Bonus pevnosti

  • Zakladateľ témy DeletedUser7428
  • Vytvorené

DeletedUser7428

Hosť
Čaute,

rozmýšľal som trochu nad pevnosťami - že na čo sú vôbec dobré. Lebo jediný benefit z pevností sa mi zdá že sú len kasárne a premenovanie oblasti keď mám veľkú pevnosť. Lenže ten bonus kasární to už je pás, však kto dnes spí? :D Čiže pevnosti sú v podstate na nič, len na to, aby sa o ne bojovalo :D ale na čo bojovať o niečo, z čoho vo výsledku nič nemám (okrem nejakých dlhopisov a štatistík, ale tých dlhopisov tiež nie je nejak veľa a pevnostné štatistiky niekto možno vôbec nerieši - > nezapojí sa do boja)?

Môj návrh: pevnosti by mohli dávať nejaký bonus. Rozmýšľal som nad niečím ako bonus pre práce v oblasti - dajme tomu, že členovia mesta, ktoré vlastní pevnosť v danej oblasti by mali napr. zvýšený produkt alebo aj peniaze, xp z prác v tej oblasti, napr. malá by pridávala 5%, stredná 10 a veľká 15% a stackovalo by sa to na seba, čiže vo výsledku ak by malo mesto tri pevnosti v oblasti tak členovia by mali +30% bonus k prácam v tej oblasti.

Alebo aj hocijaký iný bonus, ktorý sa bude dať využiť potom, toto mi napadlo ako prvé, a celkom aj dobré mi to príde.

Čo vy na to?
 
Prakticky by to mohlo aj zasahovať do duelov a čím viac máš pevností v sektore, tým viac máš obrany pri dueli poprípade útoku. Ale myslím, že niečo takéto je scifi.
 

DeletedUser7444

Hosť
A ešte by bolo super ak by na bonus malo vplyv či je pevnosť vystavaná, nech majú hráči opäť motiváciu stavať pevnosti, nie iba jednu-dve primárne, a ostatné sú len do počtu. :)
 
Hore