Build vojak chladné zbrane duelant

DeletedUser

Hosť
Myslím,že každý trochu zkušenější hráč toto za build naprosto nemůže považovat.Když jsem to četl,měl jsem pocit,že si autor dělá legraci,ale evidentně to myslí vážně!
 

DeletedUser

Hosť
Ehm Simon, nič v zlom, ale keď máš radšej práce ako duely daj si triedu Dobrodruh, je to pre tých ktorí radi plnia úlohy, ale bola to tvoja voľba že si sa zvolil na duelanta takže sa do toho nebudem miešať. :Lovec Ale byť duelantom to nie je len tak, ako môžeš vidieť v niektorých profiloch niektorí vyhrajú v pohode aj 1000 USD. Myslím že ostatní prispievatelia do tejto témy už prispeli čo mali, takže asi toľko :happy1: :pif paf
 

DeletedUser4623

Hosť
Ehm Simon, nič v zlom, ale keď máš radšej práce ako duely daj si triedu Dobrodruh, je to pre tých ktorí radi plnia úlohy, ale bola to tvoja voľba že si sa zvolil na duelanta takže sa do toho nebudem miešať. :Lovec Ale byť duelantom to nie je len tak, ako môžeš vidieť v niektorých profiloch niektorí vyhrajú v pohode aj 1000 USD. Myslím že ostatní prispievatelia do tejto témy už prispeli čo mali, takže asi toľko :happy1: :pif paf

ja hrávm na 2 svetoch sa dobrodruha a hra sa mi zaň zrejme najlepšie
 

DeletedUser

Hosť
tento build je podla mna uplne nanic...dobre je zamerat sa na jeden tip zbrane alebo ked ich uz ces menit tak davaj do uhybania a mierenia ;)

a ked uz si vyberes vojaka tak davaj body skor do charizmy
 

DeletedUser

Hosť
Hmm, drahí moderátori, prečo túto nezmyselnú tému neuzatvoríte a nezmažete?
Dobre viete aj sami, že tento ultrasuper, skvelý, najsamlepší a neviem aký pseudobuild buildom ani zďaleka nie je.
Tak načo tu živíte ten zbytočný spam a mätenie neskúsených hráčov?

Síce, keď sa tak čisto teoreticky zamyslím, tak táto celá sekcia sa volá "Návody, taktiky, stratégie".
Žeby to tu bolo nechané ako návod typu "Takto to istotne nehrajte"?:kukam:
 

DeletedUser

Hosť
Hmm, drahí moderátori, prečo túto nezmyselnú tému neuzatvoríte a nezmažete?
Dobre viete aj sami, že tento ultrasuper, skvelý, najsamlepší a neviem aký pseudobuild buildom ani zďaleka nie je.
Tak načo tu živíte ten zbytočný spam a mätenie neskúsených hráčov?

Síce, keď sa tak čisto teoreticky zamyslím, tak táto celá sekcia sa volá "Návody, taktiky, stratégie".
Žeby to tu bolo nechané ako návod typu "Takto to istotne nehrajte"?:kukam:

Presne tak väčšiu blbosť som nepočul a hrám 2roky.Tak ked som duelant tak duelujem :pif paf.A rozmyslím si či idem na strelné alebo na ručné zbrane:Oslík
 

DeletedUser4623

Hosť
sám priznávam že je to hlúpost. Vtedy som bol ešte neskúseny a sám viem že tento build ni je buildom prosim vymažte tento môj nezdar
 

DeletedUser

Hosť
Keď môžem poradiť , kuknite si < www.the-west.dobrodruh.net> tam je dobrý build na Duelant - Odolávač len on tam má napísane pokračujte v Strielaní ale len pokračujte v Sile a to je dobrý chlaďák:pánko
 

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa hovadinka skús to upraviť
Strieľanie+Vystupovanie-štastie skúsenosť aj duely
Sila Uderu+Húževnatosť-Duely aj skúsenosti
 

DeletedUser

Hosť
Každý hrá...

Každý hrá ako chce, je to jeho vec... Ja mám osobne rád build odolávač, ale je vhodný len do úrovne 45, potom robím reskill... prepáčte, ale nepoviem vám na aké schopnosti...:pif paf
 

DeletedUser

Hosť
poradte mi?? neviemco si mam vylepsovat na vojaka

poradte mi ?? neviem čo mam vylepšovať na vojaka
 
Hore