Pokec Deň mŕtvych 2018 - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
To si hrozne nízko nasadil latku xen. Ako vravím mnoho hráčov sa nedostane ani len na 1. stupeň.... a má ich uspokojiť 25 chryzantém ? Tím sa môj písaní problém moc nevyrieši
 

DeletedUser6745

Hosť
To si hrozne nízko nasadil latku xen. Ako vravím mnoho hráčov sa nedostane ani len na 1. stupeň.... a má ich uspokojiť 25 chryzantém ? Tím sa môj písaní problém moc nevyrieši
Väčšina hráčov má zadarmo 2 točenia denne a teda sa im mnohokrát podarí dostať sa cez prvý stupeň. Chápem, že to je málo, ale zas nemôžeš chcieť 500 kvetov keď neprejdeš ani na stupeň 2. Celá táto herná udalosť je nezmysel a je to len o šťastí, respektíve o tom, že keď aj niečo "vytočíš" či si chamtivý ako ja a pod level 4 nikdy nejdeš alebo sa uspokojíš aj s klobúkom :) Možno by pomohlo keby sa nová hra dala začať aj za 25 dlhopisov ako kedysi, ale to už by som asi veľa chcel :)
 

DeletedUser10989

Hosť
1 nugg=maximálne 60 kvetov.....myslím, že pokiaľ by sa zvýšil počet kvetov za smrtku, povedzme na pätinovú cenu v nuggetoch za dosiahnuté kolo, tak nikomu by sa nič zlého nestalo ;)
1. 300
2. 600
3. 900
4. 1800
5. 3600
Neviem či som niekde neurobil chybu pri výpočtoch :D Ak hej, prosím o opravu :)

Nič by sa nezmenilo...140k kvetov sa dá dosiahnuť aj bez nuggov už teraz. Stále by sa mohli kupovať kvety za nuggy ako doteraz. Len menej ľudí by ostalo pár K kvetov od odmeny, alebo niektorí by mali o pár dlhopisov viac.
 

DeletedUser11459

Hosť
najlepšie by bolo keby uplne zrušia túto ,,tombolu,, a radšej by dali predajnú akciu ked chcú zarobiť
 

DeletedUser4568

Hosť
prosim vas to koho napadlo dat bonus na strielanie na mec jastrabieho tanecnika.ved je to rucna zbran.to sa neda zmenit?
 

DeletedUser11459

Hosť
tomu sa hovorí nahodný generátor bonusov ktorý inno používa na 95% nových súprav
 

DeletedUser10989

Hosť
A čo takto prijať fakt, že nie každý set je primárne určený na duely? Keď je set určený na práce(myslím, že tých 105% expov na celom sete to hovorí jasne), tak ti je fakt jedno či máš na sebe ručnú, alebo strelnú zbraň. Záleží na schopnostiach, ktoré ti dá.
Ak chceš zbrane, do duelu so strelkom, tak McCanles alebo aj starší Hardin a máš aj tonu ďalších schopiek, nie len strelko a vystupko.
 

Deleted User - 4

Hosť
Pýtal som sa na to a odpoveď je taká, že ten predmet nie je primárne určený na duely a že je to tak kvôli viacerým prácam na vyšších úrovniach, ktoré si vyžadujú strieľanie.
 

DeletedUser10989

Hosť
A to, že Zapatove nohavice a Kazateľove nohavice sú rovnaké, podobne aj množstvo častí starších setov je iba prefarbených, ti nevadilo doteraz? :D Je už roky známe, že vývojári občas používajú modely zo starých setov.
 

DeletedUser6745

Hosť
A to, že Zapatove nohavice a Kazateľove nohavice sú rovnaké, podobne aj množstvo častí starších setov je iba prefarbených, ti nevadilo doteraz? :D Je už roky známe, že vývojári občas používajú modely zo starých setov.
Zapatove a Kazateľove nohavice som si nevšimol, dobrý postreh :)

Čo sa ale týka podobnosti starších setov či ich prefarbenia to mi vôbec nevadí, keďže sú rozoznateľné, kdežto tie čelenky a nohavice sú identické a to už je problém.
 

DeletedUser10989

Hosť
Teraz si zober, že to hrá niekto farboslepý, a pre neho to môže vyzerať úplne rovnako....
Ja osobne nepoznám farebné kombinácie čo má ktorý item, hľadám podľa názvu, nie farby, a doteraz mi to nevadí.

Troška fantazírovania pre lepší RPG prvok hry ;)
Možno mali viaceré postavy, po ktorých je set pomenovaný, rovnaký vkus, alebo sa im páčilo, že to nosil pred nimi niekto známy, tak si zohnali podobný kúsok, alebo to je len zhoda náhod, alebo nejaký iný dôvod, ktorý si vymyslíš ;)
viem, že máš dobrú fantáziu, keď môžeš byť zástupca šerifa na celej prérii, tak skús to brať takto, možno to pre teba dodá inú hĺbku pre príbeh westu :D
 

DeletedUser7159

Hosť
Takmer dobrý postreh, xenino.
Ono, niekedy sa pri aktualizácii vyskytne chyba, že nový obrázok predmetu nahradí nejaký ten starý a zhodou okolností sa to stalo pri tejto súprave, kde to už podľa jej názvu a vzhľadu ostatných kusov nie je až také viditeľné. Keby sa to stalo napr. pri Amišskej súprave, tak by to bolo bezpochyby jednoznačne flagrantné.

9acN.png
 
Hore