Dannys in memoriam

DeletedUser5708

Hosť
Danna som bližšie nepoznal. Resp. poznal z pár slov, ktoré sme vymenili pri obchode, alebo keď som bol na jeho boji. Taktik to bol skvelý. Bol taktiež čestným hráčom, a taktiež určite dobrým človekom.

Requiescat in Pace.
 

DeletedUser10145

Hosť
Vôbec som toho hráča nepoznal, nemal som tú česť ho spoznať. No keď čítam koľkým ľudom chýba a aký to bol dobrý človek, príde mi to strašne ľúto :(
 

DeletedUser

Hosť
tak toto je sila.. však pár dní dozadu som s ním bol na pevnosti..
odpočívaj v pokoji, brat v zbroji
 

DeletedUser

Hosť
:( Ako tu už napísalo viac ľudí..odišiel jeden skvelý človek a smelo si dovolím tvrdiť, že jeden z najlepších (ak nie najlepší) hráč tejto hry...Dosť dlho som hral s Dannom a veľmi ma to zaskočilo, čo sa stalo...aspoň takto prajem úprimnú sústrasť celej rodine a verím, že Dann sa tam hore bude mať dobre...Odpočívaj v pokoji priateľu :(


spomínam...ako sa niekoľko krát vrátil na už dávno rozbehnutý svet a z ničoho nič sme zrazu vyhrávali a všetko bolo fajn...

spomínam...ako som mu na Del napísal, či si ma ešte z arizony pamätá, že rád by som sa opäť k nemu pridal...nič ma nepotešilo viac, ako keď povedal, že pamätá a teší ho to, že som sa ozval :)

spomínam...na jeho fantastické schopnosti a zručnosti, vďaka ktorým sa túto hru naučilo hrať veľa hráčov a posunul The West do úplne iných sfér...

...budeš nám veľmi chýbať Dann :(
 

DeletedUser4210

Hosť
Chtěl bych taky přidat pár slov. Dozvěděl jsem se to teprve před chvílí z CZ fora a pořád nemůžu tuto informaci vstřebat. 12.3. jsem měl narozeniny a ani ve snu by mě nenapadlo, že v tu samou chvíli nás navždy opouští kamarád a kolega.

Znal jsem Dana osobně, nebudu zastírat, že bylo i období, kdy jsme se nemuseli. Nakonec jsme za tím udělali černou tlustou čáru a jeli dál. Z toho, jak jsem ho poznal já, musím říct, že byl Dan skvělý člověk. V jeho společnosti nikdo nemohl být smutný, dokázal pobavit a byl nepřehlídnutelný.

Dane, přes všechny naše bývalé spory, na Tebe nikdy nezapomenu. Bylo mi ctí Tě poznat. West už nebude nikdy takový jako byl za Tebe. Měj se dobře.
 

DeletedUser

Hosť
s Dannysom som sa vzdy rad rozpraval,aj mi dost poradil.Naozaj smutna sprava.
Uprimnu sustrast,rodine aj najblizsim priatelom.
 

DeletedUser6997

Hosť
Nikdy som nepatril medzi priaznivcov Dannysa, ale za to som sledoval jeho vzostup, lebo ako sa hovori nepriatela treba mat na ociach. Nemal som ho rád pre jeho vrtkave nalady. Presne ako to tu bolo spomenute, ked prestal hrat on, prestala hrat polovica aliancie. Nezdalo sa mi to od neho fer a nepacil. Cital som jeho odkazy svojim nepriatelom v jeho profile. Zdalo sa mi uplne sialene, ked som ho videl na boji prvykrat s neuveritelným HP 6000. Ako dnes vsetci vieme, chalan si to vedel proste spocitat a do dnesneho dna to plati. Ako hovorim nepoznal som ho ako cloveka, ale ked Fredy Destroyer po stretku s nim v Blave vyhlasil ,ze je to skvely clovek, zacal som sa na neho pozerat inak. Jeden jediny krat som sa zucastnil v boji o pevnost pod jeho velenim, (asi z dlhej chvili) a bol som sokovany jeho velenim, aj ten najmensi hrac posluchal na slovo. Ten boj viedol precizne ako chirug svoj skalpel. Vedel presne co robi, ani raz nezachaosil, mal dokonaly prehlad o situacii. Sorry Fredy ale nebol si najlepsi velitel ,bol si druhy najlepsi :). Dnesny velitelia zmatkuju nevedia co presne chcu vulgarne nadavaju. Dannysov povel znel :" Arisi prosím te chytni ten sektor pod tebou.Potvrd" Ja: OK Dannys: "Dekuji" A v tom momente som bol paf. To sa mi dovtedy ani potom nikdy nestalo. Ten chlap si jednoducho dokazal drzat uroven aj v tom najvacsom bojovom virvare. Ano ako vidite obdivujem ho, pretoze dokazem ocenit kvality nepriatela a vazit si ho. Aj teraz ked toto pisem, sa mi tlacia slzy do oci.Vzdavam ti hold, respekt a uctu Dan. Odpocivaj v pokoji. Ja si ta budem navzdy pamatat!!!
 

DeletedUser6273

Hosť
R.I.P.

RESPECT

Nemám viac slov, ktorými by som vyjadril svoje pocity po tejto smutnej správe.
 

DeletedUser10486

Hosť
To je smutné že nás opustil tak skvelý človek :( Fakt tu bude chýbať :(
*Úprimnú sústrasť celej rodine,príbuzním,smútiacim za ním :(
Ave Dannys
R.I.P.
 

DeletedUser

Hosť
Pripajam sa (Zorro), uprimna sustrast. Sam viem ake je to stratit takeho mladeho cloveka, podobne som stratil takto svoju mamu pred 40-kou. Preto prajem vela sil blizkym a rodine. Nech ich to este viac zomkne a zanecha v nich posolstvo na zivot a jeho hodnotu.

P.S: Je to tazke, ale cas casom zahoji rany. Verte.
 

DeletedUser5708

Hosť
Cezomňa by rada vyjadrila úprimnú sústrasť celej rodine, blízkym a kamarátom aj bibiana80.
 

DeletedUser10610

Hosť
Dana jsem poznala na Buff cz. Byla jsem nováčkem v této hře a on se mě ujal a radil mi a pomáhal, vždy tu byl, když bylo potřeba. Spolu jsme šli pak col cz, já přišla za ním na ari sk.
Byl úžasný velitel, s velkým respektem, s vyjímečnou taktikou a miloval novinky, neustále něco nového zkoušel.
Pak jsem se jednou sešli na srazu a od té doby trvalo naše přátelství. Hodiny volání, hodiny na skypu, hodiny ve hře.
Na začátku prosince jsme procházeli vánoční Prahou a domlouvali se, co uděláme v létě. Když se zastavil mezi vánočními svátky, nenapadlo mě, že je to naposledy, co ho vidím :( Měli jsme v plánu jeho kolaudaci nového bytu, ochutnání jeho vyhlášeného gulášku.
Když ho pustili z nemocnice, cítil se o moc lépe a mě nenapadlo, že west bude poslední místo, kde s ním prohodím pár slov :(
Zítra se s ním jedu rozloučit a jediné vím: moc mi chybí, jako přítel byl vyjímečný, vždy měl čas, dokázal rozebrat mé starosti, abych vždy si z toho vzala to pozitivní.

A já mu už jen nyní můžu napsat: Dane, přítelem jsi, vždy jsi byl a navždy zůstaneš... A já na tebe nikdy nezapomenu.
 
Hore