Budúcnosť Sk 1

DeletedUser3382

Hosť
najde sa tu niekto kto by mi pozicial nohavice buffala billa s chranicmi? lebo na sk 1 su len momentalne dvoje a ludia co ich maju west uz ani poriadne nehraju
 

DeletedUser7305

Hosť
Sparťania máte se na co těšit :
Najlepšie města (sk)
Poradie Svet Mesto Boje Body
1 6 Honor Guard 737 20.269.134
2 1 Minas Thirit 735 18.731.866
3 6 Bumble Bee 957 17.647.835
4 5 Sacramento 476 17.339.007​

Sacramento (+ další hráči konfederace a sk5) jde za vámi, a doufáme, že si pořádně zabojujeme :)

Jo a Angel nechtěl bych se s tebou zase hádat, ale proč se staráš o tento svět když jdeš na ari ?
 

DeletedUser4451

Hosť
Pretoze konkretne tema "buducnost sveta 1" bola v mojej hlave preberana viac ako u kohokolvek ineho a viac ako buducnost arizony v ktorej mam jasno..
A taktiez to ze idem z s5 na Ari neznamena ze mam len jedno konto na celom slovenskom weste..
 

DeletedUser

Hosť
pravda

na sk1 je pohoda ... málo hráčov na bojoch, nikto ma neduelujem, málo tankov :) ja som spokojný ale radšej by som bol keby sa môžem presunúť na sk3 alebo niekde kde je menej hráčov :)
 

DeletedUser3733

Hosť
na sk1 je pohoda ... málo hráčov na bojoch, nikto ma neduelujem, málo tankov :) ja som spokojný ale radšej by som bol keby sa môžem presunúť na sk3 alebo niekde kde je menej hráčov :)

Kukacek nevymýšľaj, na SK1 má prísť solídny počet dobrých hráčov, tak budú aj lepšie boje a ja som pocítil aj nových duelantov, ale vysvetľovať niekomu že niesom duelant s duelovou 300 bude asi márne :)
Každopádne sa aj tak presunúť nemôžeš :p :--)
 
skoda len ze tam spartania fned fejkuju,aj ked maju obranu na malu.
a to utoci mesto co ma 8 hracov :indian
 

DeletedUser3733

Hosť
Problém fejkov na SK1 sa už rozoberal snáď milión krát, v podstate práve fejky boli dôvod prečo veľa hráčov s bojmi skončilo a zrejme následne aj s hrou, ja čo si najviac pamätám, tak bolo tuším 24 bojvov za jeden deň, uznajte že to už bolo dosť choré, nebudem tu písať nikoho mená, každý kto je na SK1 vie kto tam fejkuje, snáď si daný hráči vstúpia do svedomia a prestanú kaziť hru všetkým.
 

DeletedUser5708

Hosť
Aha :D :D Btw, Billy (Mendoza) Pridaj si ma tam do priateľov.
 
Hore