kde by proti sebe stáli rovnocenní partneri.

Naša malá nenápadná aliancia má stále dosť ľudí, ktorí chcú bojovať, ale bohužiaľ, zo sveta 5 odchádzajú práve skúsení bojovníci s vysokými levelmi a tí, čo zostali strácajú motiváciu, ak na boji proti nim stoja megatanky, zlaté pušky a vysoké levely. Už sa tu čo to povedalo o prerozdelení miest a že to urobí Emma sama, ale to asi neprešlo..

Akonáhle sa Sacramento, Buboland, Jericho a Clay County spojilo, bolo jasné, že sa im nikto nevyrovná..

Takže môj návrh je takýto: Urobiť tri aliancie, aby stále nebojovali proti sebe tí istí a mohlo sa zabezpečiť aké také rozdelenie miest aj napriek nevraživosti panujúcej medzi niektorými mestami... Kedže Konfederácia je najmladšia a zároveň najsilnejšia, evidentne nesmú zostať spolu práve tieto mestá.

Nepoznám všetky vzťahy, ale sú tu mestá, čo spolupracujú už veľmi dlho na tomto svete a bola by škoda to kaziť.
Takže moje navrhované rozdelenie:
1. Sacramento + Weawertown, -Boston-, Kenezy, Five Points, Corleone

2. New Sacramento, BUBOLAND, Mesto duchou + Black Hole, San Pedro, Smoky Mountains

3. Jericho, Clay County, Colorado Springs + Town of Dead, Oklahoma city, War of death


Je to len návrh a nie sú tam všetky mestá aliancií, ale podľa účasti na bojoch sú tieto podľa mňa najdôležitejšie.. Fakt by sme mali zahodiť všetko, čo bolo a pozdvihnúť tento svet!

Sam
 

DeletedUser4451

Hosť
Podla mna by sa mal brat aj ohlad na pocet zlatych pusiek a vysokych hp dajme tomu nad 4000 a spisat zoznam a podla toho to tiez nejako rozhodit, lebo tiem esta sa daju rozhodit velkym poctom moznosti
 

DeletedUser4179

Hosť
Sacramento

Dúfam že sa pridajú aj ostatný hráči k tejto diskusii. Viem že rozdelenie ktoré navrhuje samsara je len v štádiu návrhu. Preto navrhujem jednu zmenu a to že naše sesterské mesto New Sacramento by malo byť v ali s nami. Z dôvodu stálo nás dosť úsilia urobiť s neho fungujúce mesto a neradi by sme oň prišli. Mohlo by sa vymeniť s Corleone alebo Fire Points. Počkáme na ďalšie návrhy a pevne verím že sa pohneme dobrým smerom k oživeniu S5.
 

DeletedUser

Hosť
Obcan Sacramenta.

Takze konecne su tu niejake napady bez hádok. MInule sme sa o nico taketo snazili tiez.. a vzniklo z toho to ze sa muselo zalozit Sacramento. Mne osobne sa tie navrhy pacia a pridavam sa ze Sacramento & New Sacramento by mali byt spolu. Ale kedže som len "mala ryba v mori" tak ja o tom neorzhodujem. Môj nazor. S pozdravom Cuchulain
 

DeletedUser6858

Hosť
Mesto Duchou

moj nazor je taky, ze ak by sa robilo prerozdelenie aliancii, tak systemon silne mesto + slabsie mesta, napr. :Sacramento+Mesto duchou+Corleone
a zohladnovat by sa mal pocet zlatych pusiek a tankov
 

DeletedUser6858

Hosť
PREHLAD MIEST
Unia:
Town of Dead 47
San Pedro 38
Smoky Mountains 27
Washington DC II 18
-Black Hole- 45
Town of Colorado 06
Michalany DC 22
EL Paso 19
War of Death 29
LV:
Weawertown 30
Corleone 32
Five Points 17
Oklahoma city 25
Montecito 11
The Nexus 21
-Boston- 39
KENEZY 42
Konfederacia:
Sacramento 48
BUBOLAND 33
Clay County 48
Colorado Springs 47
Bororo County 34
New Sacramento 46
Jericho 45
Mesto Duchou 38
 

DeletedUser7305

Hosť
Zdravím spolubojovníci.
Nevím jestli mě znáte a nebo ne ale to je celkem jedno. Jsem obyčejný řadoví hráč. Nebudu se tajit tím že jsem ze Sacramenta. A že je mi jen 17 let. Když jsem tento svět začínal. Ještě žádné pevnosti nebyli a j si v klidu dueloval po boku McNellyho. Potom se objevili pevnosti. Mě začali bavit. Tento účet jsem zasvětil bojům o pevnost. Přešel jsem do washingtonu abych se dostal do centra dění. Nejmenovaný kamarád mě pozval do města Sacramento. V té době v něm bylo maximálně 10 členů. Ale rychle se rozjelo. Po čase se ale vytratila konkurence. A tento svět začal upadat...

