Pokec Deň nezávislosti 2019 - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť
raketkywest.png


Priestor pre diskusiu o hernej udalosti Deň nezávislosti 2019
 

DeletedUser11237

Hosť
zaujímavé sady predmetov až na tu Shermanovu súpravu. Príliš veľa odmien v kategórií "vzácne", skôr by som uvítal keby to bolo vyvážené v každej kategórií.
 

DeletedUser10989

Hosť
Neviem či to je zámerne, ale všetky tieto nové sety mi prídu, že boli nahraté v malom rozlíšení, vyzerajú až moc pixelovo, neviem či to je práve najlepšie rozhodnutie

http://prntscr.com/oag2h1 - ako príklad Puška amerického patriota, na ktorej to vidno asi najviac
 
Najviac ma mrzi ze ste dali zas vela zbytocnych veci do kategorie vzacne a velmi vzacne je tam velmi vela nepotrebnych veci ako napoj noveho zaciatku a leskla premiova truhlica to ako vazne ? Neviem isto ale vpredchadzajucej hernej udalosti to tam nebolo a bolo tam podstatne menej zbytocnosti za 48k rakiet co clovek musi zbierat dlhu dobu a padne mu nieco take tak to fakt nahneva a cloveka to prestava bavit ....
 

DeletedUser11237

Hosť
Najviac ma mrzi ze ste dali zas vela zbytocnych veci do kategorie vzacne a velmi vzacne je tam velmi vela nepotrebnych veci ako napoj noveho zaciatku a leskla premiova truhlica to ako vazne ? Neviem isto ale vpredchadzajucej hernej udalosti to tam nebolo a bolo tam podstatne menej zbytocnosti za 48k rakiet co clovek musi zbierat dlhu dobu a padne mu nieco take tak to fakt nahneva a cloveka to prestava bavit ....
nemusíš to hrať ak sa ti to nepáči... či len vyhrávať najlepšie veci by si chcel ?
 
nemusíš to hrať ak sa ti to nepáči... či len vyhrávať najlepšie veci by si chcel ?
Tak sory jako, ale aj mne príde trošku divné že vždy sa píše o tom ako sa do tomboly vložili atraktívnejšie veci a odmeny a dúfa sa že nás to poteší a potom v tretej kategórii nájde človek 3 absolútne nepoužiteľné truhlice a ešte dupľom keď v predchádzajúcej tombole tam nebolo takmer nič na čo by sa dalo sťažovať, nehovoriac o kategórii za 800 nuggetov kde sa pred časom hráči jasne vyjadrili že tam nechcú prémiovú truhlicu pretože v nej už nie je nič hodnotné, to už lepšia je aj obálka na 1000 UPD z tých mam na Vianoce šancu vydolovať viac než z prémiovky.. ale to je fuk.. ide o to že v minulej tombole za 800 nug nebolo nič iné okrem nových vecí, to aj mňa ako hráča, ktorý si kúpi nuggety za pár eur raz za pol roka motivovalo si ''zatočiť'' za 800 a aj za 150, ale čo ma má motivovať teraz? keď dostanem prémiovku alebo veľkolepú a z nej nejaký ružový opasok s prackou mačky, určite nezatočím ešte raz aby som dostal niečo lepšie, ak tam teda bola použitá takáto logika...
či tebe dakolo príde v pohode dať 15 eur za nápoj na reskill, pričom za nejaké 3-4 eurá môžeš dostať obálku s 1000 UPD za ktoré si ten nápoj môžeš kúpiť? neviem no, mne v tom nejak chýba logika
 
Naposledy upravené :

DeletedUser11237

Hosť
súhlasím s tým že veci sú trošku zle porozhadzované medzi jednotlivými kategóriami, ale narozdiel od niektorých mne príde 1000 upd, alebo nápoj na reskil vhod a určite sa mi to nezdá ako nepotrebná vec... premiovka by sa mohla dať do 9k kategórie a tie trash truhly by sa odtiaľ mohli presunúť do 1500...ale môžme si tu písať čo chceme aj tak spravia len čo oni chcú..
 
dakolo ty si strasne protirecis raz pises tak potom tak a laskavo neutoc na cloveka co chce dobre pre vsetkych nielen pre seba !! A napoje na reskil sa daju kupit normalne v shope tak v ewentoch by nemali co robit a ani tie nepotrebne truhlice co v nich nic nieje tie ked uz tak by sa mali dat do kategorie zadarmo alebo 1500 rakiet ... a ked uz tak do kategorie 9k a 48k vymysliet nieco ine ked uz tam maju potrebu tam nieco davat ... som zvedavy ci do kartovych ewentov date tiez tolko nepotrebnych veci to cloveka nahneva este viac ked sa dostane na koniec a padne mu napoj noveho zaciatku
 

