Denné zadania - nový cieľ

DeletedUser3733

Hosť
Keď je v denných zadaniach jeden z cieľov 1 vyhrané dobrodružstvo prečo by tam nemohol byť aj jeden vyhraný boj o pevnosť?

Bez názvu-3.gif
 

DeletedUser6745

Hosť
Pretože dobrodružstiev môžeš odohrať 20 za deň a boj býva väčšinou len 1. Preto je aj väčšia šanca, že to dobrodružstvo sa ti vyhrať podarí, kdežto ten 1 boj denne to je o náhode, ktorá strana vyhrá.
 

DeletedUser3733

Hosť
Pretože dobrodružstiev môžeš odohrať 20 za deň a boj býva väčšinou len 1. Preto je aj väčšia šanca, že to dobrodružstvo sa ti vyhrať podarí, kdežto ten 1 boj denne to je o náhode, ktorá strana vyhrá.

Tak ale veľa hráčov by uvítalo aj takúto možnosť.
Príklad uvediem seba, dobrodružstvo ma vôbec nebaví (ako sám vieš hral som ho len z nutnosti), naopak pevnosti ma bavia (na SK1 sú boje celkom dobre rozbehnuté a je takmer každý deň jeden boj) a či už vyhrám alebo prehrám je vždy 50/50 ale mám možnosť si aspoň vybrať.
Prípadne by to mohlo byť aj inak formulované, zúčastni sa boja o pevnosť.

Dík Linteo, myslím si, že takúto drobnosť by nemal byť pre Inno žiadny problém implementovať do hry.
 

Deleted User - 4

Hosť
Keď je v denných zadaniach jeden z cieľov 1 vyhrané dobrodružstvo prečo by tam nemohol byť aj jeden vyhraný boj o pevnosť?

Gratulujem, tvoj nápad sa pretavil do hry!

Nie je to síce v takej forme, ako si to navrhoval, tj. nie sú to denné zadania, ale aspoň sa mi podarilo, aby to bolo takto:

Nové denné úlohy

Pridali sme do hry dve nové denné úlohy. Pre ich dokončenie je treba zúčastniť sa boja o pevnosť alebo ho vyhrať.
 

DeletedUser3733

Hosť
Ďakujem že si to pretlačil ďalej, aj keď je to len drobnosť, tak som rád, že sa to dostalo do hry.
 
Hore