Pokec Deň svätého Patrika - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Áno dala, hoci nôž nemôžem nájsť. No veď práve preto, dalo sa ľahko získať tak prečo nie aj ľahko použiť ?
 

DeletedUser5708

Hosť
Ja mám všetky nájditeľné veci, veci z úloh ale nemám, nechce sa mi to plniť. :D
 

Deleted User - 4

Hosť
Je to len o šťastí, veci môžu padnúť pri akejkoľvek práci. Vyskúšajte práce striedať, prípadne vyskúšať aj dlhšie práce ako len 15 sekúnd. Ak sa vám nechce čakať, pohodlne si môžete predmety zakúpiť z obchodu Union Pacific.
 

DeletedUser9939

Hosť
Ja som našiel všetko hneď za sebou :D

Ale brat má problém. Má všetky nájditeľné veci, ale nechce mu zobraziť úlohu u Henryho :(
Záchranu salóna - druhú časť ma podľa knihy úloh splnenú a má úroveň 35, čo má byť síce najnižšia na otvorenie (podľa textu vyššie) ale Henry mu ju neukazuje :(
 

DeletedUser

Hosť
má ešte niekto problém nájsť niečo?

Ja dnes cez 300 prác - málo PB, veľa PB...nízke práce, vyššie levelové práce a nič...neviem nájsť poslednú pušku :ociza:
 

DeletedUser6282

Hosť
konkrétne na arizone neviem nájsť pušku, inde už to mám nájdené
 

DeletedUser5014

Hosť
taky na Ari jsem našel vše,a trvalo mi dva dny než mi padla puška,chce to jen trpělivost http://prntscr.com/337j5y ,zkoušel jsem různé práce po deseti pokusech,ale myslím si,že přímo recept na nalezení neí,jen dělěj 15 sec práce
 

DeletedUser

Hosť
Pri akej práci ste našli štvorlístok?....už druhý deň nič
 

DeletedUser

Hosť
takže dnes zase - 3 druhy práce po hodine a 16 druhov prác po 10x 15 sek aaaaaa NIČ...stále bez pušky... neverím tomu, že je to len o náhode, že niekto mal tie veci do 2 dní a ja po stovkách a stovkách prác nič...
 

DeletedUser6273

Hosť
nicky, ja som napísal na podporu a hneď na prvú 15 sec mi tá puška padla, myslím, že linteo ani nestihol prečítať :).

Nemyslím, že práve to bol dôvod na padnutie pušky, ale ako pikoška to je fakt dobré :)
 

DeletedUser

Hosť
Ono to raz padne, treba si počkať ;)

síce veľmi múdra a nápomocná odpoveď, ale dnes akcia končí, nepredpokladám, že treba počkať do zajtra :)


pobr, už to kašlem, nech si tú moju nechajú...ako som pozerala na iných fórach nie som sama, komu proste nechce tá posledná vec padnúť

EDIT: ale posťažovanie sa evidentne pomáha...ja už som išla kliknúť na ten support a padla :) asi po 658 plánovanej práci za posledné dni :)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore