Budúcnosť Sk 1

DeletedUser5507

Hosť
Vela aktivnych hracov duelantov a bojovnikov o penost co som pocul ide na S1 take nas cakajte :)
 

DeletedUser4623

Hosť
Na s1 prichádza aj spojená armáda Nepostrádatelných veľkých bojovníkov o pevnosti, máte sa načo tešiť :)
 

DeletedUser3382

Hosť
nechcem ta nejako urazit, ale mne ide hlavne o to, ze nemam koho duelovat, mozes sa pozriet preco

[SPOIL]
1zqc39d.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser4451

Hosť
A napadlo vas "pro" duelantov opustit to mesto a vzajomne sa duelovat? Alebo sa seba navzajom prilis bojite? To co pises je len vasa chyba
 

DeletedUser

Hosť
uhm otázka troška mimo témi ale všetci ste tu taky skuseny a poradite , takže ak sa chcem z sk2 presunuť do s1 treba zrušiť učet na s1? :(
 

DeletedUser

Hosť
v tom prípade, je to celé na kde mám podať tu sťažnosť" :grrr:
:(
 

DeletedUser4451

Hosť
Aku staznost? Naco prosim ta? Nik ta migrovat nenuti, je to dobrovolne, takze nik ta nenuti mazat postavu.
 

DeletedUser3382

Hosť
ide o to ze v meste sme kamarati, radi si na chate pokecame, pomozeme a podobne a okrem toho tak hore sme sa dostali (teda aspon ja) skor ako sme boli az take duelove urovne
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4451

Hosť
ide o to ze v meste sme kamarati, radi si na chate pokecame, pomozeme a podobne a okrem toho tak hore sme sa dostali (teda aspon ja) skor ako sme boli az take duelove urovne

Nevravim aby ste si po kazdom duely nadavali, ale aspon sa zabavite nie?
Normalne sa budete vzajomne duelovat a budete mat zabavu.. teda teraz vam staci cakat duelanti vam pridu pod ruku len vravim ze ste kludne mohli opustit to mesto, vedste si mohli zalozit ine a ist do jednej ali spolu a mohli ste si pisat nadalej len popri tom sa duelovat.
 

DeletedUser3382

Hosť
mozno mas pravdu, ale takto nam to vyhovovalo, sice tu neni koho duelovat, ale ci veris ci nie stale si niekoho najdeme a bavime sa, sice duelujeme pre 300 skusenosti, ale co uz, hlavne ze konecne niekto pride :Lovec
 

DeletedUser2943

Hosť
na ostatných svetoch to je podobné. Preto som zrušil účet na svete 5, lebo najbližšieho súpera som mal min. hodinu cesty. Na trojke zasa, občas niekto vystúpi z mesta a dáme si duely medzi sebou.
Fakt sa teším na svet 1, kómu som už nemal ani nepamätám :). Podla všetkého sa tam stretne slušná partička duelantov a trochu nám to rozprúdi hru.
 
Hore