Opravené Chyby pri bojoch o pevnosti

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
len jeden detail, od 2.0 už pancier nie je na jedno použitie ale na časový interval (10min tuším) takže ak si vyhral duel a pritom si ostal v meste tak to bude bug :) (isto si ten presun zadal? :))
 

DeletedUser

Hosť
len jeden detail, od 2.0 už pancier nie je na jedno použitie ale na časový interval (10min tuším)

jáj, vlastne hej - jj na 10 min to je

ale aj tak tam je chyba...a to ešte 2 násobná, lebo jemu ten pancier zmizol (ak teda ešte neprešlo do vtedy tých 10 min)
 

DeletedUser7779

Hosť
Pomlety pancier raketovej korytnacky je sice na jedno pouzitie ale nie na hocijaku cinnost - je to skratenie cestovania, cize duel by to nemal ovplyvnit. Da ti to 20000% rychlost (pozri si to v shope). A je blbost aby duel vratil hraca na zaciatok cesty, jedine ak skoncis v kome tak ta to posle spat do mesta. Tento duel neskoncil komou.



Etele, najlepsie bude napisat ticket hernej podpore priamo z hry, nech sa ti na to pozru.

Ja som písal že som o nej nepočul, ale skúsim ju "omrknúť" v tom shope. ;)
 

DeletedUser7318

Hosť
Dakujem za odpovede a ozaj som mal zadanú tú cestu a všetko bolo tak ako som písal.
Skúsím to sem hodiť-http://prntscr.com/rjvm7
[report=5866715cc4e4b4cfe]Duel: pracant2326 vs. Etele [/report] ked by som dostal komu,tak by som sa nečudoval .
 

DeletedUser10038

Hosť
neviem ci tu to uz bolo ale odpocet kolko zostava do boja nieje spravny .
RfzAPGl.png
 

DeletedUser7318

Hosť
toto je všade takto a kôli tomu som už zmeškal boj a bol som iba vedla v meste :)
 
chcel by som nahlasit jednu vec ktoru si vsimlo asi vela hracov ale nikde som to tu nenasiel. Ide o startovaciu poziciu pri boji ci v utoku alebo obrane. prihlasim sa na boj , zadam startovaciu poziciu a poziciu pohybu. V priebehu dna to niekolko krat zmizne a tu polohu musim zadavat znova a znova. ak to neurobim hodi ma niekde uplne mimo. toto sa stava dost casto a vsetkym. dalsia vec co sa stala je ze hrac bol v pevnosti cakal na boj dostal rekrut (kapitana) v pevnosti bolo miesto lebo nas bolo malo a on dostal oznamenie ze sa nedostavil do pevnosti . aj po F5 v tej pevnosti bol a spal.
do pevnosti dosiel 30 min pred bojom.
 

DeletedUser6508

Hosť
Ahoj, po dnešnom update sa nám nezobrazuje chat boja o pevnosť, ako i ikona boja vľavo na lište. Neviem, či to môže spôsobovať (staršia verzia) Adobe Flash Player, ale zajtra je boj spriatelených aliancií a bude problém s komunikáciou. Okrem toho po update máme oznámenia v nemčine. Produkty na trhu nie sú podľa abecedy, všetko "mrzne".
Vďaka za odpoveď.

Tento problém je zrejme iba na SK9 - Delaware. Na Texase je všetko OK

chceli sme bojovať https://s26.postimg.org/5xrwxmi0p/boj_po_update.png
 
Naposledy upravené moderátorom:

Deleted User - 4

Hosť
Ospravedlňujeme sa za chyby v hre a ďakujeme vám za ich nahlásenie. Bude si treba počkať na vývojárov, až to opravia, najskôr v nejakej z nadchádzajúcich aktualizácií hry.
Z našej strany to nemáme žiaľ ako vyriešiť.

Čo sa týka chatu na boje o pevnosť, treba si aktualizovať Adobe Flash Player, niektoré staršie verzie nie sú viac podporované -> https://forum.the-west.sk/index.php?threads/verzia-2-63.23741/#post-333885
 

DeletedUser11467

Hosť
Neviem ako u inych, ale v poslednych bojoch absolutne nezalezi na hodnosti a vodcovstve, pohyby su neskutocne nahodne. Taktiez, nerozumiem ako mozem mat zadane na miesto vo vedlajsom sektore a strielat o 4 sektory dalej na opacnu stranu. Je to normalne? mne to pride ako bug. (svet: fremont, posledny pripad: dnes o 20:20)
 

DeletedUser5036

Hosť
Neviem ako u inych, ale v poslednych bojoch absolutne nezalezi na hodnosti a vodcovstve, pohyby su neskutocne nahodne. Taktiez, nerozumiem ako mozem mat zadane na miesto vo vedlajsom sektore a strielat o 4 sektory dalej na opacnu stranu. Je to normalne? mne to pride ako bug. (svet: fremont, posledny pripad: dnes o 20:20)

Skús to pozrieť tu. https://www.westforts.com/sk16/battles/battle/13449
Z toho čo som pozeral, tak 1. sa pohli generáli, ďalej neviem určiť (ty budeš vedieť kto bol kapitán/seržant - Prášek bol pravdepodobne kapitán a pohol sa po generáloch).

S tým strieľaním to nemohlo byť tak, že si mala zadané do sektoru, kde bol dobrodruh? Mohol sa mu zapnúť bonus
 

DeletedUser11327

Hosť
Ja som bol generál. A podaktorých generálov (lion heart) posúvalo až po seržantoch/kapitánoch.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore