Cirkus

Páčia sa vám zmeny ohľadom cirkusu ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    22

DeletedUser

Hosť
tuto je môj návrh ako vylepšiť cirkus (ten istý čo som napísal aj do témy wolný pokec o weste)

Pár návrhov cirkusu :
1. urobte úlohu ook
2. nechápem prečo ked tam dám 90% nejakého produktu tak dostanem cca 50 UPD čo je dosť málo
3. nech zrušia tie vidly a také a nech namiesto toho spravia posilnenia ako salonky a taketo veci čo sú k iným akciám. A taktiež aj veci ako vidly a podobne lenže by to bol pracovný návod cca 50 PB na novú prácu (zo stredu mapy)
4. možnosť nejako ovplyvniť čo nám padne . Napríklad Podplatiť ostatných jazdcov aby hrali horšie a tým sa nám zvýši šanca na niečo lepšie ako vidly
5. pridať tam všetky súpravy aj tie nové
6. dať nejaké dobrodružstvo do cirkusu.
7. Avšak nedať nijako možnosť to ovplyvniť čisto nuggetmi - myslím že podplatením sa iba zvýši šanca na lepšie a nie že budeme mať istotu na tie lepšie stupne. Podplácať sa bude UPD a porpípade dolármi , nech aspoň niečo ostane nenuggetové , alebo vymyslieť niečo ako CIRKUSOVE ZETONY - tie by fungovali tak , že družstvo ktoré vyhrá v dobrodružstve má šancu získať pár žetónov a za tie žetóny by sa dala zvyšovať šanca že niečo lepšie padne ;)
Toť vše
PS: dobrodružstvo k cirkusu som nevymyslel , zatiaľ to nechám otvorené pre iných , ak mi niečo lepšie nenapadne :)
 

DeletedUser9056

Hosť
Super nápady Zeus, cirkus určite potrebuje zopár úprav. Najmä by to chcelo zvýšiť či už samotné odmeny v točení alebo odmeny za samotnú výstavbu, prípadne vložené produkty doň. Mám však výhrady k dvom bodom, 6. a 7.

6. Akosi nerozumiem čo máš na mysli. Chcel by si nejaký nový herný režim alebo len novú mapu?
7. Tie žetóny, príde mi to zbytočné. Už teraz máme v hre 3 rôzne meny (teda 4, ak rátame aj Veteránske body) a nemyslím, že príchod ďalšej, piatej, bude správne.
 

DeletedUser

Hosť
ten 6. a 7. bod mali byť spoločné. Proste by sa za výstavbu cirkusu ako aj za nejaké nové dobrodružstvo dali získať tieto body (neboli by pri cirkuse UPD - ako plánovali že najprv pri stavbe dostaneme niečo a potom to minieme)
tú 6. nemám domyslenú ,bolo by to asi nejaké nové dobrodružstvo aj s mapou (napríklad hnanie cirkusových koní , bojovanie s levov [niečo ako medveď]) a toto dobrodružstvo by bolo možné hrať len počas trvania hier v cirkuse. Zaň by sa dostávali body , ktoré by človek mohol použiť na zvýšenie šance niečo získať. Po konci každého 1 cirkusu by hráč prišiel aj o žetóny čiže sa ich snaží vždy minúť

Neber si to ako novú menu , ale skôr niečo ako boli rakety , za ktoré sme točili cez nezávislosť.
Avšak nemyslím to ako rakety neboli by na hranie dalších stupňov proste by si ich platil a oni by ti zvýšili šancu na získanie nejakého predmetu o niekoľko % (napríklad pre cullenovu súpravu by bolo treba dať 100 žetónov na zvýšenie šance o 100 = zakiaľ čo u mätového čaju by si mal za 100 žetónov šancu zvýšenú o 1000 %, žetóny by sa vždy dali minút v neurčitom počte a podľa množstva by sa zvýšila šanca)

Toľko k bodom 6. a 7. ako si ich ja predstavujem. Poprípade by mohli slúžiť aj ako v nezávislosti slúžili rakety :) Avšak hranie posledného stupna by chcelo fakt veľkú aktivitu , aby to hráč stihol .
 
O cirkuse som pisal uz davnejsie ze treba nejaku zmenu. Ale aj na cirkuse vidiet ze Inno proste o west nema taky zaujem ako kedysi a vyvija radsej nove hry ako vylepsit tie stare. :(
V momentalnom stave v akom je cirkus nema ziadny vyznam tam nejake UPD minat.
Tiez by som to rozdelil na sektory ako pri tombolach kde mozem za urcite mnozstvo upd tocit len urcitu skupinu odmien. teraz tocim v cisrkuse za 25upd a padne mi kosak. Dakujem neprosim. Stare supravy by som uplne vyhodil. tie nove posilnenia co su v trezoroch su tiez cool na tych 25% na 8 hodin. Mozno by sa mohlo dat tocit aj za peniaze. najlacnejsie tocenie by mohlo byt uz za 5 upd a tam by mohli byt tie posilnenia na prace ako kosak, vidly atd. taktiez nove posilnenia na nove prace ale s vyssim poctom PB by sa zisli. mozno takych 50-100 PB. Nico take naprogramovat je jednoduche.
 

DeletedUser9056

Hosť
Teraz už ale vážne, treba urobiť niečo s tým Cirkusom. Aby o 8:12 boli pri výstavbe všetky produkty, okrem troch (aj to lotosy, putá na nohy a kvety mieru)... Naozaj si neviem predstaviť, ako urobím ten úspech s dodaním 7777 produktov, keď pri každej výstavbe sa mi podarí dať max. 200-250 produktov. Páni, tu končí sranda. :ociza:
 

DeletedUser

Hosť
asiko to máš dobré , mne sa naposledy podarilo dodať len 100 dynamitov (dokopy ich bolo 110) - myslím tie zariadenie na odpalovanie v strede mapy nie normál dynamit. ostatné už bolo všetko inak spravené
 

DeletedUser7318

Hosť
Ja som stihol dať 5 surovin teraz - skoro ma porazilo .
 

Deleted User - 4

Hosť
Znovu som odoslal vaše pripomienky k cirkusu vyššie.
 
No ja v tych produktoch nevidim ziadny problem. Treba byt sikovny. A na delaware sa vdy caka uz len na produkty. Podla mna je to vyvazene dobre. Aspon to co vidim na delaware.
skor uz system samotneho cirkusu by sa mal zmenit odmeny atd. ale o tom sa tu uz popisalo vela :)
 
Hore