DeletedUser6745

Hosť
Kategórie:
Bežné - môže byť až na "Čarovný nápoj" to je tak zbytočná vec, že ju snáď nikto nikdy nepoužije.
Nezvyčajné - "Truhlica obitá železom" a "Drahá truhlica" sú zbytočnosti.
Vzácne - "Unikátna truhlica" a "Veľkolepá truhlica" tam nemá čo hľadať. Taktiež som trošku nepochopil "Nápoj zabudnutia" a Nápoj oslabenia", ktoré mne osobne síce nevadia, ale je nelogické aby v rovnakej kategórii bola aj "Mimoriadna obálka" v ktorej sa ukrýva 1 000 UPD zatiaľ čo tie nápoje sa dajú kúpiť za 600 UPD.
Veľmi vzácne - Tu by som vytkol snáď len "Lesklá prémiová truhlica", ktorá už ani zďaleka nie je tak hodnotná ako bola kedysi a nie je zrovna najlepší nápad aby bola v najhodnotnejšej kategórii, respektíve je na zváženie či by vôbec mala byť v hernej udalosti.

Som toho názoru, že všetky truhlice, ktoré sa dajú kúpiť v UP shope počas celého roka nie je ešte potrebné dávať aj do herných udalostí. V podstate to platí aj o "Nápoj zabudnutia", "Nápoj oslabenia" a "Nápoj nového začiatku" aj keď osobne mi nevedia.

Predmety ako "Nezvyčajná truhlica Dňa nezávislosti", "Vzácna truhlica Dňa nezávislosti" a "Veľmi vzácna truhlica Dňa nezávislosti" v sebe obsahujú predmety z minulých rokov hernej udalosti a môžu dobre poslúžiť pre zberateľské účely. Na druhej strane ich reálne použitie v hre je takmer nulové, pretože súpravy sa menia strašne rýchlym tempom a preto je tiež na zváženie či ich do hernej udalosti vôbec pridávať.

"Kniha receptov" je bežný predmet, ktorý mi už viackrát padol aj z cirkusu a v dnešnej dobe nie je problém tie recepty nájsť pri práci. Preto ju považujem za neopodstatnenú.

"Debna šťastia" a "Truhlica šťastia" - tieto predmety ako aj ich obsah tiež považujem za zbytočné.
 

DeletedUser11237

Hosť
dakolo ty si strasne protirecis raz pises tak potom tak a laskavo neutoc na cloveka co chce dobre pre vsetkych nielen pre seba !! A napoje na reskil sa daju kupit normalne v shope tak v ewentoch by nemali co robit a ani tie nepotrebne truhlice co v nich nic nieje tie ked uz tak by sa mali dat do kategorie zadarmo alebo 1500 rakiet ... a ked uz tak do kategorie 9k a 48k vymysliet nieco ine ked uz tam maju potrebu tam nieco davat ... som zvedavy ci do kartovych ewentov date tiez tolko nepotrebnych veci to cloveka nahneva este viac ked sa dostane na koniec a padne mu napoj noveho zaciatku
neviem M1No kde si protirečím alebo kde na teba útočím, len som sa pýtal či by si chcel za každé točenie vyhrávať nejakú vec do súpravy... samozrejme že to by chcel každý, ale to asi nespravia kedže by skoro každý mal všetko aj za raketky a nebola by ani motivácia kupovať nuggety
 

DeletedUser7159

Hosť
A čo by ste nechceli, rovno za 800 nuggetov si kúpiť celú truhlicu? Veď to aj nazývate tombolou a presne o tom to je, niekto vloží málo a môže získať veľa a niekto naopak dá veľa a nezíska dokopy nič hodnotné. A nútil vás niekto? Tak nedajte nič a nebudete sa ani sťažovať. Mne za 48k raketiek padla Hamiltonova trulica, ale išiel som do toho s tým, že mi môže padnúť aj tá najhoršia vec - pre mňa osobne prémiová truhlica.. a keby mi padla, tak by som sa sem neprišel sťažovať aké je to strašne nespravodlivo rozložené. :D
 

DeletedUser6745

Hosť
A nútil vás niekto? Tak nedajte nič a nebudete sa ani sťažovať. Mne za 48k raketiek padla Hamiltonova trulica, ale išiel som do toho s tým, že mi môže padnúť aj tá najhoršia vec - pre mňa osobne prémiová truhlica.. a keby mi padla, tak by som sa sem neprišel sťažovať aké je to strašne nespravodlivo rozložené. :D

Nejde o to, že by sme sa sťažovali. Táto téma má slúžiť ako spätná väzba na hernú udalosť od hráčov pre vývojárov a myslím si, že všetky príspevky to presne spĺňajú. Niekto chce isté veci odstrániť, niekto môže mať iný názor a chce aby tam ostali. Myslím si, že každý názor je vítaný, ale určite sa nejedná o žiadne vyplakávanie.
 

DeletedUser7159

Hosť
Môj názor je, že viacerí si tu pomýlili koncept hernej udalosti s niečím iným a všetko je tak ako má byť.
 
Zaujímalo by ma či by si sem toto písal keby ti padne zlatokopova súprava, predstav si, že 800 nugetov je 20 eur a to je si myslím taká normálna suma na to, aby ti padla celá súprava
 
Hore