Build na duely

DeletedUser

Hosť
Přikládam zde jeden build na duely. Hrál jsem s nim na betě a skončil jsem v top 15 v duelech. Je dělaný pro vojáka na 120 levelu.



Všechny atributy do zručnosti
40-50 do vystupování, podle soupeřu
do přesnosti zhruba 30
a zbytek do ubýbání
0 taktika, dosti jí bude z oblečení+ charaketer. bonus

důležité je mít hodně oblečení(džínsy Garreta, nohavice B. Billa..) abyste se mohli převlékat

dost pomůže sehnat si howdah a udělat si zběratelský set

další dobrá věc jsou věci z řemesel
leštící kámen- pokud si ho vezmete vyhraješ skoro každý duel nad odporáky

pak jsou tu předměty které přidávájí schopnoti(fazule na slanině, lekvár, rybacia polévka atd.) to si vyberete podle toho co vám zrovna chybí

Dobré je splnit úlohy, které vám dávají schopnosti a atributy. Když by jste měli navíc nuggety vyplátí se přikoupit pár schopnosti a atributů.
 

DeletedUser

Hosť
Povedzme, že bez kupovania schopností máš cca 150 vlastností a 400 schopností.

150 dáš do zručnosti

* presnosť 150+30 = 180 presnosť... ako základ sa mi to zdá málo
* strieľanie máš 150, maximálne strelko (oblečenie na strieľanie) je cca o 100 väčšie, dajme to mu, že budeš mať 260, ujde ale dosť to zmenší uhýbanie a presnosť (teda bonusy z oblečenia), takže ani ou hráča s odporom sa nemusíš každé kolo trafiť
* 50 vystupovania ti pomôže v útokoch, ale oproti taktike, ktorá je u vojaka zvýhodnená o 50%, resp. 100% je to dosť málo... [SPOIL]
5febcfd0ced14293bcb1f1d.png
[/SPOIL] + s ťavou ešte (+2(4)) + čingačgukova puška (+7) = 110 u nevojaka, u vojaka bez prémia 165, u vojaka s prémiom 220, čo je celkom slušná hodnota, ale radšej by som tie body z vystupka dal do presnosti
* základ uhýbania je 320... hmm... má to chybičku krásy... odtiaľ by som takých 10-20 bodov prehodil do presnosti


Celkom dobrý build, mne sa osobne páči, dobrá práca, ale radšej si robím vlastné kombinácie.

P.S. Kritiku neber osobne, každý má svoj názor.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
mam niečo podobné tomuto tady, len podla seba. nevýhodou je že málo triafam,čiže ak ma nik netrafi vyhravam ja, ak trafia prehral som, takže jeto tak 50/50 pri každom duely :) ale štatisticky mam viac výhier z 855 duelov 414 prehratych takže má to niečo doseba :)
 

DeletedUser

Hosť
V pohodě. Každý může vyjádrřit svůj názor.
Ty hodnoty byli přibližně. Často jsem přehazoval body.
 

DeletedUser11329

Hosť
chcem sa opýtať, pokial mam úder príklad (400) nejaký strelec pochybujem že má vyššiu húžvu a v duely mu dam 360 max dole za 1 strelu.. podotýkam dobrý strelec... a ak dám duel slabšiemu hráčovi tak mu stiahnem 1 strelou do hlavy 560cca .. tak hľadám odpoved na otázku: pokial zvýšim úder, bude moje poškodenie v duely proti silnému hračovi väčšie? ak v uderi 400 mam 360poškdenie? .. a proti tomu slabšiemu bude rovnake?? pretože aj ked som pridal body do úderu tak tomu slabšiemu som za viacej neubral.. pretože tam už záleži na zbrani.. tak či možem pridanim tých bodov ubrat viacej aj silnejšiemu, s rovnakou zbranou. Ďakujem za odpoved.
 
Naposledy upravené moderátorom:
V tejto tabuľke KLIK máš pekne znázornené o koľko väčšiu musíš mať silu úderu/strieľanie väčšie ako tvoj súper odolnosť a v teórii sa počíta do vzorca: poškodenie zbrane+posilnenie ( ak nejaké používaš ako napr. závažie alebo leštiaci kameň ) to celé násobíš podľa toho či mieriš ruky x1 ak ramená x1,15 a ak hlavu tak x1,5 a to celé potom násobíš práve podľa toho rozdielu medzi tvojou silou úderu/strieľaním a súperovou odolnosťou čo môže byť od x0,25-x1,75 ( ak útočíš chladnou zbraňou súper používa proti tebe 100% húževnatosti + 25% reflexov a ak útočíš strelnou zbraňou tak zase naopak čiže napr. ak máš 300 húževnatosť a 100 reflexov tak proti chladným zbraniam máš odolnosť 300+100x0,25=325 a s tými istými hodnotami máš proti strelným zase odolnosť 300x0,25+100=175 ) čiže v praxi ak máš silu úderu 400 a tvoj súper odolnosť 325 tak mu podľa tabuľky budeš dávať: dmg+posilko x 1/1,15/1,5 ( podľa toho kam mieriš ) x1,7....ja osobne odporúčam vždy mieriť hlavu aj pokiaľ si nemyslíš že máš vystupko väčšie ako súper taktiku a presnosť väčšiu ako uhýbanie jednoznačne vždy hlavu lebo je rozdiel či budeš dávať dmg zbrane x1,5 alebo x1 resp. x1,15 na ramená...a ešte ti odporúčam stačí mať o 55väčšiu silu úderu/strieľanie ako súper odolnosť lebo veľký rozdiel to v dmg nerobí či ti počíta x1,75 alebo x1,7 a 45schopiek ktoré ušetríš do iných atribútov sa ti určite zídu...takže skrátene vzorec: (poškodenie zbrane+posilnenie) x 1;1,15;1,5 x 0,25 až 1,75

p.s.: je to dosť obšírne rozpísané a trochu komplikovane ale po 1. ja to inač napísať neviem :D a po 2. ak nechceš byť lama a pseudoduelant akých tu hraje neúrekom musíš duely poznať do podrobna vzorce a vedieť ako ich používať no a hlavne si sledovať rebríček a čo má súper na sebe z toho si vieš mnoho krát skoro presne vypočítať súperov build a schopky kde má ako rozhodené

p.s.2.: všetko hore uvedené funguje správne, mám to dobre odskúšané a nemám po pííp schopiek z opakovateľných úloh a nemám nakúpený ani bod schopnosti ani vlastnosti ako jedna lukratívna lamka ktorá dala na schopky tisíce a nevedel si spraviť ani build tak reskiloval x krát za týždeň niekedy aj za deň :D hold za peniaze si rozum nekúpiš

Mier s vami :howgh:
 
Hore