Cenzus SK Westu

Téma slúži na prehľad počtu aktívnych účtov na súčasných svetoch. Tabuľka bude aktualizovaná +- každý mesiac.
Inšpirácia z anglického fóra

28.2.2023
Názov svetu
Celkový počet hráčov
Počet hráčov 75+ lvl
Počet hráčov 150+ lvl
Počet hráčov 175+ lvl
Texas​
380​
264​
157​
71​
Delaware​
599​
480​
302​
71​
Houston​
224​
181​
94​
18​
Juarez​
224​
152​
21​
0​
Kentucky​
444​
228​
11​
0​
Louisiana​
957​
172​
2​
0​
 
Naposledy upravené :
26.3.2023
Názov svetu
Celkový počet hráčov
Počet hráčov 75+ lvl
Počet hráčov 150+ lvl
Počet hráčov 175+ lvl
Texas​
374
259
158
71​
Delaware​
581
478
297
78
Houston​
220
175
90
19
Juarez​
211
147
23
3
Kentucky​
430
233
10
0​
Louisiana​
841
181
3
0​
 
26.3.2023
Názov svetu
Celkový počet hráčov
Počet hráčov 75+ lvl
Počet hráčov 150+ lvl
Počet hráčov 175+ lvl
Texas​
374
259
158
71​
Delaware​
581
478
297
78
Houston​
220
175
90
19
Juarez​
211
147
23
3
Kentucky​
430
233
10
0​
Louisiana​
841
181
3
0​
Nádherne spracovaná vec, ktorú si žiaľ nevšimne ani nebude vnímať či už slovenská veľmoc moderátorov, alebo najviac aktívne fóra s moderátormi a hernými developermi na Bete.

Na bete sa stále oznámi plánovaná aktualizácia pridelí sa k tej téme, že feedback... A hráči čo píšu je ako hádzanie hrachu do steny, Nikdy nebolo vypočuté nič od nás hráčov čo sme túto hru hrali alebo vás čo túto hru ešte hráte. Nič sa na tom nezmení a čím skôr si to uvedomíte a nebudete tu strácať čas, je to len pre vás lepšie.
 
Zabudli ste napisat ze na Juareze hra 30 Zorrovych multakov aby drzal aktivitu sveta vyssie a oddialil migraciu
Keby len na Juareze, 2/3 duelových účtov je jeho aby sa udržal prvý v rebríčku... Ďalšie svety sú presne na tom tak isto, cez VPN si vytvára účty a potom píše cez nich do chatu, trolí ľudí. On si myslí, že všetci sú bez mozgu a o ničom nevieme... Jediný kto s tým nič nerobí je SK support. Na cz dostal za to perma na väčšinu účtov vďaka tomuto porušovaniu, tu sa toho nedočkáme.
 
Pekne urobene, je vidiet ako to pekne pada na vsetkych svetoch… dalsia otazka ale to sa nedozvieme, kolko realne ludi ma na svete maximalne jeden ucet a kolko ludi hra tu hru aktivne… vsetci vieme ze niektori jedinci maju aj po styri ucty, nejdem menovat :) za druhe kolko ludi tam realne pride a postuka prace kazdy den alebo tak proste ze hra aspon ako tak aktivne… myslim ze by sme sa dostali na cislo niekde medzi 30-50 hracov max…tiez som sa dozadoval na supporte asi mesiac dva dozadu o zlucenie do jedneho alebo dvoch svetov, jedine co mi bolo povedaneje, ze ziadne migracie sa neplanuju…
Myslel som ze ak by bola migracia by som zacal hrat znova ak by som sa dostal na daky aktivnejsi svet, bohuzial uz sa toho asi nedockam, na jua chodim uz len sporadicky napriklad ako teraz ze sa prihlasim na boj ak je a uz tam nepridem a cakam kedy mi skonci premko a uz to asi zavesim tiez uplne… support na sk stoji za houby a podporuje tu retardov, respektive sa len prizera a je tu vlastne cely k nicomu a inno ako celku ani nevravim to uz je na inu kapitolu. je to smutne ako tato hra za par rokov dopadla a chapem ze browserovky uz nie su in ale tu sa ani nic nerobi len vydava set za setom za ucelom vypacit z hracov peniaze, ano robi to kazda hra ale vo vacsine hier sa o tie hry nejak staraju nie ako tu a hlavne tu na sk je ten najhorsi support aky je a to mi daju za pravdu asi vsetci a myslim si ze tym ako tu k tomu pristupuju si tiez prilievaju nenzin do ohna
 
je vidiet ako to pekne pada na vsetkych svetoch
Môj názor je taký, že končia 3 skupiny hráčov - event „obchodníci“ z iných svetov/jazykovej verzie
hráči, ktorým už začalo vonku vychádzať slniečko tak svoj čas plánujú využiť lepšie
noví hráči, ktorí sa vrátili po určitom čase a hra ich jednoducho omrzela, predsa tie nové svety sú zábavnú chvíľu a potom to hádky medzi šéfmi aliancie zabijú (preto by mali začať na starších svetoch Delaware/Texas)

kolko ludi hra tu hru aktivne…
Záleží, čo je pre teba aktívne hranie – pre niekoho to je, že sa prihlási zadá 4 hodiny práce a odíde pre niekoho to je, že tu sedí x hodín denne.
Do dalsiej tabuľky možno zahrniem priemerný počet ľudí na salóne v určitých hodinách.
tiez som sa dozadoval na supporte asi mesiac dva dozadu o zlucenie do jedneho alebo dvoch svetov, jedine co mi bolo povedaneje, ze ziadne migracie sa neplanuju…
Myslel som ze ak by bola migracia by som zacal hrat znova ak by som sa dostal na daky aktivnejsi svet, bohuzial uz sa toho asi nedockam, na jua chodim uz len sporadicky napriklad ako teraz ze sa prihlasim na boj ak je a uz tam nepridem a cakam kedy mi skonci premko a uz to asi zavesim tiez uplne
Myslím, že to je zbytočne ohľadom toho vôbec písať, inno si tie svety pravidelne kontroluje a, keď spĺňajú podmienky na migráciu tak ju jednoducho zapnú. Takéto zlučovanie do 1/2 svetoch mi príde úplne unreal že by sa urobilo, to už skôr, keby to tu bolo vymreté ako niekde inde (naposledy Dánsko ak sa nemýlim?) Nás presunu na net (ale sme ešte dosť živý zatiaľ).

Ľudia, čo chcú začať na novom svete si musia byť vedomý, že o polroka jednoducho zomrie, čiže to bude krátkodobá zábavka, a ak chcú hrať dlhodobo tak by si mali vytvoriť main postavu na Delaware/Texas. Nečakaj na zázrak a radšej začni od začiatku Texas môže byť super, keď tu príde pár hráčov. :)
support na sk stoji za houby a podporuje tu retardov, respektive sa len prizera a je tu vlastne cely k nicomu a hlavne tu na sk je ten najhorsi support aky je a to mi daju za pravdu asi vsetci a myslim si ze tym ako tu k tomu pristupuju si tiez prilievaju nenzin do ohna
Nemôžem súhlasiť, čo viac od supportu očakávaš? Daj konštruktívnu kritiku a návrhy na zlepšenie myslím si, že crony nebude mať problém sa nad tým minimálne zamyslieť.
Ja osobne som s cronym nikdy nemal problém – ak niekto porušoval pravidlá a existoval dôkaz bol potrestaný, na tiket reagoval vždy rýchlo + veci na fóre ohlasuje väčšinou skôr, ako napríklad na CZ, možno by som tu doplnil jedného moderátora, čo reálne hrá hru, ale neviem či to je potrebným vzhľadom na aktivitu na našich svetoch.
tu sa ani nic nerobi len vydava set za setom za ucelom vypacit z hracov peniaze
Posledný polrok mám pocit, že sa pridalo dosť zmysluplných updatov (keď si to porovnáme s poslednými 5 rokmi napríklad) Ak je niečo, čo by som si želal, aby sa tento rok urobilo tak sú to 2 veci: konečne prerobiť cirkus (na čom sa už pracuje) a rebalanc tried postáv.

@Screman vitaj v klube! ze kazdu normalnu temu tu musia tie lamy znicit :D
To je v pohode Crony to tu premazáva. :)
 
Ako bral som to “aktivne” ze tu aspon cosi vykonava ten hrac ako si pisal aj to ze sa tu prihlasi raz za den a zada tie prace, ja sa napriklad prihlasim, ked mam mam plnu energiu zadam prace, ked nie iba vyzdvihnem prihlasovaci bonus a idem prec :-D ale realne viacmenej zadavam daku pracu mozno raz za 4 dni proste uz ma ta hra nebavi, je to mrtve dost tam na Jua a ako pises ked chces hrat dlhsie tak treba na texas / dela ale na druhu stranu uz sa mi nechce ist od nuly alebo natahovat sa s vymienanim medzi svetmi :-D proste chcel by som len nejak hrat ako kedysi ze aj boje boli atd….

S updatmi mas pravdu ale kolke roky to trvalo a kolko hracov medzi tym skoncilo? Trva vsetko strasne dlho aj tie ulohy co sa tyka odmien stoja za dve veci, hodnotim to z pohladu, ze rad robim ulohy a babilo ma to…

K tomu supportu moc s tym nesuhlasim. Ako som uz pisal kedysi podla mna tu funguje dvojaky meter, kto plati a dobija nugety ma nejaku protekciu. Hodnotim to aj podla seba, pokial som sem valil € v chate som vypisoval na salone aj do tg nadavky a to fakt hrube, nemam problem si to priznat. Nedostal som ani jeden trestny bod mohol som si fakt pisat co som chcel :-D, ked som prestal platit uz chodili aj body, aj profil sa maze a to nepisem ziadne hrube nadavky ani nic take co by bolo hodne zmazania profilu ako naposledy aj ked to mozno vyznelo dvojzmyselne. Co sa tyka rychlosti odpisovania supportu tak ok, netrva to dlho. Bohuzial ludia ako Zorro tu nemaju co robit, hru ludom doslova znechucuju a Crony a ten druhy neviem kto to je Marcus ci kto to je sa tomuto trolleniu prizeraju. Dalsia vec myslim si ze admin hry by mal tu hru hrat aj realne, co pokial viem Crony nehra…. to ze tam mozno nazre to je pekne ale hold…

Neviem, hral som proste od zaciatku ako hram s prestavkami mozno 12 rokov na PL, CZ, SK, EN, GER, IT a Bete ale tu je ta situacia zo vsetkeho co som zazil asi najhorsia bohuzial. Treba sa uz len zmierit s tym, ze tato hra coskoro skonci… je to smutne ale je to realita podla mna, vacsina z nas co sme to hrali uz mame ine “konicky” a povinnosti v zivote a nove tvare sem moc nepribudaju z mladsich jedincov
 
Hore