Pokec Deň mŕtvych 2016 - Diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť
denmrtvych1.jpg


Miesto pre diskusiu o hernej udalosti Deň mŕtvych 2016, vaše názory, postrehy a podobne.​
 

DeletedUser

Hosť
tento rok neni veľký kvetináč v shope?

Edit: už nabehol
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser10939

Hosť
Nejak nejde točiť za UPD hoc na forku sa píše, citujem : " Začatie viacerých hier v ten istý deň bude stáť 25 dlhopisov alebo nuggetov."
 

DeletedUser

Hosť
Inak to by aj mňa zaujímalo, či sa bude dať točiť za dlhopisy, lebo taký nenuggetový hráč si otočí 18x a z toho určite netrafí všetky pokusy na prvý krát ;)
 

DeletedUser10939

Hosť
A tak ste spravili z UPD úplnú zbytočnosť:
1. točiť za ne cirkus - úplná absurdita
2. kupovať truhlice - jedna svietivka na 10 unikátnych drahocenných( vlastná skúsenosť ), ktorá aj tak nemá zmysel ak nie si zberateľ - úplná zbytočnosť
3. kupovať posilnenia - dajú sa vyrobiť alebo kúpiť na trhu - úplná zbytočnosť
4. kupovať za ne súpravy z obchodu - načo sú hráčovi tak slabé súpravy ( ak nie je zberateľ) - zbytočnosť
5. kupovať opasky - :D
Na čo sú teda dobré? Takto mali aspoň nejaké využitie ;)
Toto bola jediná ako tak dobra tombola, lebo bolo aspoň trošku napätia pri otáčaní kariet . Čo už......
 

Deleted User - 4

Hosť
Nezabudnite, herná udalosť sa dnes skončí. Chceli by ste niečo ohľadom nej odkázať vývojárom hry?
 

DeletedUser

Hosť
Že najhoršia tombola, aká tu za roky bola...
V každej tombole by mala byť alternatíva k nuggetom - buď to čo sa aktuálne zbiera (kvety, praclíky....), alebo UPD....nech sa dá v akomkoľvek nevýhodnom pomere, ale nech tam tá možnosť je. A hlavne pri takejto tombole, kde sa veľmi často stane, že človek nedostane vôbec NIČ po točení...
 
Tak toto je dost nestastne riesenie tomboly. jedna z najhorsich za cely rok. Co sa tyka zbierania kvetov a kostlivcova suprava ok. Ale ku tomu by som mal vyhrady. ta suprava je extremne silna na schopnosti a bonusy. v podstate ak zacinate west a mate level 30 a tuto supravu mozte uz robit asi vsetky prace do levelu 100. Co si myslim ze uplne zabilo tu pociatocnu snahu vo weste byt lepsi aby som mohol robit lepsie prace. Zhanat rozne veci aby ma to co i len trosku priblizilo k inej praci. teraz si slahnete tuto supravu a idete. vobec vas nezaujima co je v obchodoch atd.
System tahania kariet s 50% sancou je uplne nestastny. Hlavne kvoli tomu ze ked prehrate nedostanete uplne nic. Tak sa potom necudujte ze ludia vam do tejto tomboly nedaju realne peniaze za nugety kedze za ne nedostanu absolutne nic. pri inych tombolach mate vzdy zarucene ze za svoje peniaze nieco dostanete. Tu mate zarucenu jedine smrt. a odmena 25 kvetin .to co je?
Konecne dali po dvoch rokoch schopne supravy aj na boj aj pre obchodnikov. ale sanca ich ziskat je minimalna. aj za realne peniaze. Ja len dufam ze neurobia tu istu kravinu ako minule vianoce a den mrtvych a oktoberfest nedaju do vakov a do ponuky. To uz by vazne pokaslali.
este mimo temu. Naco je v Leeho suprave taktika? inak celkom dobra suprava a takto to zaklincovali. vymenit za nastrahu pasci a pohoda.
 
Chcem sa opýtať, ako hra počíta bonus +30% skúsenosti z prác... novej súpravy kostlivcových zbraní. Keď mám nasadenú komplet kostlivcovu súpravu (nie len zbrane), tak mi hra ukazuje pri striebornej práci Pracovať ako Pinkertonov agent 694 skúseností/hod. pri 1182 pracovných bodoch. S nasadenou celou súpravou W. H. Roweho, ktorá má bonus +25% skúseností z prác... mi pri rovnakej streibornej práci ukazuje 801 skúseností/hod., pričom mám menej pracovných bodov (475).
 
No velmi jednoducho :D komplet Rowe ma bonus 50% zbrane + oblecenie kostlivec ma bonus 30% exp len zo zbrani. oblecko bonus na expy nema
 
Hore