Dannys in memoriam

DeletedUser2852

Hosť
Včera 12.3.2014 nás navždy opustil Dan, hviezda českých a slovenských svetov.

Dannys, na českých svetoch Shakespeare, dnes po ťažkej chorobe odišiel navždy. Už nikdy nenapíše, už nikdy s ním neprehodíme slovo v hre alebo na skype.

Jedna z najväčších hviezd, českých a slovenských svetov. Hráč, ktorý zaviedol na SK tankovú kultúru, pôvodný zakladateľ miest Tank Battalion a Guerrers, hráč ktorý ovplyvnil hru, systém. Hráč, ktorý bol v súkromí veľkým človekom s veľkým srdcom (i keď chorým), ale veľkým. Hráč voči ktorému sme mali mnohí predsudky, pretože to bol práve Dannys kto určoval systém a spôsob hry.

Bol to hráč, ktorý sa nezmazateľne zapísal do tejto hry. Bol to geniálny veliteľ, taktik a stratég. Milovaný i nenávidený. Proste Dannys, bez ktorého by táto hra nemala to čaro, ktoré má. A my čo ho poznáme dlhšie vieme svoje. Je to veľká strata pre West, pretože on vedel strhnúť davy, vedel prehovoriť aj toho, kto už ani nepomyslel na hranie a keď prestal hrať on, prestala polka aliancie....to bol Dan.

Dan odišiel si nečakane, ale verím, že tam hore je ti už dobre. Dávaj odtiaľ na nás pozor.

14.3.1974
12.3.2014
 

Deleted User - 4

Hosť
Tak to je smutná správa. Úprimnú sústrasť celej rodine a blízkym :(
 

DeletedUser

Hosť
Tak ja si ho pamätám hlavne z písmeniek,ktoré nám tu venoval na fóre, ťažko sa hľadajú vhodné slová, ktoré by vystihli stratu ktoréhokoľvek človeka, najmä v takom mladom veku.Úprimnú sústrasť želám....
 

DeletedUser2929

Hosť
Nemám slov... je to strašné, ešte ani 40 nemal (teda skoro hej ale to je nepodstatné)... naozaj úprimnú sústrasť
 

DeletedUser3501

Hosť
smutné, nič iné sa tu nedá napísať len úprimnú sústrasť rodine a blízkym...
 

DeletedUser

Hosť
Ďakujem Mimke a Darling na cz fóre (http://forum.the-west.cz/showthread.php?p=270543#post270543) za pekné slová...a taktiež všetkým čo si na Dana spomenú v dobrom...nikdy nikomu vedome neublížil a miloval túto hru...

Odkaz pre všetkých - nikdy nič neodkladajte na neskôr, lebo to už nemusíte stihnúť...ja som mu nestihla povedať "áno" na žiadosť o ruku a budem toho ľutovať do konca svojho života...

Odpočívaj v pokoji láska
 

DeletedUser

Hosť
Myslím,že ľutovať môžeš to, za čo si mohla, teda chyby,ktoré si možno urobila počas spoločne strávených a prežitých chvíľ, ale určite nie si zodpovedná,ani nemôžeš ľutovať a viniť sa za niečo, čo si dopredu nemohla vedieť.... A ja chápem tvoje sebaobviňovanie, ale otázka by nemala znieť z tvojej strany, čo všetko som mu nedala, ale skôr, čo všetko som mu priniesla ja do života, čím som prispela k jeho šťastiu a koľkokrát som pri ňom stála....je mi to úprimne ľúto, crux, ale bol isto s tebou, lebo ťa ľúbil a najväčší dar,ktorý si mu mohla dať,si mu určite dala a to je tvoja LÁSKA, nič vzácnejšie si mu už dať nemohla..drž sa a úprimnú sústrasť...zo srdca
 

DeletedUser

Hosť
úprimnú sústrasť celej rodine. je to škoda že odišiel v takom nízkom veku . :(
 

DeletedUser7779

Hosť
Dannysa som až tak veľmi nepoznal. Ja osobne som nemal proti nemu nič ale ako ste písali, mal aj dosť nepriateľov.. a to som videl aj v chate že na ňho niekedy nadávali. A o jeho chorobe, o tej som vôbec nevedel.

Úprimnú sústrasť celej rodinke.

Posielam pozdram do neba Dannys. :(
 

DeletedUser

Hosť
Dannysa som poznal este z Californie a tam sme si toho prezili hodne...osobne si asi ani nespomeniem na ineho cloveka,co by bol takym prinosom pre tuto hru a takou osobnostou,akou bol on...uznavany,respektovany i nenavideny...hrac srdcom i dusou az do konca...to bol Dannys

Velmi ma zaskocila tato sprava a vyjadrujem hlboku a uprimnu sustrast celej jeho rodine...Odpocivaj v pokoji kamarat...

PS:odkaz si tu zanechal a tvoje meno bude navzdy legendou na celom Weste...
 

DeletedUser5584

Hosť
Chudák Dann nemal ani 40...Nemuseli ho všetci , a určite nebol dokonalý , ja však na neho budem spomínať ako na dobrého chlapa. Nech odpočíva v pokoji :(
 

DeletedUser4121

Hosť
svoje sme si v tejto hre odzili..toto si vsak nezasluzil.
uprimnu sustrast celej rodine a blizkym priatelom
 

DeletedUser8263

Hosť
R.I.P Vždy bol pre mňa veľkym vzorom od kedy som začal hravať hru a vždy ostatne v mojom srdci.Takych hráčov je malo ako bol on:(
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore