Buildy na 2.0

DeletedUser

Hosť
Ahojte.Márte niekto prosím vás dobré buildy pre verziu 2.0 ked sa tam strojnásobujú skúsenosti?
 

DeletedUser

Hosť
strojnásobujú sa všetky skúsenosti, čiže to ťa vôbec nemusí trápiť. a chceš dobrý build? 24/7 na compe, nič iné nie je :)
 

DeletedUser

Hosť
laki, trepeš, pretože síce sa strojnásobujú skusenosti za prácu, ale taktiež sa mení systém znižovania motivácie, čo výrazne ovplyvní, ktoré práce sa oplatí a ktoré neoplatí robiť ... takže sa buildy budú musieť prepracovať...
 

DeletedUser

Hosť
nechápem čo sem stále miešatie tie skúsenosti...
strojnásobí sa všetko - požiadavky, odmeny za práce, pevnosti, duely, úspechy...proste všetko a tým pádom nič, nechápete?

a až ta výrazne sa tá motivácia nemení 5x denne práca stále +- oplatí
(a hlavne čo som si všimol tak tie práce na skúsenosti väčšinou sú práve tie z normálnych resp okolo 1hod. :))
 

DeletedUser

Hosť
ty si asi ... nemôžem napísať, čo ... buil asi človek potrebuje, keď začína a na jednej dvoch prácach potrebuje vyexpiť, a keď tá prácca bude trvať 15 minut mu rýchlo padne motivácia a končí nechápeš ? ... to čo vravíš ty môže platiť tak na starých serveroch ale nie na novom ... skus trošku používať aj hlavu

// k tým najlepším prácam sa dostaneš tak okolo lvl. 20 ... a dovtedy ? potrebuješ stratégiu podľa toho ako rýchlo ti kde klesne motivácia
 

DeletedUser

Hosť
Do čoho by som mal ísť aby som mal dobré práce na exp a nálezy? Kedže potom budem reskillovať na chladáka..
 
Hore