Branie vecí z trhu

DeletedUser

Hosť
Mam problem na arizone (nick taky ako tu) ze ked si kliknem na tu ikonku ktora predstavuje ze si zoberiem z trhu nejaku vec ku sebe do inventaru, nezoberie ju a stale vypisuje nejaku chybu. Brat skoncil na arizone a tak mi predal lacno vsetky produkty z kalendara a tak som tam klikal a klikal aby som to co najrychlejsie dostal do inventara a uz mi to nejde.. preco ?

Screen:
qywneq.jpg
 

DeletedUser

Hosť
Pardon za double post, ale problem uz je vyrieseny sice nepomohol ani re-login, ani F5 ani delete cookies ale nakoniec sa to spojaznilo ked som vyckal par minut ale nasli sme dalsi problem. Brat ked si chce vyzdvihnut peniaze za tie produkty tak mu to pise ze:
Vyzdvihnúť predmet: Sladké drievko

... alebo tak podobne ked sa postavi na to cierne policko co je vyznacene aj na mojom obrazku.. ma tam byt samozrejme: Vyzdvihnúť peniaze ... a nie predmet
 

DeletedUser

Hosť
Pomôže vedieť, či mu to po vyzdvihnutí naozaj dá ten produkt alebo len peniaze, ako by to byť malo. Taktiež, približne koľko bolo tých produktov predaných (stačí na desiatky)? A screenshot tej novej chyby by bol tiež veľmi nápomocný.
 

DeletedUser4451

Hosť
Ahoj ucet som uz zrusil ale nemas problem Petee skus na arizone niekoho poprosit nech sa postavi myskou na to cierne policko co znamena vyzdvihnut predmet/produkt a pokial pojde o produkt ktory ste predali a chcete si vyzdvihnut peniaze zrejme to vypise kazdemu tu chybu.
Samozrejme dostanete peniaze a nie ten produkt takze je chyba asi len v texte.
Tych produktov som mu mohol predat asi 40-50, vsetko len z kalendara a hned po tom som zrusil ucet. Brat rusi svoj internet a bude ficat na mojom tak nechcem zase riskovat blok kvoli rovnakej IP to sa radsej vzdam buildu ktory hram aj tak na s5
 

DeletedUser6358

Hosť
Táto chyba sa stala už aj mne. No nenazval by som to celkom chybou. "Chyba" nastane v tom prípade, ak si predmety/peniaze vyberáš z trhu rýchlym klikaním (čo napísal aj hráč eSpirit., že tak robil). Je to nastavené tak, že ten predmet ti zmizne z trhu a dá sa do inventára za nejaký určitý čas (1, alebo 2 sekundy). Ak však klikáš v rýchlejšom intervale, daný predmet/peniaze ti ešte nestihne prehodiť a ty tým pádom klikneš dva krát na ten istý predmet/peniaze. Keďže ti ich nemôže dať dva krát za sebou, vypíše to túto "chybu". O nejaké 2 sekundy po vypísaní chyby ti to však už opäť bude pekne šliapať. :) No predmet/peniaze, ktoré si si z trhu vyzdvihol sa ti započítajú, takže nemusíš mať strach, že o ne prídeš :)
 
Hore