CIRKUS - nutná zmena

Ste za nasledovné zmeny v cirkuse?


  • Celkový počet hlasujúcich
    9

DeletedUser3733

Hosť
Je 12:30 a čuduj sa svetu, cirkus je už dostavaný :ehmehm:
Neviem či na TEXASE všetci čakajú len nato, kým sa znovu bude môcť stavať cirkus, ale takýmto spôsobom to ďalej nejde.
Už viac krát tu boli návrhy, aby sa zdvihli body na dokončenie výstavby, ako aj potrebné suroviny.
Aby som to tak zhrnul, ja by som bol za nasledovné zmeny:
  • navýšiť body výstavby cirkusu ( na skúšku napr. 3-5 násobok súčasnej hodnoty, pre nové svety bez zmeny prípadne menší násobok )
  • navýšiť počet potrebných produktov pre cirkus ( napr. 3-5 násobok súčasného počtu, pre nové svety bez zmeny prípadne menší násobok )
  • vymeniť odmeny za užitočnejšie, prípadne posilneniam dať vyššie hodnoty
    • napr. posilňujúci kosák
      sickle.png
      keby mal 10 násobok hodnôt. by sa dal možno použiť, už samotné použitie len na určité typy prác je obmedzenie a 15 PB je naozaj málo
    • pomôcť týmto posilneniam by mohla zmena systému, tak ako je to pri bonusoch z oblečenia podľa lvl.
  • a jedna malá úprava knihy receptov
    4july_2017_receipe_book.png
    , v popise sa uvádzajú len 4 recepty, no padajú z nej aj nové, tak popis by mal byť iný, Obsahuje jeden z receptov od úrovne 600 alebo niečo podobné
  • ostatné veci ktoré sa dajú získať sú v pohode, no tie posilnenia ak nezmenia, tak radšej nech ich vyhodia, aspoň sa zvýši šanca získať niečo hodnotnejšie.
Cirkus potrebuje zmenu, min. výstavba a množstvo produktov.
 
Áno súhlasím s tebou, kto tu nie je o 03:00 ráno tak nemá šancu dať žiaden produkt do cirkusu a výstavba funguje max. do tej 12-tej hodiny.

Ja by som to dal rovno produkty a body stavby x5 nech má každý šancu dať nejaký ten produkt do cirkusu a vystavať nejakú tú hodinu v cirkuse aby získal úspech.

Na dela výstavba cirkusu ako keby ani nebola :D Nahodia cirkus a produkty sú full do pár minút a výstavba za pár hodín a je koniec.
 

Deleted User - 4

Hosť
Ešte by som k tomu pridal aj iný čas, kedy sa cirkus objaví a ďalšie veci. Cirkusu by sa zmena určite zišla, odmeny sú zastaralé a na výstavbu sa sťažujú hráči už dlho. Návrhy na úpravu cirkusu som za tie roky preposlal viackrát, záleží len od vývojárov...

Vďaka za postreh ku Knihe receptov, popis bude upravený.
 
Hore