Pokec Deň mŕtvych 2018 - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť
logoDoD.png


Priestor pre diskusiu, otázky, komentáre, spätnú väzbu k hernej udalosti Deň mŕtvych 2018
 

DeletedUser11328

Hosť
To si robíte srandu ? To fakt dáte event, ktorý je dobugovaný ? Takže ak som správne pochopil, zbytočné bude do toho dávať nugetty, keďže to bude fungovať až 6. novembra ak vôbec ? Stále ma udivuje že sa tieto veci nedokázali vyriešiť za 2 týždne čo bol event na bete... Je to dosť smutné a dosť nevýhodné voči nám, čo do toho chceme dávať reálne peniaze.
Ak som to teda správne pochopil, tak poslednú truhlicu z ktorej je celý event set sa mi neoplatí otvárať pokiaľ nebude ďalšia verzia hry ?
Ak sa mýlim, prosím o opravenie a vysvetlenie :)

Ďakujem

"Upozornenie:

V hernej udalosti sa žiaľ nepodarilo stihnúť opraviť tieto chyby, jedná sa o:

- V sérii úloh nájdete informáciu, že máte ísť do Burnham City, ale v skutočnosti treba ísť do Jacksonville.
- Kvetináč má nesprávny popis, je v ňom, že kvetiny dostanete každých 24 hodín, ale v skutočnosti to funguje raz za 23 hodín.
- Posledná odmena (truhlica) obsahuje chybu. Ak ju otvoríte, nedostanete žiadny predmet.
- Bonusy pre bieleho jastraba a totem v hre obsahujú chybu, v našom oznámení by to malo byť správne.

Vývojári nás informovali, že tieto chyby by mali byť opravené 6. novembra."
 
Žiadne z chýb ktoré sa vyskytli ťa nijako neobmedzujú aby si nugetil, úloha funguje len treba ísť inde, že kvetináč zbieraš každých 23hodín ale píše niečo iné je aj tak dobre keďže po minulé roky ak si dobre pamätám sa vyberalo každých 24 hodín, tá truhlica je síce dosť na prd keď nič nedá ale 7dní počkať není katastrofa ak si ale leštíte egá na novom svete tak chápem a samozrejme s tebou súhlasím že tombola prišla s oneskorením a aj tak ju neopravili a na môj vkus trvá nejak krátko na bete končí rovnako ale začala o 2 týždne skôr asi tam musia ešte vtrepať nejakú nugetovú akciu po tombole :D
 
Naposledy upravené :

Deleted User - 4

Hosť
Keby sa niekomu nejako podarilo získať tú truhlicu jastrabieho tanečníka a chce ju otvoriť skôr ako pred tou opravou, jednoducho mi len napíšte ticket na hernú podporu a vyriešime to.
Takže určite nie je dôvod na hádky, rozčuľovanie sa a podobne.
 

DeletedUser6745

Hosť
Za dosiahnutie 2 000
flowersmall.png
by sme mali získať: Kosa smrti pre tvojho avatara. Ale v popise v hre je uvedené, že dostaneme plyšového macka viď http://prntscr.com/lcrlb2
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser6745

Hosť
Predmet Kvetináč obsahuje popis: "Vytvorí 1250 kvetov pre hernú udalosť dňa mŕtvych, ktoré sa dajú zozbierať raz za 12 hodín." V skutočnosti sa ale jedná o časový údaj 11 hodín 30 minút.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Do budúcna....
Neviem ako ostatní, ale mne sa stáva dosť často že sa nedostanem cez smrtku ani na 1. stupeň odmeny :nahnevany: a ako cena útechy má byť pre mňa debnička s 25 chryzantémami ?! Pre mňa a myslím si že viacerích je to dosť málo. Navrhujem aby sa táto "odmena" za smrtku zvýšila na 300 alebo 500 chryzantém.
a ďalší dotaz je:
Produkt Bednička s chryzantémami (http://prntscr.com/ldu78r) nie je napísaní spisovne. Správne to má byť Debnička s chryzantémami. "Bednička" je nárečové slovo.

Ďakujem
S pozdravom
 

Deleted User - 4

Hosť
Za dosiahnutie 2 000 by sme mali získať
flowersmall.png
:
Kosa smrti pre tvojho avatara. Ale v popise v hre je uvedené, že dostaneme plyšového macka viď http://prntscr.com/lcrlb2

Predmet Kvetináč obsahuje popis: "Vytvborí 1250 kvetov pre hernú udalosť dňa mŕtvych, ktoré sa dajú zozbierať raz za 12 hodín." V skutočnosti sa ale jedná o časový údaj 11 hodín 30 minút.

Do budúcna....
Neviem ako ostatní, ale mne sa stáva dosť často že sa nedostanem cez smrtku ani na 1. stupeň odmeny :nahnevany: a ako cena útechy má byť pre mňa debnička s 25 chryzantémami ?! Pre mňa a myslím si že viacerích je to dosť málo. Navrhujem aby sa táto "odmena" za smrtku zvýšila na 300 alebo 500 chryzantém.
a ďalší dotaz je:
Produkt Bednička s chryzantémami (http://prntscr.com/ldu78r) nie je napísaní spisovne. Správne to má byť Debnička s chryzantémami. "Bednička" je nárečové slovo.

Ďakujem
S pozdravom

Vďaka za nahlásenie chýb a spätnú väzbu :)
 

DeletedUser6745

Hosť
Do budúcna....
Neviem ako ostatní, ale mne sa stáva dosť často že sa nedostanem cez smrtku ani na 1. stupeň odmeny :nahnevany: a ako cena útechy má byť pre mňa debnička s 25 chryzantémami ?! Pre mňa a myslím si že viacerích je to dosť málo. Navrhujem aby sa táto "odmena" za smrtku zvýšila na 300 alebo 500 chryzantém.
a ďalší dotaz je:
Produkt Bednička s chryzantémami (http://prntscr.com/ldu78r) nie je napísaní spisovne. Správne to má byť Debnička s chryzantémami. "Bednička" je nárečové slovo.

Ďakujem
S pozdravom
Skôr by som navrhoval zvyšovať počet chryzantém v debničkách podľa toho na ktorom stupni padne smrť. Čím vyšší stupeň tým viac chryzantém.
 

Deleted User - 4

Hosť
Skôr by som navrhoval zvyšovať počet chryzantém v debničkách podľa toho na ktorom stupni padne smrť. Čím vyšší stupeň tým viac chryzantém.

Skús napísať aj koľko na ktorom stupni a prepošlem to na InnoGames fórum.
 
Hore