Pokec Deň svätého Patrika 2020 - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser11173

Hosť
Linteo v prvom rade vďaka že si vybavil tu Awesomiu aj na nedeľu, si macher, bez nej by to bolo oveľa tažšie.

a chcem sa spytať či bude aj uspech za full sadu ked budem mať?
 

DeletedUser11647

Hosť
cawte preco nukazuje uspech,otvaral som to no uz neotvaram kedy to zacne ukazovat uspech zberatelskych obrazkov
 

DeletedUser11681

Hosť
Nebolo by možné o pár dní predĺžiť tento ewent ?

Na bete už je Easter Tombola v plnom prúde...
@Linteo nemáš nejaké info, či to už je konečná úprava tých setov, či sa to ešte bude meniť, alebo aj Vám to nehovoria?
Na fórum bety boli ľudia dosť sklamaní... A stoprocente sa už jeden set opravoval.
 

Deleted User - 4

Hosť
bolo by dobre kopnut awe na nedelu uz

Keď je vyhlásený boj na sobotu, nedá sa v tej istej pevnosti vyhlásiť boj zároveň aj na nedeľu. To sa dá až po skončení boja.

@Linteo

za a) 1350 mincí, ktoré sa opravdu ťažko dajú získať (počul som klebety, že nám s tím pomôžeš; na iných serveroch ľudia ale toľko šťastia nemajú). To fakt treba venovať celých 28 dní na event; i) na starých serveroch aj tak to nikto nepotrebuje; ii) na nových - nikto si nedovolí zabrzdiť vývoj postavy na 4 týždne
za b) ten set fakt nič nedáva; akurát zbrane sa možno ešte k niečomu hodia - to stačí 600 mincí; zvyšok nie - nedá sa vylepšiť, nedá sa vydražiť, nedáva nič fajn... akurát že prídeš o 4 týždne expenia, atď...

A please, nepíš o vývojároch, oni dostali dosť feedbacku na forum bety. A rovno sa na to vykašľali.

P.S. Chápem, že ani za to nemôžeš - ani s tým nič neurobíš… Len to tu čítaš a musí to byť pre Teba rovnako frustrujúce ako pre nás :(
P.S. 2. Vážim si Tvoju snahu držať tie slovenské svety pokope. Občas mám pocit, že nie „s pomocou Inno”, ale že to už robíš „napriek tomu, čo vyvádza Inno“.

Ešte sa skúsim opýtať na dva ďalšie boje v apríli, uvidíme.

Proste, čo som ti chcel vysvetliť, že keď dáš feedback typu "je to debilné" bez toho, aby si uviedol niečo konkrétne prečo, nemôžeš čakať, že sa niečo zmení. Nezmení sa nič, taká spätná väzba nikoho nezaujíma. A neber to v zlom, ja to nepíšem ako útok na teba, len sa to snažím vysvetliť, ako to je. Feedback je veľmi dôležitý (a často hlavne ten negatívny), ale musí to byť napísané konkrétne. Čo konkrétne je na novej súprave slabé, prečo konkrétne je nová séria úloh na nič a podobne. Argumenty. A prípadne napísať aj návrh na zmenu.

InnoGames proti hráčom nebojuje, veď stále prevádzkuje servery a aj na našom mini slovenskom trhu, každé dva týždne sú updaty. A to teda nie je vôbec obvyklé u 12 rokov starej čisto prehliadačovej hry v dnešnej dobe mobilov..

takže mi truhly ktoré som otvoril prepadli ?

Neviem ti teraz napísať, uvidíme. Mrzelo by ma, keby áno.

a chcem sa spytať či bude aj uspech za full sadu ked budem mať?

Áno, úspech za súpravu Šťastného štvorlístka budeš môcť získať, bude pridaný v stredu.

Nebolo by možné o pár dní predĺžiť tento ewent ?

Nebude to možné.

Omnoho lepšie by bolo ho skrátiť a radšej zvýšiť množstvo zlatých mincí, ktoré sa dajú získať v hre. Ale to asi až do budúcna.

cawte preco nukazuje uspech,otvaral som to no uz neotvaram kedy to zacne ukazovat uspech zberatelskych obrazkov

Od stredy.
 
tak aj teraz by bolo vhod ak by sa dalo pridat nejake tie mince navyse ludom to pomoze ale viem ze im to tam dlho trva ... skoda no ... ako tu pisal jeden hrac preco nereagovalo inno na dotez na tento ewent uz na beta servery kedze mali od hracov info ?
 

DeletedUser10071

Hosť
veď máš boje o awesomiu... ak si aktívny hráč tak to v pohode stíhaš...
 

DeletedUser11173

Hosť
tak aj teraz by bolo vhod ak by sa dalo pridat nejake tie mince navyse ludom to pomoze ale viem ze im to tam dlho trva ... skoda no ... ako tu pisal jeden hrac preco nereagovalo inno na dotez na tento ewent uz na beta servery kedze mali od hracov info ?

Na FB je súťaž o 200 mincí, síce vylosujú len 2 ale šanca tam je

jeden boj som nestihol ale hovorim aj o ostatnych na komplet sadu potrebujes 1500minci nie ?

Na Full set potrebuješ 1350 mincí
 

Deleted User - 4

Hosť
Tento týždeň budú zase boje v sobotu (rozmýšľam, že či jeden boj neprehodíme na stredu/štvrtok?) a nedeľu a ešte sme sa dohodli na ďalších dvoch v pondelok a utorok, takže spolu budú ešte 4 boje - budete môcť získať 300 mincí. Z Awesomie sa teda bude dať získať celkovo 600 mincí.
 
este sa chcem opytat , viacero ludi hlasi ze sa nedostalo na awesomiu, nedaju sa im spetne pridat mince ked na podporu poslu oznamenie ze pevnost bola plna a nezmestili sa ? myslim to tak ze hrac bol pri pevnosti len ho uz bohuzial nezobralo dik za odpoved
 
Hore