Build vojak chladné zbrane duelant

DeletedUser

Hosť
ale ja no to aj mna napadlo takže ja si asi dam do strielania body namiesto sili ale zase s ktoru zbranu su lepsie ulohy na silu alebo strielanie?
 

DeletedUser4623

Hosť
a ak si myslis ze tazba zel. rudy a klcovanie lesa su velmi dobre prace na peniaze tak to si asi este dobre prace na peniaze nemal a ako tu uz bolo napisane duelant nema mat dobre prace ale vyhravat duely, keby som chcel prace tak zvolim nejaky iny build skusim ti to teda vysvetlit takto: obaja mame presnost 50, uhybanie 30, taktiku 20, vystupovanie 20

ty mas 70 silu uderu, 70 strielanie
ja mam 70 strielanie a este ked tych 70 bodov co mam dam do vystupovania a taktiky tak ma neporazis a mozes mat zbran aku chces mam proste o 70 bodov viac chapes?

ano ? lenze potom by ta hra bola nudnejsia stale duel duel duel a ani potom moc nezarobis a su to velmi dobre prace pri nic dostavam 525 dolarov a ty si ma nepochopil
 

DeletedUser3382

Hosť
radsej daj vsetko do strielania to budes mat este lepsie prece napriklad na tie tvoje peniaze: lovec odmien, pracovat ako zoldnier,...
skusenosti: prepadnutie vlaku, prepadnutie dostavniku, ...
stastie: vykradanie hrobov, prepadnutie dostavniku,...
a to som ani nespomenul vsetky prace mozes si ich pozriet tu:http://sk.weststats.com/index.php?page=jobs&filter=skill&skill=shot

a neviem kto tu nechape podstatu duelanta jednoducho duelant nema mat dobre prace ale vyhravat duely a takto ti to povie kazdy skusenejsi hrac, prace su len bonus


PS: dasti5555 na tie zaciatocnicke prace to mas jedno ale ja by som bral skor strielanie neskor na to budu lepsie prace na ulohu lupezna vyprava, ale neviem ci sa ti ju podari zrobit bez reskillu ale v kazdom pripade na nu budes mat lepsie vlohy
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4623

Hosť
lenze ja nema 70 sila uderu normalne mam 20 ked si dam dobre veci na sebba mam 90 strielanie mam 64 s vecami 82
 

DeletedUser3382

Hosť
to 70 som pouzil len tak na osvetlenie situacie a aj tak 20 bodov sa da vyuzit lepsie a neviem co ti pomoze v duely 20 bodov v sile uderu
 

DeletedUser3382

Hosť
ked si das veci na silu uderu tak sa ti uberu schopnosti co mas v normalnych veciach to je presne to iste len su to schopnosti veci a ci mas silu uderu 90 alebo 70 to je takmer jedno
 

DeletedUser3382

Hosť
a ked to das do inych schopnosti budes mat este lepsie prace ved 20 bodov v sile uderu ti pomoze akurat na prace: zber cukrovej trstiny, zber obilia, praca v kamenolome a to je vsetko s 20 bodmi v sile uderu zmozes jedine toto potom musis mat ine schopnosti aby si vedel ine prace a znovu opakuje ze duelant nieje o pracach to by som na pchal vsetko len do vystupovania a tvrdil ze duely prehravam len pre to lebo neutocim alebo len rpeto ze mal super stastie
 

DeletedUser

Hosť
Už to bolo povedane načo mať Hernandov meč a Derigner? a ušetriš si schopnosti do Sily Uderu/Strielanie Zbytočne
 

DeletedUser

Hosť
marco

No a body zdravia nic?to by ma dal kazdý blbec ved ja som si dal s jednym hracom duel :pif paf a ninul som mu 445 bodov zdravia a to iba s granmotovou brokovnicou!a keby nema body zdravia uz je dáááávno dole
 

DeletedUser4623

Hosť
No a body zdravia nic?to by ma dal kazdý blbec ved ja som si dal s jednym hracom duel :pif paf a ninul som mu 445 bodov zdravia a to iba s granmotovou brokovnicou!a keby nema body zdravia uz je dáááávno dole

ježiš ja som si do 50 urovni nedával ani bod do zdravia a mal som 1350 hp. A inak to už je na dotyčnom či si dá hp alebo nie
 
Hore