California SK8 - Dobrodružstvo

Dobrý deň chcem sa opýtať, či sa niečo opravuje na Californii alebo nahadzujú skripty, alebo niečo podobné pretože od včera poobedia ako padol svet sa mi nedá prihlásiť do dobrodružstva, respektivé neustále mi píše, že sa pripája na server. Nejak tomu nerozumiem,... či je chyba na mojej strane, alebo sa n niečom maká, lebo som si skúšal na inom svete pustit Dobro a tam to šlo bez problémov. Za skor´odpoveď Ďakujem. :) :pif paf
 
Dobrý deň chcem sa opýtať, či sa niečo opravuje na Californii alebo nahadzujú skripty, alebo niečo podobné pretože od včera poobedia ako padol svet sa mi nedá prihlásiť do dobrodružstva, respektivé neustále mi píše, že sa pripája na server. Nejak tomu nerozumiem,... či je chyba na mojej strane, alebo sa n niečom maká, lebo som si skúšal na inom svete pustit Dobro a tam to šlo bez problémov. Za skor´odpoveď Ďakujem. :) :pif paf

A nie som jediný, kto hovorí, že mu to nejde v salóne sa už stažovalo na to cca 10ľudí.
 

Deleted User - 4

Hosť
Jedná sa o chybu, ktorá bola nahlásená vývojárom hry.
Stačí teda len počkať, kým sa tomu budú venovať.
 
Jedná sa o chybu, ktorá bola nahlásená vývojárom hry.
Stačí teda len počkať, kým sa tomu budú venovať.
Ďakujem, za rýchlu pohotovosť už to ide :) teda aspoň 3 viem že áno, dúfam, že aj ostatným :)
 
Hore