A teď k mému návrhu řešení problému.
Tento svět je dobrý v tom že tu nehrají tak velkou roli $ jako například na bufale. Podle mě by měl každý zakladatel města rozeslat zprávu svým svěřencům. Kdo chce aktivně pokračovat v bojích nech se přihlásí. Potom by se hráči "rovnoměrně" rozdělili do 2 aliancí. Např. konfederace-Unie. (Proč 2 protože pokud by byly 3. Dvě by mezi sebou bojovali a jedna by dělala co ? nudila se ? Nevím jak ostatní ale já zde jiné živobytí než boj nemám a co bych potom dělal?)

No a pokud toto nebo něco podobného neprojde nebo se neuskuteční tak už vidím jen jediné východisko. A to že by Sacramento, New Sacramento a ještě někdo vytvořili jednu alianci a sami by bojovali proti rozpadlém zbytku světa...
 

DeletedUser

Hosť
Mě osobně se myšlenka tří menších kvalitních aliancí líbí.
Celkově názor Samsary je velmi pěkný,jediná malá věc co mi vadí je v přerozdělení New Sacramenta.V podstatě fungujeme jako jedno město a jak zmínil Piotr,stálo to dost práce a určitě bychom o něj nechtěli přijít.
Hlavní tah bych směroval v rozdělení Jericha a Sacramenta.
Bojuje se s něma výborně,je to velmi silné město s výborným a kvalitním vedením,to samé můžu říct o Sacramentu.V tom vidím ten správný impulz,který by síly vyrovnal.
Pevně věřím,že se všichni dokážeme dohodnout na nějakém kompromisu,o konkrétnějším rozdělení jsem po pravdě zatím nepřemýšlel,ale něco vymyslíme,aby to nemuselo dopadnout jen na domluvených bojích mezi pár městy.:ahaok:
 

DeletedUser

Hosť
člen LV

Mne sa nápad 3 aliancí nepáči a to s toho /ako to už bolo povedané) čo bude robiť tá tretia? No ak chce bojovať určite sa k niekomu pridá alebo spraví vlastný boj. S týmto ja nesúhlasím a nebolo by dobré ak by to prešlo.

-Názoru už spomenutý na 1 alianciu v ktorej budu 3-4 silné mestá proti zvyšku sveta tak to sa mi nezdá ako dobrý nápad. V tej ally budu (ako môžme počítať.) skoro všetky zlaté pušky a teda ak by bol boj o nejakú malú pevnosť tak nie je možné aby luky zvíťazili nad zlatými puškami:). To jest sa skúšalo na SK Arizone (na začiatku servera tuším.) a skončilo to tak že vyhrávala tá aliancia so 4 kvalitnými mestami.

Môj návrh:
Ja som za názoru aby sa vytvorili 2 aliancie a vodcovskými mestami by boli Sacramento a New sacramento.--- Viem že sacramento na tom meste pracovalo aby sa stalo samostatne najlepším ale ja vidím že v týchto mestách je 60 percent zlatých pušiek z konfederácie.Keby sa stali tieto mestá vodcovskými mestami tak by boli ozaj dobré boje podľa mňa .
 

DeletedUser

Hosť
Kto bi v New Sacramento velil CONNAN?????je to dobry napad ale nemame tam ziadneho schopneho zakladatela.Podla mna bi bolo dobre zozbierat zaznami o zlatich puskach a tankoch s HP nad 5000.aby neboli v jednom meste.Tie tri aliancie bol bi tam dobry napad ked bi jednej ali velilo Clay County druhej Sacramento tretej Jericho.To je iba napad a pevne verim ze je plny chyb :)(nie len pravopisnich:--))Dufam ze sa dohodneme.
 
Hore