Cena za jednotku na trhu

pridat zadavanie jednotkovej ceny na trhu


  • Celkový počet hlasujúcich
    28
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
ked predavame veci na trhu, da sa zadat ''cena pri okamzitom nakupe'' a ''mnostvo'' a pod tym to automaticky vypocita cenu za jednotku.

mam navrh aby to fungovalo aj opacne: aby sa dala zadat cena za jednotku a po zadani mnostva vypocita kolko je celkova cena, a ja si uz vyberiem ze ci to napisem do okienka drazby alebo aukcie.

Prislo by mi to jednoduchsie ako sa trapit so spatnym vypoctom. Napr sa s niekym dohodnem cena za produkt je 165 a mam ich 18, komu sa to chce prepocitavat :)

trhovi predajcovia, co vy na to?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser9056

Hosť
Jednoznačné súhlasím s týmto návrhom. Presne to isté sa mi už veľa krát stalo, a potom to počítam na kalkulačke, a aj tak vždy dostanem iné číslo.. :D
Veľmi by mi to pomohlo, som za. :)
 

DeletedUser

Hosť
super nápad jednoznačne súhlasím! Je trochu na hlavu že si to musím vyrátať na nejakej kalkulačne ... toto by určite privítalo viacero hráčov :)
 

DeletedUser3950

Hosť
Veľmi dobrý nápad, súhlasím ako so všetkými nápadmi na vylepšenie trhu :D
 

DeletedUser

Hosť
Súhlas, síce keď trh používam málokedy, ale zíde sa to :)
 

DeletedUser3382

Hosť
napad super, ale dal som nie, lebo mi to vyhovuje takto ako to je :D lebo paru ludi si to nevypocita a vezmu mi aj ponuku na viac produktov, aj ked sa im to neoplati :D cize by mi to skodilo :D
 

DeletedUser

Hosť
napad super, ale dal som nie, lebo mi to vyhovuje takto ako to je :D lebo paru ludi si to nevypocita a vezmu mi aj ponuku na viac produktov, aj ked sa im to neoplati :D cize by mi to skodilo :D

ale ved jednotkovu cenu im to teraz aj tak ukaze, ta funkcia uz v hre je
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore