Budúcnosť Sk 1

DeletedUser

Hosť
776 miest, 2926 hráčov, opustené plno vystavané mestá, slabá komunita, neaktívny hráči, nevýhodná trieda postavy. Takto vyzerá Sk 1 v súčasnosti. V poslednej dobe to napáda aj ostatné svety (Sk 2, Sk 3...). Aký mate názor na Sk 1? Začal som na ňom hrať pretože je tam málo hráčov a mne to vyhovuje :).
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4451

Hosť
Na s1 sa chystaju hraci ktorí maju panicky strach z nuggetakov a davaju jasne najavo ze sa s nimi ani neskusia pomerat tak ako to spravim ja a pojdem na arizonu, aspon s1 dostane novych hracov ;)
 

DeletedUser

Hosť
Na s1 sa chystaju hraci ktorí maju panicky strach z nuggetakov a davaju jasne najavo ze sa s nimi ani neskusia pomerat tak ako to spravim ja a pojdem na arizonu, aspon s1 dostane novych hracov ;)

Ja som teraz začal hrať na tom svete pretože mi vyhovuje slabá komunita a neaktívny hráči. Veľká príležitosť presadiť sa! :)
 

DeletedUser298

Hosť
Sk1 je klasika, hrám tu skoro od samého začiatku a myslím si, že je tu dost dobrá partia ludí. Je pravda že to tam upadá, vela dobrých hráčov odišlo :( ale ak sa spustí migrácia tak dúfam že sa to tam rozbehne ;)
 

DeletedUser4451

Hosť
V podstate sa to tam urcite rozbehne, najviac bude zit Arizona, po nej s1 ak sa uvedomi ta aliancia co tam ma 95% pevnosti a trosku ich rozda inak tam hrozi pad a mozno Colorado ktore pride aj s novou verziou.
 

DeletedUser

Hosť
V podstate sa to tam urcite rozbehne, najviac bude zit Arizona, po nej s1 ak sa uvedomi ta aliancia co tam ma 95% pevnosti a trosku ich rozda inak tam hrozi pad a mozno Colorado ktore pride aj s novou verziou.
Pokiaľ bude aj naďalej tej aliancii veliť fejkovací panák, tak sa tam nezmení vôbec nič.. to mi ver ;)
 

DeletedUser4451

Hosť
Pokiaľ bude aj naďalej tej aliancii veliť fejkovací panák, tak sa tam nezmení vôbec nič.. to mi ver ;)

Tak odporucam hracom co sa tam chystaju zhromazdit sa do ali a vsetko im pobrat, najlepsie ak sa spravia dve ali (napr. ta co funguje s nejakymi novymi hracmi + uplne nova plna aktivnych hracov a silna) a denne im pekne brat pevnosti po 2 :) Potom zacnu vyplakavat oni a zistia ze to co robili nebolo spravne, vzdy sa da s kazdym vybabrat, sak sme slovaci nie.

Moze to tam byt zaujimave no, ja idem ale na Ari :D
 

DeletedUser

Hosť
hha sk1 hram tiež skoro od začiatku hram tam čiste solo bez komunity a stále mato bavi neviem čo stale spominate upadky, a buducnosť chcete byť zaujimavý tým že dávate najavo pokles hračov alebo očo vam ide"
Hraj túto hru bez zbytočných otázok na budúcnosť a bude to v poriadku :)
stým že hru hrá čím viac menej a menej hráčov , stým sa predsa musí počítať, kedže tu je dalšich nwm kolko svetov, ak bi mal west len 3 svety tak bi to bolo uplne inak lenže tych svetov tu 100 a potom že kde všetci sú :D "
 

DeletedUser4451

Hosť
Neboj, príde to aj na Sk 2! ;)

Na s2 uz asi nikdy hrat nebudem ja hram s5 ale podla mojho nazoru s2-s5 padnu par tyzdnov po migracii alebo ich sami innogames zavru z dovodu nedostatku hracov ved tam zostanu len trosky neaktivne kto by tam z aktivnych hracov ostal ked ma moznost si zahrat poriadne..
 

DeletedUser

Hosť
hha sk1 hram tiež skoro od začiatku hram tam čiste solo bez komunity a stále mato bavi neviem čo stale spominate upadky, a buducnosť chcete byť zaujimavý tým že dávate najavo pokles hračov alebo očo vam ide"
Hraj túto hru bez zbytočných otázok na budúcnosť a bude to v poriadku :)
stým že hru hrá čím viac menej a menej hráčov , stým sa predsa musí počítať, kedže tu je dalšich nwm kolko svetov, ak bi mal west len 3 svety tak bi to bolo uplne inak lenže tych svetov tu 100 a potom že kde všetci sú :D "

Ty sa uvedom o čom zas píšeš. :D:D:D Neviem odkiaľ berieš názor, že chceme byť zaujímavý. Táto téma slúži na vyjadrenie sa hráčov čo si myslia o poklese hráčov na Sk 1...
 

DeletedUser2943

Hosť
Na s1 sa chystaju hraci ktorí maju panicky strach z nuggetakov a davaju jasne najavo ze sa s nimi ani neskusia pomerat tak ako to spravim ja a pojdem na arizonu, aspon s1 dostane novych hracov ;)

zrejme si tým myslel mňa :) . Nemám strach z nugeťákov, sám som na weste utratil nugetov dosť. Okrem kupovania schopností mi nesedí ani hodinová práca, nechce sa mi stále sedieť u kompu. Hral som aj Arizonu pod iným nickom a napriek tomu, že sa mi darilo som zrušil účet.
Teším sa na svet 1 a ak prestúpi aspoň sto aktívnych hráčov bude tam zábava.
Na starých svetoch hrá dosť hráčov s účtom aj na Arizone a prestup tam by pre nich znamenal prakticky zrušenie jedného účtu, preto si myslím, že sa na jednotke stretneme pekná sebranka. Stará partia sa má na čo tešiť :pif paf
 

DeletedUser

Hosť
Ahojte,pokial mam dobre informacie ,tak do sveta 1 sa chystaju hraci zo sveta 4,najlepsi aliancie z toho sveta,a ukazu hracom na jednotke,ako sa ma bojovat o pevnosti,samozrejme sa tam presunie aj duelantska elita ,takze sa mate na co tesit :p
ste a budete posledny svet bez kupovania schopnosti,a 2hod pracami,a to vela ludom vyhovuje,takze kam inam ,ako k Vam :)
 

DeletedUser

Hosť
Ahojte,pokial mam dobre informacie ,tak do sveta 1 sa chystaju hraci zo sveta 4,najlepsi aliancie z toho sveta,a ukazu hracom na jednotke,ako sa ma bojovat o pevnosti,samozrejme sa tam presunie aj duelantska elita ,takze sa mate na co tesit :p
ste a budete posledny svet bez kupovania schopnosti,a 2hod pracami,a to vela ludom vyhovuje,takze kam inam ,ako k Vam :)

No zbohom... Nekaz mi náladu! :D Ja sa tak teším, že budem mať kľud a teraz príde sprostá migrácia... :(
 

DeletedUser3382

Hosť
pride tu niekto kto ma duelovku aspon 380? uz sa tu zacinam nudit:pif paf
 
Hore