Pokec Deň nezávislosti 2023 - diskusia

Crony

Člen tímu
independanceDay_logo2.png

Miesto pre diskusiu o hernej udalosti Deň nezávislosti 2023, vaše názory, postrehy a podobne.​
 
Je smutne, ze jazdy v roku 2023 su slabsie ako tie starsie. Napriklad v porovnani so Samuel Adams jazdou a Murrietovou, ktora je roky neprekonana. Pozrite si jazdu Johna Astora z minuleho roka, a pozrite si tuto :D Dokonca Ronova je ovela lepsia.

Adamsova jazda dava ovela viac skryvania, o malinko malo vodcovstva a presnosti, co velmi uprimne vo vzorci nezavazi. Ten rozdiel + utok sa v boji rychlo strati. Vseobecne je Murrietova jazda stale top na boje ci uz do obrany tak aj do utoku, co je dost smutne, kedze je tam 5 rokov rozdiel?

Rozumiem, ze kto nema pristup k starsim setom, bude rad aj za toto, najma novi hraci. To som zvedava, kedy daju obranny tank, co tento novy set ustoji. Cortina s nim bude mat podla mna dost velky problem.

Crony, je nejaky plan na migracie na tento rok? Resp aspon zlucenie svetov ci dobrovolna migracia? Stojime na Kentucky, kde su boje 3 na 6. Viem, ze na starsich to nie je o nic lepsie, mozno by nebolo zle trosku otravovat Inno ako to robil Linteo a pomohol nam migrovat? Mozno navrhnut boje o pevnost medzi svetmi? Urcit ktore svety budu team 1, ktore team 2 [ napriklad texas a dela ]? Ved to tu zdochne vsetko takto, po vianociach sa kopu hroby na cintorine a po velkej noci to je jedno velke pohrebisko, a buduce svety necaka nic dalsie. Davate nam nuggetove veci, ktore nemozeme v tej hre ani pouzit, ci uz bojove alebo duelove. V zozname vidim 2 hracov tyzdenne k duelu. A chod plnit ulohu 30 vyhier v duely, ktoru mas splnid do 3 dni ....

A hlavne nedavat do ulohy poziadavku vyhrat dobro, vsak to clovek caka dni kym sa najde 6 hracov, nie to este vyhrat :D Mozno by nebolo zle zalozit sekciu na fore zo SK svetov co im vadi, co by chceli a uvitali atd a ako administrator to poslat innu? Posledny event vzali do uvahu konecne nazory hracov na beta fore, cim viac krajin sa zapoji, tym rychlejsie sa veci pohnu. Ked budeme sediet, a vravies, ze nic sa nezmeni, tak sa nikdy nic nezmeni. Snad maju viaceri rovnaky nazor.
 

Prílohy

  • Screenshot (34).png
    Screenshot (34).png
    537 KB · Zobrazenia: 16
Pouzivat autoclickera a potom plakat ze nemas koho duelovat je solidny autizmus, sorry…

Co sa tyka novych svetov a migracii, snad kazdy s aspon dvojcifernym IQ vidi ze nove svety pre SK west nemaju vyznam, ziju od oktobra kedy sa otvoria do vianoc, a potom ende. Len niektori jedinci si mysli ze si tam nieco uklikaju, len vzdy im uteci ti isti ludia len s inymi nickmi. Lebo tu sedia furt alebo maju dobbyho.

To ze nemas ani kde pouzit nugget sady s tym suhlasim, boje a duely stoje za velky konsky..skoda len ze nedaju poriadnu sadu za nuggety na stavanie ;)
 
Vyjadrovat sa k ludom ze pouzivaju autoclicker a pritom pisat na salonoch ako je to ok a ze mu to nevadi je maximalny autizmus, sorry gojo....
 
To s migraciou, zlucovanim svetov, a bojmi napriec svetmi taktiez dobrodruzstvamk som tu pisal uz davnejsie ale nic sa nikam neposunulo, tato hra je predurcena na zanik :D niekto ma aspon boj 6vs3 kdezto napriklad na svete ako je Juarez ked odratam boje o Awesomiu, ktore vyvolava admin bol boj naposledy ešte v máji :D
 
cele je to vysmech... nakupis sekaciky za 50eur a ani ich nemas ako pouzit
a to nevravim este o ludoch co maju nug veci na 4ke co sa im povaluju v invente
treba jazykove verzie zacat spajat
Ja som tiez jeden z tych co nie len tie sekaciky nakupil, ale uz som sem nedal dlho ani 1€, je to naozaj zbytočné , kazdy tyzden mi chodi bonus na nugety ale naco to mam kupovat ked aj tak za to nic nekupim lebo to neni ani kde vyuzit aj ked ma daco zaujme z tych nugetovych predmetov tak si vzdy poviem ze na co to mam vlastne kupovat
 
ach ten plač, dám sem výplatu a potom plačem že nemám čo s tým robiť, good point...
radšej pošetrím na inkaso...

Ak niekomu nevyhovujú sety z eventu tak nech ich predá a nehundre že sú nanič. Je to free a free veci snáď nebudú stále lepšie a lepšie. Aspoň to spomaľuje multy aby stále nemali najnovšie a najlepšie veci na lvl3-4 po tom čo sa dá hneď predávať eventové sady

Boje 6v3 sú top
 
Pouzivat autoclickera a potom plakat ze nemas koho duelovat je solidny autizmus, sorry…

Co sa tyka novych svetov a migracii, snad kazdy s aspon dvojcifernym IQ vidi ze nove svety pre SK west nemaju vyznam, ziju od oktobra kedy sa otvoria do vianoc, a potom ende. Len niektori jedinci si mysli ze si tam nieco uklikaju, len vzdy im uteci ti isti ludia len s inymi nickmi. Lebo tu sedia furt alebo maju dobbyho.

To ze nemas ani kde pouzit nugget sady s tym suhlasim, boje a duely stoje za velky konsky..skoda len ze nedaju poriadnu sadu za nuggety na stavanie ;)
Skončila šichtovka tak máš obednú pauzu kde nie si pod kamerami alebo ako to je možné, že môžeš komentovať?
 
ach ten plač, dám sem výplatu a potom plačem že nemám čo s tým robiť, good point...
radšej pošetrím na inkaso...

Ak niekomu nevyhovujú sety z eventu tak nech ich predá a nehundre že sú nanič. Je to free a free veci snáď nebudú stále lepšie a lepšie. Aspoň to spomaľuje multy aby stále nemali najnovšie a najlepšie veci na lvl3-4 po tom čo sa dá hneď predávať eventové sady

Boje 6v3 sú top
ja nehundrem ze som sem dal € ale na to ze su mi vlastne k nicomu lebo nemaju vyuzitie na mrtvom svete :D naozaj mozu vydavat co chcu ci uz lepsie alebo horsie ale na mrtvom svete kde sa nic nedeje ti naozaj stacia asi aj tie co padaju zadarmo :)
naozaj by sa mali zamysliet a fakt zlucit svety dokopy (vravim za sk server) bolo by idealne ze fakt tak 2-3 svety max plus jeden nový a na tom novom povolit migraciu po roku alebo dvoch (aj tak kazdy novy svet zvycajne umrie po roku)
aj keby si mam za tu migraciu zaplatit, tak tie nugety by som nabil a kupil to lebo na urcitych svetoch to nema cenu silit, boje ziadne, trhy prazdne a ozije to iba ked je daky event aby sa dalo bud multacit alebo tradovat veci medzi svetmi a potom zas hlucho bohuzial
 
Hore