bol som okradnuty....

DeletedUser2929

Hosť
je jedno, ako sa k nim dostala ona (či predchádzajúca majiteľka), za to dotyčná potrestaná byť nemôže, bohužiaľ vtedy to pravidlá nezakazovali, ale teraz je situácia iná.
aj keď nehrám arizonu, veľmi rád by som si prečítal Ativalov názor na toto všetko
 

DeletedUser

Hosť
Predchádzajúca majiteľka tie veci ukradla :)

Aešte čo chceš s týmto cirkusom docieliť?my,ktorý ho poznáme s ním budeme obchodavať nadalej
 

DeletedUser

Hosť
Lukas, len jedno k tomuto.

[SPOIL]
vv35.png
[/SPOIL]

Kto chápe, tak vie, kto nechápe, nepochopí...
Kto vie, čo je cheryl zač, tak tomu isto pochopí.
 

DeletedUser6282

Hosť
ehm nevidim dokaz, ze to na ukradla takze vase argumenty, ze ste jej to ukradli spat su dost slabe

takto krasne si wiki team buduje u beznych hracov zaujmajucich sa o novinky reputaciu, krasa:odJackNoface:
 

DeletedUser7159

Hosť
A koho boli tie veci vlastne čo má teraz Atival? Spasiteľove?
 

DeletedUser

Hosť
A koho boli tie veci vlastne čo má teraz Atival? Spasiteľove?
boli titove, lenže tit dostal účet spasitel(na ktorom hral adam3999 z texasu),akonáhle si tit preniesol veci, prachy proste všetko...po pár dńoch si pravdepodbne cheryl vrátila z enu emailu a mala prístup k spasiteľovi na ktorom bol celý NB, schultz,čing. Chápeš??????? :D :D :D:D
 

DeletedUser7159

Hosť
Trošku zmätok, pretože Spasiteľa som vlastnil ja doteraz a niekto mi ho zobral... vraj pôvodný majiteľ. :D
 

DeletedUser7159

Hosť
No to si preverím poriadne, pravého Spasiteľa aka legionára viem odhaliť, vie to čo nejaká Cheryl nie. :)
 

DeletedUser

Hosť
no tak to pozor moj milý!
Nech ma Bán Boh potrestá ak klamem, ale som nikdy, nikdy a to kladiem dôraz, nikdy nikoho neokradla! zrejme preto, že nič na trh prvá nedávam, preto vyzerám vo Vašich očiach ako zlodejka. Ale dobre vedieť, pretože keď je ramiro ativalov učeň, tak je jasné, že sa ho Mr.Nugge´ták zastane. nesnaž sa tu vyvraciať ani obed a ani to, že nemám pravdu! proste ste podvodníci .... A ja to budem spamovať a dávať všade aby hráči videli čo ste zač! Aj Ty ramiro a aj Atival, a v menách by som vedela pokračovať.. Tman22, Spasiteľ a podobne.

necudujem cla je tvoj spoluziak,on si napoziciava peniaze z mesta opusti ho ide do dovolenkove potom tam ides hrat ty a po polroku ked sa to utrasie hra tam azse cla...akoze no coment
 

DeletedUser217

Hosť
bol som okradnutý pri výmene predmetov medzi mnou a hráčom riso333
Výmena bola vopred zverejnená v sekcii Arizona-obchod-výmena predmetov medzi hráčmi.
mnou predávaný predmet King Fisherova puška bol ukradnutý z trhu hráčom Thorena.
osobne si myslím,že túto postavu /lvl 4/ vytvoril hráč riso333,aby ma mohol podviesť.

Ďakujem Linteovi za stornovanie obchodu a vrátenie ukradnutej veci
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore