Pokec Deň svätého Patrika 2021 - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť
communityevent2020march.jpg


Miesto pre diskusiu o hernej udalosti Deň svätého Patrika 2021, vaše názory, postrehy a podobne.
 
Určite nebude možné vylepšovať súpravu? Aj štvorlistok mal byť nevylepšitelný, preto som nenakupoval viac predmetov a mince mi stáli v inventári. Rád by som tomu predišiel. :)
 
Myslím že tento rok sa mohla pridať nejaká bojová súprava pre ľudí čo už majú starý set a nechcú ho ani ďalej vylepšovať
 

Deleted User - 4

Hosť
Budú aj tohto roku Awe boje so zlatými mincami?
Budú, v každom budete môcť získať 75 zlatých mincí :)

Určite nebude možné vylepšovať súpravu? Aj štvorlistok mal byť nevylepšitelný, preto som nenakupoval viac predmetov a mince mi stáli v inventári. Rád by som tomu predišiel. :)
Írsku slávnostnú súpravu nie je možné aktuálne vylepšovať. Nie je vylúčené, že sa to raz niekedy v budúcnosti zmení, tak ako sa to zmenilo pri iných súpravách, ale nedá sa to dopredu napísať.
 
Mám taký problém , že po splnení úlohy sa mi tá úloha u zadávateľa viac nezobrazuje (iba úlohy s mincami) . Je to normálne? Robím niečo zle alebo?
 
Po ziskani 290 stvorlistkov a splneni irskej supravy mi zrusilo vsetky ulohy na ziskanie dalsich zlatych stvorlistkov. Avsak mi to nezrusilo "zabalene" stvorlistky, ktore su tym padom navyse, ale dalsie nemam sancu nazbierat. Bolo by ferove, aby zvysok sady (buduci rok?) sa nedal ziskat za rovnake stvorlisty, ale za nejake novsie. Inak hraci, ktori si poodkladali 5- a 18- balenia, budu mat vyrazny naskok.
 
Po ziskani 290 stvorlistkov a splneni irskej supravy mi zrusilo vsetky ulohy na ziskanie dalsich zlatych stvorlistkov. Avsak mi to nezrusilo "zabalene" stvorlistky, ktore su tym padom navyse, ale dalsie nemam sancu nazbierat. Bolo by ferove, aby zvysok sady (buduci rok?) sa nedal ziskat za rovnake stvorlisty, ale za nejake novsie. Inak hraci, ktori si poodkladali 5- a 18- balenia, budu mat vyrazny naskok.
prípadne by sme mali mať šancu zbierať tie lístky ďalej.
 
Tak ale je tam napísané že po dokončení úloh sa už nedajú zbierať tie štvorlístky. Osobne som tie úlohy nedokončil zatiaľ aby som mohol nazbierať čo najviac štvorlístkov tak dúfam že sa budú dať použť aj na druhý rok.
 
Hore