Detailnejšie zdôvodnenie banov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Zdravim priatelia, naposledy, keď som sa venoval svojej obľúbenej činnosti a zároveň sa pokúsil prihlásiť na svet Louisiana, bolo mi surovo zabránené v prístupe nejakou stránkou s banom.. POZOR TOTO NIE JE ZIADOST O UNBAN.
O čo teda ide? Nerozumiem za čo mám ban keďže ako zdôvodnenie je len "správa v chate v určitý čas".. Môj návrh je písať aj konkrétne ktorá správa zapríčinila takú deň ničiacu reakciu..

Prínos : kontroverznejší hráči budú do budúcna vedieť, kde sa nachádza hranica medzi nevinným podpichovaním a otvorenou toxicitou,takže nebudú potrestaní za vyzývanie na útok na pevnosti a podobne. To zapríčiní ich nápravu a v konečnom dôsledku príjemnejší salón na danom svete.

Zneužitie : neexistuje.

Ďakujem za pozornosť
 
NETREP PROSIM TA NUDA JE TAM URCITE ALE DAL SOM TI LIKE AJ TAK


UPOZORNUJEM ZE KOMU NESEDI STYL PISANIA VYSSIE TAK NEPISAL SOM TO JA ALE KOLEGA OD VEDLAJSIEHO PASU NA POZIADANIE ZA DECI ABY BOLA VECSIA PRAVDEPODOBNOST ZE TO PREJDE
ON MA STREDNU SKOLU TAKZE TO VIE LEPSIE NAPISAT
SICE POLOVICI Z TOHO NEROZUMIEM ALE UBEZPECIL MA ZE TO BUDE DOBRE TAK PROSIM ZVAZTE MOJ/NAS GENIALNY NAPAD
 
Už to budú dva roky čo som prestal hrať, ale vždy sa tu na fórum z času na čas pozriem a práve kvôli takýmto chvíľam a debatám to stojí za to, ďakujem vám, ste úžasní :xmas3: Šťastné a Veselé
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore