Bojová situace

DeletedUser4179

Hosť
Sacramento

Po včerajšej výmene telegramov so zakladateľmi mesta Weawertown, čo je v podstate velenie aliancie LV. Som prišiel k záveru, že je úplne zbytočné vynakladať energiu a čas pre prerozdelenie miest v alianciách.

Chceli sme skvalitniť boje na S5.
Ale kto vlastne chcel skvalitniť tieto boje? Jediné mesto ktoré to reálne chcelo urobiť je najaktívnejšie mesto na S5 Sacramento. Ostatné mestá sa hrajú na mŕtveho chrobáka. Niektoré ako napr. mesto Weawertown sa dokonca rozhodli bojkotovať túto snahu vyhlasovaním duplicitných bojov. Poviete si možno si nevšimli že už je vyhlásený boj. Dobre beriem takú možnosť, ale keď som ich na to upozornil telegramom tak ich zakladateľ hráč Flegma mi napísal aby som neplakal. Ale zabudol na jednu podstatnú vec a to že my nemáme prečo plakať doteraz sme neprehrali ani jeden boj o pevnosť ktorý sme vyvolali alebo ktorý bol vyvolaný na našu pevnosť. Tak neviem kto by mal plakať. A druhý zakladateľ a zakladateľ aliancie v jednej osobe samsara mi napísala aby sme sa rozdelili alebo urobili čo uznáme za vhodné.

Podľa mňa je ma S5 problém v tom že väčšina zakladateľov sú deti do 12 rokov a myslia si že keď sú zakladatelia miest tak sa môžu správať arogantne a nedodržiavať aj nepísané pravidlá. Áno môžu sa tak správať ale tým "zabíjajú" hru.
Vlastne na S5 je už mŕtva. A ja už nemám chuť strácať čas aby som sa ju aj s pár jednotlivcami snažil oživiť. Včerajšie vyjadrenia vedenia aliancie LV mi tú chuť zobralo.
Ďakuje za prečítanie prajem príjemný deň.
 

DeletedUser

Hosť
zakladateľka ali LV

Takže.. k dnešku a dvom bojom.. keďže situácia je taká aká je a nevieme sa vám vyrovnať v boji jedna aliancia proti jednej aliancii, FAKT nechápem, prečo by sa vaša aliancia nemohla rozdeliť na dva boje s tým, aby boli oba zaujímavé. Dokonca mám pocit, že takto budú zaujímavejšie.

Nechcem sa hádať, ale urážať sa nenechám. Za vyjadrenia hráča Flegma za ospravedlňujem a za tento počin bude degradovaný (nie je zakladateľ, len radca). Ale ja som to nemyslela zle. Koľko krát sme mali naraz obranu aj útok my a tiež sme to museli riešiť?!

Súhlasím, že je to celé o komunikácii, ale toto sa už na komunikáciu nepodobá a ak ma ešte niekto obviňuje z toho, že nemám záujem na tom, aby sa situácia riešila, tak sa podľa toho zariadim.

Tento svet nie je len o Sacramente a Jerichu, sú tu aj iní hráči a musím všetkých zúčastnených upozorniť, že Sacramento v rámci sk5 je jedno z najmladších miest. Takže berte do úvahy, že nie ste sami! Tak ako sa povedalo, bytostne sa to týka aj celej Únie.

A vôbec, je tu už nejaký názor z mesta Jericho?? Podľa čoho potom usudzujete snahu jednotlivých miest a aliancií??
 

DeletedUser6721

Hosť
Po včerajšej výmene telegramov so zakladateľmi mesta Weawertown, čo je v podstate velenie aliancie LV. Som prišiel k záveru, že je úplne zbytočné vynakladať energiu a čas pre prerozdelenie miest v alianciách.

Chceli sme skvalitniť boje na S5.
Ale kto vlastne chcel skvalitniť tieto boje? Jediné mesto ktoré to reálne chcelo urobiť je najaktívnejšie mesto na S5 Sacramento. Ostatné mestá sa hrajú na mŕtveho chrobáka. Niektoré ako napr. mesto Weawertown sa dokonca rozhodli bojkotovať túto snahu vyhlasovaním duplicitných bojov. Poviete si možno si nevšimli že už je vyhlásený boj. Dobre beriem takú možnosť, ale keď som ich na to upozornil telegramom tak ich zakladateľ hráč Flegma mi napísal aby som neplakal. Ale zabudol na jednu podstatnú vec a to že my nemáme prečo plakať doteraz sme neprehrali ani jeden boj o pevnosť ktorý sme vyvolali alebo ktorý bol vyvolaný na našu pevnosť. Tak neviem kto by mal plakať. A druhý zakladateľ a zakladateľ aliancie v jednej osobe samsara mi napísala aby sme sa rozdelili alebo urobili čo uznáme za vhodné.

Podľa mňa je ma S5 problém v tom že väčšina zakladateľov sú deti do 12 rokov a myslia si že keď sú zakladatelia miest tak sa môžu správať arogantne a nedodržiavať aj nepísané pravidlá. Áno môžu sa tak správať ale tým "zabíjajú" hru.
Vlastne na S5 je už mŕtva. A ja už nemám chuť strácať čas aby som sa ju aj s pár jednotlivcami snažil oživiť. Včerajšie vyjadrenia vedenia aliancie LV mi tú chuť zobralo.
Ďakuje za prečítanie prajem príjemný deň.

Úplne ťa chápem piotr. Ostatní by ste sa mali zamyslieť a trošku repšektovať to čo sa Sacramento snaží spraviť. Je to najsilnejšie mesto na tomto svete, najšikovnejšie a keby im nezáležalo na kvalite ale na kvantite tak verím tomu že ovládnu tento svet úplne. Mali by ste byť radi, že partia skvelého vedenia Sacramenta sa vám ostatným hráčom snaží vyjsť v ústrety a nie odpisovať im také trápne telegramy. Úplní chudáci. Prepáčte, ale nedalo mi to. Musel som sa vyjadriť. Pekný deň
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Sacramento

Ja som sa zatial nevyjadroval, pretoze suhlasim vpodstate s vsetkym co doteraz bolo napisane.

A myslim ze uz chyba len jeden posledny krok to rozdelit, aby boli aliancie vyrovnane - cim skor, tym lepsie. Aby ste sa nezacali hadat nad malickostami, ked doteraz bola ta diskuzia taka konstruktivna a napadita. :) Skoda ze sa zatial nevyjadril nikto z Jericha...

Boje su nevyrovnane, ale duplicitne utoky tomu nepomozu. Dneska mame jednu velku pevnost, ktoru nenaplnime - minuly tyzden sme nenaplnili ani strednu, ked bola za ten den jedina... a k tomu je vyhlaseny este jeden boj o malu pevnost - takze piotra naprosto chapem. No a samsara ma pravdu v tom, ze ak bude jeden boj za den, tak nas s velkou pravdepodobnostou neporazi.

Takze napisem rozdelenie, co by sa mne pacilo. Aj ked som zo Sacramenta, tak pisem iba sam za seba a nikomu toto rozdelenie nenutim! Ale je treba sa niecoho konecne chytit. Ako tu bolo napisane, tiez nemam rad spehov, takze som za vytvorenie 2 aliancii. A myslim, ze takto by mohli byt vyrovnane, ked nie, tak sa da nejake mesto este presunut, popripade sa mozu dalsie mesta pridat.



Prva ali (14 mest; cca 400 hracov): Jericho, Buboland, Colorado Springs, Clay County, Bororo County, Smoky Mountains, Oklahoma City, Town of Dead, Five Points, War of Death, The Nexus, Town of Colorado, Washington DC, Washington DC II

Druha ali (12 mest; cca 400 hracov): Sacramento, New Sacramento, Mesto Duchou, Kenezy, Weavertown, San Pedro, Corleone, Michalany DC, El Paso, Black Hole, Boston, Montecito

PS: Dufam, ze mi to vsetci skritizujete a pohneme sa nejak konstruktivne dalej. :)
 

DeletedUser4179

Hosť
Sacramento

Neviem kto ťa urazil ja som iba napísal čo si mi napísala do telegramu. Áno Sacramento je najmladšie mesto na S5 ale neviem čo to má spoločné s tým že sme chceli skvalitniť boje. Pozri si ktoré mesto tu má najviac príspevkov. Ak nevieš tak ti to napíšem je to Sacramento. Od začiatku ako vzniklo Sacramento sme vám navrhovali aby ste sa spojili s úniou proti nám. Ale to by ste medzi sebou nesmeli mať rozbroje ktoré nieste ochotný ani jedna strana urovnať. Keď sa pýtaš na Jericho tak sa musíš spýtať konkrétne ich.

Máš pravdu môžeme sa na tie dva boje rozdeliť. Ale tu nešlo vôbec o tie dva boje keď bude treba tak sa na ne rozdelíme.Tu išlo o reakciu vašich hodnostárov na danú situáciu. Vašou odpoveďou na môj telegram by som mal já byť urazený. Ale ja sa povznesiem nad reakciami niektorých hráčov. A ešte raz napíš mi kde som konkrétne teba urazil ja som iba citoval čo si mi napísala.
 

DeletedUser

Hosť
zakladateľka ali LV

ďakujem Ameligo!

To rozdelenie beriem a súhlasím s ním, teda aspoň s tým nápadom, že takto zostane celá LV a celá Únia spolu a to je to, čo by bolo dobré. Tak isto Sacramento ostane s New Sacramento, ako chceli.. len netuším, aký je názor Únie na celé rozdeľovanie a ani Jericha a ďalších.. a to je strašná škoda!!

U nás sa o tom diskutuje aj vo vedení aliancie a toto berte ako jej názor.

No keď sa nevyjadrí ani Únia, ani Jericho a ďalšie mestá Konfederácie, tak aj keby sme zvládli prerozdelenie podľa tvojho návrhu, opäť budeme mať jednu funkčnú a jednu nefunkčnú alianciu, lebo tu je pekne vidieť, kto je ešte naozaj aktívny.

A piotr, nemám záujem sa hádať.. spomínal si 12 ročných zakladateľov, čo sa správajú arogantne (na adresu Weawertownu), kde sme zakladateľmi ja, Wess Hardin a Doc Hollyday, z toho asi iba mne si písal, tak neviem, koho si tým myslel.. ale to je jedno.

Ani sa nesnažíme v žiadnom prípade bojkotovať snahu o kvalitné boje, ale ak stojíme zakaždým proti rade zlatých pušiek, ako mám donútiť hráčov (40 - 80 lvl, to je skupina najaktívnejších u nás), aby chodili na ďalší a ďalší takýto boj?? Niektoré z nich sme vyhrali s odretými ušami, ale ostatné boli čisté jatky! A na jatky ja ľudí nevediem!!

Takže duplicitné boje v tomto prípade nie sú bojkotom.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4509

Hosť
pokial bude takto to pokračovať nemá to zmysel, jednoducho musí sa zmeniť aliancia,
 

DeletedUser

Hosť
Hovorim to vzdy a budem hovorit: aliancia by sa mala skladat z 2 maximalne 3 miest. Naplni sa aj velka pevnost pretoze na boje chodi dnes hocikto. To mi nevravte ze nie.
Vas jediny problem je, ze neviete posluchat na bojoch. Aliancia ktora vyhrava resp. poraza vsetko ostatne ma na cele 3 mesta z ktorych chodia hraci a posluchaju na bojoch. Ostatne mesta sa v alinacii len PRIZIVUJU.

Ked toto nepochopite tak neni o com. Darmo tu budete rozdelovat mesta. Naucte sa hrat.
 

DeletedUser

Hosť
LV

Pred rozdelovaním už nevyhlasujte žiadne boje dobre sa vie že:
1.My máme v LV (si myslím) Dve zláte pušky.čo od vas si nedokážem odhadnuť.
2.U nás sa ťažko najde tank nad 75 lvl aby sme sa vám vyrovnali. A pomaly každý odchadza kvám.

3.Nad tými 2 bojmi čo boli včera nerobte taký rozruh ved ide nám o to aby si ľudia zahrali či nie?:odJackNoface:


-Nemôžeme to nechať tak našich hráčov už omrzuju boje a čím dalej chodí menej hráčov. Chce to fakt Rozdelenie miest alebo vyrovnanie síl na Svete 5!
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser7305

Hosť
30.6. boje

Dnes jsem byl ve dvou bojích o pevnost. A zarazila mě jedna věc. Proč zase proti nám nestál žádný větší odpor? První boj: 31 útočníkov zaútočilo na pevnosť. 41 obrancov bránilo.31 útočníkov padlo. 1 obranca padol. Proč vyhlásíte boj na který dojde 31 lidí ? to už neseženete ani 50 lidí ?? Zbytečně utrácíte peníze! No a o druhém boji se ani nemá cenu bavit (3 útočníci zaútočili na pevnosť. 42 obrancov bránilo... Výsledek ani nepíšu). Toto Vás opravdu baví ? :eezmurk: Mě tedy ne!

Proto na kolenou prosím vedení všech měst které ještě chtějí pokračovat v tomto světě. Zbuďte se a začněte konečně jednat! Protože nechci aby to dopadlo tak, že se Sacramanto naštve a začne si s tímto světem dělat co chce ! A říkejte si co chcete ale ono na to opravdu má!

...a do mě ;)
 

DeletedUser

Hosť
Pfú... takze presne k dnesnym bojom (30.6) tu uz toh odznelo... co sa tyka prerozdelenia tak by sa to malo pohnut, ale kedze som tu este nevidel vijadrenie UNIE tak sa to neda... a Jericho nedavno napisalo na aliancne forum ze konci neviem o tom nic blyzsie takze nejdem viac vravet. A to ze je tu vela 12rocnych zakladatelov a myslia si ze su pani sveta tak je pravda napr. mesto Town of Dead. [ja mam 13 ale niesom zakl. :)] Tolko odomna k tomu. S pozdravom Cuchulain
 

DeletedUser

Hosť
Tie boje sme nevyhlasovali my ani unia. Teraz nevyhlasujeme žiadne boje.
 

DeletedUser4179

Hosť
Sacramento

Napísal som všetkým mestám teda aspoň dúfam, ktoré sú spomenuté v prerozdelení. Počkáme na reakciu a uvidíme. Neviem čo viac ešte urobiť pre záchranu S5. Tu je znenie telegramu.




Ahoj. Na S5 už dlho majú boje o pevnosť rovnaký priebeh a hráčov to prestáva baviť. Preto chceme prerozdeliť aliancie.Potrebuje aj názor Vášho mesta. Tak ťa poprosím o vyjadrenie čo si o tom myslíš. Ďakujem.

Prva ali (14 mest; cca 400 hracov): Jericho, Buboland, Colorado Springs, Clay County, Bororo County, Smoky Mountains, Oklahoma City, Town of Dead, Five Points, War of Death, The Nexus, Town of Colorado, Washington DC, Washington DC II

Druha ali (12 mest; cca 400 hracov): Sacramento, New Sacramento, Mesto Duchou, Kenezy, Weavertown, San Pedro, Corleone, Michalany DC, El Paso, Black Hole, Boston, Montecito
 

DeletedUser

Hosť
Dobrý nápad, mohli by sme to tak skúsiť...
Možno by ten svet začal aj ľudí baviť...
 
Hore