Opravené Chyba v oznámeniach - diakritika

  • Zakladateľ témy DeletedUser11237
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser11237

Hosť
Dobrý deň, neviem či ste si všimli že v oznámeniach z boja o pevnosť namiesto písmen s mäkčeňom a dĺžňom vypisuje "?" ... Dávam len na vedomie, asi by ste tam mali použiť kódovanie UTF-8 ak sa dá.
 

DeletedUser5036

Hosť
Problém je asi na tvojej strane, mne to ukazuje normálne :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Mohli by ste to trochu viac rozpísať? Aký prehliadač používate? Vyskúšali ste to aj v inom? Z akého dátumu sú tie oznámenia? Máte tento problém aj inde?
Potrebujem vedieť nejaké podrobnosti..
 

DeletedUser5036

Hosť
Aha takéto oznámenia ste mysleli.
Tak áno, zobrazuje to nesprávne (Chrome). Skúšal som aj Mozillu, Edge aj Explorer, všade rovnako.

[report=408594321805f179e]Oznámenie z boja o pevnosť: Windéérmééréé[/report]
 

DeletedUser11237

Hosť
už to je tak asi mesiac, možno viac...a keď pozriem oznámenia spred roka tak tam sa to zobrazuje všetko normálne
 
20. Mája minulého roku to bolo v poriadku ... 8. Januára už nie .... medzi tým mi oznámenia chýbajú lebo sú už zmazané.
Ale čo si tak spomínam, tak túto chybu pozorujem tak mesiac a pól až dva mesiace. Na hru používam chrome, ale skúsil som si ju otvoriť aj v exploreri a edge kde sa tiež chyba prejavila.Iný prehliadač nainštalovaný v PC nemám. Nový script ktorý by mohol túto chybu spôsobovať nepoužívam ..... iba ten od TW-DB ale ten používam už niekoľko rokov.
Hrám iba Texas.


Tom
 

Deleted User - 4

Hosť
Už som to nahlásil technikom, uvidíme, ako si s tým poradia. Ďakujem za informácie.
 

Deleted User - 4

Hosť
Môžte sa pozrieť, či sa vám nové oznámenia zobrazujú už v poriadku alebo je to stále rovnako?
 

DeletedUser5036

Hosť
Stále chybne (včera, 22:04)
be65ded4bb7042598c74a7855d57be6b.png
 

Deleted User - 4

Hosť
Už sa to niekoľkokrát pokúsili to opraviť, zatiaľ stále neúspešne, bohvie, v čom je problém..
 

Deleted User - 4

Hosť
Ešte stále máte tento problém alebo je to už v poriadku?
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore