Pokec Deň svätého Patrika 2020 - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť
communityevent2020marchs.jpg


Miesto pre diskusiu o hernej udalosti Deň svätého Patrika, vaše názory, postrehy a podobne.
 

Deleted User - 381863

Hosť
Prepáčte ta nová úloha séria (zlaté mince) je čistý blud .Deň ma 24 hodín a tie denné úlohy sú na cca 28 hodín a to nehovorím bežné denné úlohy cca 7h 20 m.
 

Deleted User - 381863

Hosť
Ok v pohode nemusím mať všetko ale načo dávajú také debilné úlohy čo niektorý ani nesplnia.Keby dali hodinovky ok.
 

DeletedUser11173

Hosť
Zaujímavý event, tie ulohy by som možno niektoré upravil, aj ked sa dá splniť väčšina z nich, akurát v tom nevidím budúcnosť. Možno pre takéto menšie akcie ako deň sv. Patrika a tak, ale nedá sa tu nugetiť takže to nebude mať taký finančný úspech ako obyčajné eventy. Neviem teda či sa plánuje aby podobne fungovali aj eventy ako Veľká noc, Halloween ...
 

DeletedUser11173

Hosť
Inak, chcem sa opýtať či úspech za tie zberateľské obrázky sa niekde ukazuje, alebo je to Hrdinský čin?
 

DeletedUser11681

Hosť
Fakt škoda, že sa West staff totálne vykašľal na to, čo písali ľudia na Bete… Nie som tu dlho, ani rok, ale toto je najviac nezmyselný a debilný event ever… A ešte ten bezcenný set…
 
šefe taka otazka na telo :D vieme že je to akože zadarmo ale ako tak nato kukam,mame 22 dni aby sme nazbierali 1350 minci produktov to chce ako keby nam to davali v mestach zadarmo,myslim že dve tretiny hračov neda ani polovicu toho setu a to nevravim o zbraniach :D

Niežeby som tu supravu dako potreboval ale do inventu by som ju chcel, preto sa iba pytam že prečo je to nastavene tak náročne .


Ešte doplnim keby som aj 60 denne dal tak 60x22=1320 a stale ich potrebujeme 1350 tak niekde bude zrada :D
 
Naposledy upravené :

DeletedUser11173

Hosť
Ešte jedna dôležitá otázka, bude ta sada predajná?
 
Naposledy upravené moderátorom:

Deleted User - 4

Hosť
niečo za nuggety nebude?

Asi po tomto evente - Veľkonočné zúčtovanie 2020.

Inak, chcem sa opýtať či úspech za tie zberateľské obrázky sa niekde ukazuje, alebo je to Hrdinský čin?

Neukazuje, úspech ešte nebol vytvorený.

Nie som tu dlho, ani rok, ale toto je najviac nezmyselný a debilný event ever… A ešte ten bezcenný set…

Toto je typ feedbacku, na základe ktorého sa nikdy nič nezmení. Vieš prečo? Lebo nepíšeš nič konkrétne. Skús napísať, čo konkrétne je na ňom nezmyselné, prečo konkrétne je podľa teba nová súprava bezcenná. Vývojárov nezaujíma a ani sa tým určite nebude nikto zaoberať, ak napíšeš len, že je niečo "debilné", to im nič nepovie, to je o ničom.

prečo je to nastavene tak náročne .

Asi zámerne, aby sa zvýšila aktivita.

Chcem pre vás spraviť (ak to bude povolené) zhruba 6 bojov o Awesomiu (sobota, nedeľa), kde budete môcť získať 75 zlatých mincí.

75 x 6 = 450 zlatých mincí. To by malo stačiť.

Ak nie, event sa má podľa vyjadrení zopakovať aj budúci rok.

Ešte jedna dôležitá otázka, bude ta sada predajná?

Predajná, vylepšovateľná - zatiaľ sa nevie.
 

DeletedUser11681

Hosť
@Linteo

za a) 1350 mincí, ktoré sa opravdu ťažko dajú získať (počul som klebety, že nám s tím pomôžeš; na iných serveroch ľudia ale toľko šťastia nemajú). To fakt treba venovať celých 28 dní na event; i) na starých serveroch aj tak to nikto nepotrebuje; ii) na nových - nikto si nedovolí zabrzdiť vývoj postavy na 4 týždne
za b) ten set fakt nič nedáva; akurát zbrane sa možno ešte k niečomu hodia - to stačí 600 mincí; zvyšok nie - nedá sa vylepšiť, nedá sa vydražiť, nedáva nič fajn... akurát že prídeš o 4 týždne expenia, atď...

A please, nepíš o vývojároch, oni dostali dosť feedbacku na forum bety. A rovno sa na to vykašľali.

P.S. Chápem, že ani za to nemôžeš - ani s tým nič neurobíš… Len to tu čítaš a musí to byť pre Teba rovnako frustrujúce ako pre nás :(
P.S. 2. Vážim si Tvoju snahu držať tie slovenské svety pokope. Občas mám pocit, že nie „s pomocou Inno”, ale že to už robíš „napriek tomu, čo vyvádza Inno“.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore