Pokec Deň svätého Patrika - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
padne ti aj ked maš dorobený quest na toho motýlika .... trpezlivost

Mam pocit, že posledný kus setu je akýsi lenivý na spadnutie :D

No mne ešte chýba z toho setu na Texase ručná zbraň a puška a na Californii už iba nohavice. Dúfajme, že nebude potrebné poslednú vec do setu dokupovať. To by sa "inno" pekne nabalilo :ehmehm:

Každopádne treba skúšať pätnásť sekundové náhodné práce a mať veľa trpezlivosti a dúfať, že tá posledná vec padne :neisty:


edit po 15. minútach
Tak by som chcel poupraviť príslovie trpezlivosť ruže prináša na trpezlivosť nohavice prináša :) - na Californii mám Patrikov set kompletný :)
 
Naposledy upravené :

DeletedUser

Hosť
navrhoval by som hodiť naše nezhody za hlavu, začať od začiatku :D
napíš do správy, čo treba :)
 

DeletedUser10486

Hosť
Aká bude veľkonočná tombola ?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser7914

Hosť
Inac super.Lenze preco sa da predavat len Nozik? alebo sa to este zmeni pri konci eventu, ze sa budu dat predavat aj ostatne?
 
Ako živí dôkaz som tu ja. Najčerstvejší člen Wiki Team-u. Podal som prihlášku, dostal som odpoveď, makal som na wiki (ešte aj makám len si to musím premyslieť čo kde a ako), dostal som titul a aj odmenu za moju prácu. :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Inac super.Lenze preco sa da predavat len Nozik? alebo sa to este zmeni pri konci eventu, ze sa budu dat predavat aj ostatne?

Tak je to proste nastavené. Pochybujem, že sa to pri konci hernej udalosti zmení, nemám info o nejakom update hry.
 
No ja by som navrhol zníženie úrovne tej súpravy. Má ho skoro každý no podľa mňa 75% hráčov si nenasadí full súpravu.
 

DeletedUser

Hosť
Ono je to podľa mňa tak naschvál spravené. Súprava sa dala veľmi ľahko získať tak ju dali až na 130lvl. Keby bola na nižší lvl tak by ju zas nemal každý.
 
Hore