Opravené Chyby pri bojoch o pevnosti

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
Tu môžete nahlasovať všetky chyby, ktoré ste spozorovali pri bojoch o pevnosti, prípadne aj výpadky atď.
Vždy prosím uvedte aj názov sveta a približný čas, resp. čo najviac podrobností.

Ďakujeme :howgh:
 

Deleted User - 4

Hosť
Neviem či sa tu nahlasuje aj toto, ale dnes na Arizone boj o 19:00 (malá pevnosť Dominov Liehovar v sektore D6 - nik na chate nevidel či má rekrut alebo nie, všetkým okrem generálov a kapitánov to ukazovalo hodnosť záložník aj keď mali slobodníka.
Problém na oboch stranách - útok aj obrana.
eS.

.
 

DeletedUser6508

Hosť
chyba v boji o pevnosť

Včera bol boj na S1 o pevnosť this is sparta 2. Vôbec neukazovalo hráčom rekrút. Doteraz na pravej strane lišty - v chate "svieti" boj o pevnosť s prihlásenými hráčmi, napriek tomu, že skončil včera o 22:15 h.
 

DeletedUser4451

Hosť
Včera bol boj na S1 o pevnosť this is sparta 2. Vôbec neukazovalo hráčom rekrút. Doteraz na pravej strane lišty - v chate "svieti" boj o pevnosť s prihlásenými hráčmi, napriek tomu, že skončil včera o 22:15 h.

Potvrdzujem, tiež mi stále svieti, divné.
 
Ja potvrdzujem,že chyba už pravdepodobne musela byť napravená,keďže mne už žiadne anomálie neukazuje :)

Okolo obeda mi ešte pevnostný chat zo včerajšieho boja ukazovalo :kukam:
 

DeletedUser4451

Hosť
Ja som to sledoval a zmizlo to niekedy okolo siedmej hodiny vecer vcera
 
12846151cf1a47e49b6e47f.png


Ako je možné, že nováčikovia môžu "rozprávať", keď sa nastaví chat len pre kapitánov? :)
 

DeletedUser

Hosť
Mám taký pocit, že server nestíha. Vždy keď je na chate veľa ľudí, tak začne lagovať - a to hlavne pred bojom o veľkú pevnosť. Dnes na začiatku boja o veľkú sa mi stalo, že mi padol west na oboch svetoch kde hrám a dobrých 10 minút bol server nedostupný. Čo som sa pýtal na chate, tak som nebol jediný komu sa to stalo.
 

DeletedUser4451

Hosť
Dnes som mal presne na zaciatku boja o velku pevnost na californii vypadok komplet westu neviem preco ale nesla mi nacitat stranka westu, forum westu ani beta west proste nic co suvisi s westom..

A este jeden pre mna znamy bug - vzdy ked po boji upadnem do komy teda ze ma v boji zabiju tak sa ocitnem v hoteli mesta, ale neukazuje mi to ze spim, ani ked refreshnem stranku, tak zadam spanok a ono mi to zrazu zobrazi nejaky spanok 15 hodin aj 50 minut.. proste mi to zrata dokopy cas ktory mi to neukazoval ze spim + cas co som znovu zadal teda 8 dalsich hodin a ked to dam zrusit tak sa mi zrusi tych nadbytocnych 8 hodin
 

DeletedUser

Hosť
jj Angel aj mne na Californii sa to seklo refreshlo to znova ten boj a musel som sa odlognuť a zase lognúť. Dokonca sme kvôli tomu takmer prehrali bitvu lebo našemu generálovi sa nešlo prihlásiť :D
 

DeletedUser7318

Hosť
Ahojte.
Napíšem to sem,lebo sa mi to stalo pri boji.Kúpil som si postrúhanú korytnačku,lebo by som zmeškal boj a aktivoval som ho.Pred príchodom ma ale zdueloval jeden hráč a ocitol som sa na začiatku cesty a korytnačka bola fuč .Duel som vyhral ,tak nechápem že čo sa to stalo....nahradí mi niekto dlhopisy ? :sibko:
 

DeletedUser7779

Hosť
Ahojte.
Napíšem to sem,lebo sa mi to stalo pri boji.Kúpil som si postrúhanú korytnačku,lebo by som zmeškal boj a aktivoval som ho.Pred príchodom ma ale zdueloval jeden hráč a ocitol som sa na začiatku cesty a korytnačka bola fuč .Duel som vyhral ,tak nechápem že čo sa to stalo....nahradí mi niekto dlhopisy ? :sibko:

Bohužiaľ, dlhopisy si vyhral, síce si ten duel vyhral, ale ten hráč ťa vyzval, pravdepodobne ti odobral zo zdravia a tým že ťa už vyzval, tak ťa presunulo na to miesto, kde si bol predtým, lebo si niečo urobil počas cesty. A po dueli ti zmizla korytnačka preto, lebo ona bola asi iba na jednu činnosť (neviem to presne lebo o postruhanej korytnačke som ešte nepočul :D), takže keď si už urobil jednu činnosť (duel), tak ti už automaticky zmizla.
 

DeletedUser

Hosť
Bohužiaľ, dlhopisy si vyhral, síce si ten duel vyhral, ale ten hráč ťa vyzval, pravdepodobne ti odobral zo zdravia a tým že ťa už vyzval, tak ťa presunulo na to miesto, kde si bol predtým, lebo si niečo urobil počas cesty. A po dueli ti zmizla korytnačka preto, lebo ona bola asi iba na jednu činnosť (neviem to presne lebo o postruhanej korytnačke som ešte nepočul :D), takže keď si už urobil jednu činnosť (duel), tak ti už automaticky zmizla.


Pomlety pancier raketovej korytnacky je sice na jedno pouzitie ale nie na hocijaku cinnost - je to skratenie cestovania, cize duel by to nemal ovplyvnit. Da ti to 20000% rychlost (pozri si to v shope). A je blbost aby duel vratil hraca na zaciatok cesty, jedine ak skoncis v kome tak ta to posle spat do mesta. Tento duel neskoncil komou.



Etele, najlepsie bude napisat ticket hernej podpore priamo z hry, nech sa ti na to pozru.
 

DeletedUser

Hosť
Bude to chyba, ak to bolo tak. Lebo pancier je na jednu činnosť a teda už aktivovaný bol - tak nič iné okrem kómy alebo zrušenia cesty by ho nemalo ovplyvniť...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore