Chystaná úprava pravidiel hry

DeletedUser3753

Hosť
keď ti dá niekto príkaz, tak to by som nenazvala opičenie :)
 

DeletedUser

Hosť
a je tu aj ta vec ze ty 200-300 ludi na fore co protestuju je oproti tym 50 000 skoro nic
 

DeletedUser

Hosť
K hlavnej téme - ako tomu chcú zabrániť ?
napr. kamarát dá na trh šedú kravatu za 15.000 $ ja ju kúpim a peňažný prevod je úspešne dokončený :)
no zabráň tomuto :D :D
 

DeletedUser3753

Hosť
nikto ti brániť v obchode nebude, zoberieme prachy dodatočne a vyflásnete BANy :D
 

DeletedUser

Hosť
Ale i tak ako to chcete zistíť ,že si dakto požiciava to som prepočul
 

DeletedUser

Hosť
keď už sa hovorí o tom, tak by ma zaujímalo, že prečo sa neošetrí aj šerif...to je, ako keby zakážete niekomu piť, zoberiete mu víno, ale necháte mu fľašu piva...
 

DeletedUser

Hosť
Chcete nam zakazat vypisovat nieco nad 10 tisic snad? :D SMiesne....Serifa neupravite ,lebo nemate odkial vediet ci maju ten kto vypisal odmenu a ten kto ju dostal medzi sebou niekoho,nieco...A na zaklade vasho subjektivneho usudku banovat,to neustoji nikde a ani u Nemcov
 

DeletedUser

Hosť
Nevymysleli,zle zvesti sa siria rychlejsia ako dobre,a cim viac hracov tym viac money...Nakolko im ide len o money tak si nebudu robit zlu reklamu
 

DeletedUser

Hosť
Ale iste že vymysleli :). Asi si nepochopil - pokiaľ si Nemci dali do pravidiel zákaz pretláčania peňazí cez šerifa, tak s vyššie uvedenými problémami pravdepodobne počítajú... ;)
nemecké pravidlá napísal/-a:
Es ist verboten, Kopfgelder auf einen anderen Charakter auszusetzen, wenn dies den einzigen Zweck hat, Geld zu einem anderen Spieler zu übertragen.
 

DeletedUser

Hosť
Nemci zjavne nerozumeju aky globalny charakter tento problem ma a ze zakaz je skor postrasenie ako riesenie... a ze aj tak sa najde niekto kto im prejde cez rozum ;)
 

DeletedUser

Hosť
sobek ako sorry co teraz poviem ale ... uz moc mudrujes co ja viem pride mi to akeby si chcel mat v kuse pravdu ... uz to trosku lezie na nervy ;)
 

DeletedUser3950

Hosť
No ja si počkám na konečné znenie pravidla, ale myslím si, že kto bude chcieť tak ten si nájde nejakú dieru...
 
Hore