Bojová situace

DeletedUser4179

Hosť
Sacramento

Aby velilo druhej aliancii mesto New Sacramento neni dobrý nápad. Ver mi viem o čom píšem. Zakladatelia tohto mesta nedokážu urobiť ani poriadny rekrut. Navrhujem aby do piatku 24.6. urobila každá aliancia nejaký návrh ktorý v piatok napíše na toto fórum. Myslím tým už konkrétne rozdelenie miest do aliancií. Kto preferuje tri aliancie urobí návrh s tromi kto dve urobí návrh s dvomi. Aby sme sa niekam pohli.
 

DeletedUser

Hosť
Takze:
Ali1:Clay County,Oklahoma City,Town of Dead,Mesto Duchou,Smoky Mountains,Weawer Town
Ali2:Sacramento,New Sacramento,KENEZY,San Pedro,War of Death,Five Points
Ali3:Jericho,BUBOLAND,Colorado Springs,Black Hole,Corleone,-Boston-



toto rozdelenie nie je kompletne,niesu tam vsetky mesta a neviem ci je dobre to rozdelenie
 

DeletedUser

Hosť
Zakladateľka Sacramenta

Ahojte

doteraz som nemala čas na riešenie tohto problému (kvôli prímačkám na výšku), ale už ho konečne mám a môžem sa tomu venovať...

Keď som to písala všetkým , takmer všetci sa na mňa vykašlali , odpísalo mi tam asi 20% ľudí a s tým sa jednoducho pracovať nedá...záujem musí byť všestranný a nie že jedny sa snažia a druhý sa len vezú...
:neisty:

A teraz priamo k návrhom...prišla som tu po dvoch dňoch a myseľ mám celkom čistú ... k alianciám, prerozdelenie ma príliš netrápi, ale určite musí byť párny počet aliancií...

Tu vidím prvý problémik...
Dve je asi dosť blbé číselko..pri veľkých by to šlo ale pri malých by tam bol totálny chaos...
Tri je neprijateľné, pretože dve ali by bojovali, ale kde bude tretia ? komu bude pomáhať ? čo bude robiť ?
Štyri je zas asi príliš..toľko schopných hráčov asi nezoženieme, možno pri malých by to šlo (dva boje naraz) a pri veľkých by sa mohli spojiť, ale zas je to dosť skreslené...
Vyššie písať nejdem , pretože to nemá zmysel
:happy1:

Bolo by dobré ak by každá aliancia mal nejakého, aspoň jedného schopného veliteľa...
Pozrite koľko miest má nejakého schopného veliteľa...

Nepáči sa mi, že nám chcete vziať našu akadémiu, osobne si nemyslím že by dokázala viesť alianciu a už neraz nás spôsobila problémy a nedala by som za nič určite ani prst do ohňa...

K ostatným veciam sa vyjadrím neskôr, ale podstatné je aby sa o tejto konverzácií mohol dozvedieť každý a aby nás tu písalo čo najviac, pretože darmo sa rozhodujeme keď trištvrte miest o ničom nevie...

S pozdravom EmmaWatson
:pif paf
 

DeletedUser6229

Hosť
podla mna ste zabudli na jednu dolezitu vec. kazde zdruzenie, alebo aliancia, ci uz konfederacie alebo ine musí mat vodcu za ktorim pojdu a budu ho posluhat a respektovat jeho hraci, spojenci v opacnom pripade mozete spravit co chcete ale dopadneto tak jako vzdy....
 

DeletedUser

Hosť
zakladateľka ali LV

Rozprúdila sa tu prudká debata o tom, že New Sacramento nemôže viesť ali.. ale v podstate ide o to, rozdeliť mestá podľa sily kvôli bojom, a vedenie ali s tým nemusí mať nič spoločné.. myslím, že tak ako sa budeme musieť dohodnúť na nejakom zložení miest ali, tak isto sa budeme musieť bližšie pozrieť na to, aby zoskupenie miest malo vodcu aliancie a dobrých veliteľov bojov.

Jasné, že to musia byť ľudia, za ktorými pôjdu davy a preto ide o osobnosti a nie, z ktorých miest sú a či tie mestá patria Konfederácii alebo inej ali. Dôležitá otázka je, či vieme nájsť takých? Ale to by sa zistilo nejakým hlasovaním, takže to vôbec nemusíme riešiť!

K trom alianciám.. Prečo by sa tretia ali nemohla zapojiť do boja? ak sa nebudeme tváriť ako úhlavní nepriatelia, tak sa predsa hráči prihlásia ako jednotlivci na ktorú stranu budú chcieť.. a keď bude na jednej strane plno, pôjdu na druhú, stačí komunikovať!

K rozdeleniu sa teraz zas nebudem vyjadrovať, lebo je to zatiaľ zbytočné.
 

DeletedUser7305

Hosť
samsara dobře 3 ali ... ale jde tu i o to, že rekrut dělají někteří hráči tím stylem, že se nedívají na levl hráče a jeho schopnosti, ale na to jestli je to kamarád nebo jestli náhodou není z druhé ali... a při boji kdy je jedno město rozděleno do útoku i obrany je tu hodně velká pravděpodobnost, že budou spolu komunikovat a obě strany boudou potom vědět na co se chystá ta druhá :ociza: což se mě osobně moc nelíbí a přímo nesnáším špehy :ninja:

a k velitelům ... v boji je velitel kterého by měli všichni na slovo poslouchat ... bohužel se tam moc často neděje a pak boje vypadají jak vypadají :grrr: ... a taky na tomto světě je velitelem taky "každý druhý" stačí mít hodnost rádce a už do velení kecá ... opravdu schopných velitelů s respektem a to si přiznejme moc není bohužel. a nevím kde je chcete sehnat. pokud si myslíte opak tak se klidně ozvěte
ale je taky fakt že město jako je třeba sacramento při bránění malé pevnosti už ani velitele nepotřebuje :--)
 

DeletedUser4185

Hosť
Ja si myslim ze by sa najprv mal spravit nejaky prieskum (hlasovanie na fore kde by sa pozvali vsetky schopne mesta) kde by sme zistili kolko hracov ma vobec zaujem o na boje chodit pretoze aktivita je hrozna!!! (od nas uz nechodi ani tretina mesta co kedysi ani z daleka nehrozilo...

svet5 ma uz omrzel tak isto ako kedysi hraca luboss822 (ti co hraju od zaciatku si urcite pamataju kto to je...) ale ak sa veci daju do poriadku a budem mat viac casu tak sa urcite vratim hrat zasa na plno...
tak ako mi kedysi luboss pisal tak si to teraz myslim aj ja ze by sa sk5 mala rozdelit na 2 aliancie a to Sacramento vs. Jericho
v jednej ali by boli obidve mesta Sacramenta ale v druhej ali by museli byt ostatne elitne mesta pretoze obidve Sacramenta su "municnim skladom na zlate pusky a tanky" su tam takmer vsetky co na sk5 su alebo aspon drtiva vacsina.

Co sa velitelov tyka ak by sa boje dali do kopy tak velitelia by boli na kazdej strane o tom nepochybujem. Verim ze ak by sa svet este rozbehol tak by som sa vratil ja (aj ked teda nehovorim ze som nejaky skuseny ale velit viem a aj som uz nieco odvelil) v lepsom pripade by som ukecal lubossa. A vobec je aj kopec dalsich ludi ktory by mohli odvelit boje.

Paci sa mi ze je konecne nejaka diskusia na tuto temu a nikto sa nehada ale zatial aj tak nevidim nic konkretne. Ja by som navrhoval ak nebude do toho 26. 06. nejaky dalsi navrh na prerozdelenie tak skusat postupne navrhy ktore tu zatial boli. Treba vyskusat ak to bude zle prerozdeli sa inak.

A to by aj zatial stacilo ... prestalo sa mi chcet pisat :--)

Howgh :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
Zakladateľka Sacramenta

Bola by som za, aby sme boli proti sebe my (Sacramento) a Jericho...

My alianciu už máme a oni by vytvorili...potom by sa rovnomerne pridávali mestá do našich dvoch aliancií...

Ktoré mesto kde by malo ísť, si netrúfnem povedať, ale určite by sa zišiel zoznam miest s ktorými môžme počítať...(mesto s priemerom 2 na boj v ali nemá miesto)

S pozdravom EmmaWatson
:pif paf
 

DeletedUser

Hosť
To zní velmi rozumně a asi to bude nejlepší řešení pro sk5.
Základ Sacramento VS Jericho doplněné aktivníma městama se zájmem o boje.Vždycky byl problém se zmíněnou nevraživostí,ale lidi co chtějí bojovat by to měli hodit za hlavu a měli by se soustředit na boje budoucí...Hráčů a velitelů je na světě dost na to,aby jsme si dobře zabojovali,tak toho využijme...:ahaok:
 

DeletedUser4179

Hosť
Sacramento

Táto diskusia je tu šiesty deň. Chýba mi tu názor aliancii únia a mesta Jericho ktorých sa to bytostne dotýka. Dúfam že keď sa to rozdelí ako písala Emma. Pripomínam že do dnešného dňa nikto proti tomu nenamietal. Tak zase niekto obviní Sacramento, že sami rozhodujeme a na nikoho názor sa nepýtame. Tak Vám pripomínam, tu máte možnosť vyjadriť svoj názor a prispieť k skvalitneniu bojov na S5. Navrhujem pokiaľ nikto nedá iný návrh o ktorom by sa dalo diskutovať pristúpiť k rozdeleniu aliancií podľa návrhu hráčky Emma najneskôr do stredy 29.6.2011
 

DeletedUser

Hosť
Ja stým plne suhlasik. Podla mna su mesta JERICHO & SACRAMENTO najsilnejsimi na svete.. tak preco ich nedat proti sebe?... a pridat knim ine silne a slabsie mesta? Ja v tom problem nevidim a som za! S pozdravom Cuchulain
 

DeletedUser

Hosť
Ja niesom v ziadnej ali ale som tank a vidim ze z unie a LV sa malokedy pozbiera stredna pevnos a aj ked sa pozbiera tak maju spolu aj 30 az 40 tisic hp menej. Som za aby isli Jericho a Sacramento proti sebe
 
jonatanka (sacramento)

takze ako mensi tank si myslim ze to nie je len o puskach,a tankoch (ved prerobenie sa je len dobrovolne ti co chcu iba bojovat) ale v bojoch ide hlavne o chut bojovat a obetovani sa.ved my ako tanky ideme v prvej lini aj aj hrac s levelom 14 nam moze dat zasah 600 poskodenie ,hlavne si vychutnat hru a boje su hlavne pre hracov co uz hraju aspon druhy svet a nepotrebuju hrat na ulohy.
a co sa tyka vedenia alianci a tak treba aby v kazdom meste boli iba dvaja az 3 zakladatelia a jeden mestky radca ,aby hraci vpustali do bojov aj hracov ktori niesu z ich miest (hlavne ked vedia ze je len jeden boj v tom dni)

a vyhlasovat boje iba ked sa obi dve strany dopredu dohodnu ze ten boj bude aspon vyrovnani a ziadne fejky,a ked nie treba sa priznat pred bojom ze kam treba hracov ci do utoku alebo obrany aj z nepriatelskych miest, vsetko je len o dohode a komunikacii :pif paf
 

DeletedUser3241

Hosť
Hráč zo Sacramenta

Myslím že tu padli dobré návrhy ... V prvom rade sa nesmie prizerať pri prípadnom rozdelení na všetkých hráčov v meste ale na počet online hráčov čo chodia na pevnosti. Nechcem nikoho uraziť ale ako príklad použijem mesto Colorado Springs .... toto mesto má 48 členov čo je znamená že by malo byť aktívnych hráčov do pevností aspoň 15 ... Avšak podla štatistiky, ktorú robí piotr je priemerný počet hráčov na bojoch za posledný mesiac je 4 čo je omnoho menej ako u Sacramenta (22) ...

Čiže pri rozdelovaní miest je potrebné zvážiť :

1. Počet Zlatých pušiek a Tankov
2. Počet aktívnych hráčov (v pevnostiach)
3. Aby každá aliancia mala veliteľa, ktorého si budú ostatný vážiť a budú ho počúvať

Zároveň treba zvýšiť motiváciu hráčov k bojom (myslím že o niečo takéto sa už pokúšal simon vyhlásením súťaže) , lebo na ne chodí stále menej ľudí ...
 

DeletedUser6858

Hosť
Mesto Duchou

Mas pravdu preto navrhojem aby kazde mesto spisalo kolko ma Zlatych Pusiek, a bojachtivych hracov.

My zatial nemame Zlatu pusku, a na boje chodime 4-11.
 
Hore