Súťaž Diskusia k majstrovstvám IFBC3

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Ste za potrestanie týchto antihráčov?


  • Celkový počet hlasujúcich
    31
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
Keďže sa zajtra začínajú majstrovstvá, svet Nevada bude zajtra uzavretý. Ďakujeme všetkým, čo ste tam hrali, snáď ste si niečo povyskúšali a pomôže vám to do normálneho turnaja.
 

Deleted User - 4

Hosť
Svet Nevada bol uzavretý a turnajový svet bol otvorený, takže sa tam už môžete prihlasovať. Prajeme vám hlavne veľa zábavy na turnaji! :)
 
Zdravím, v dôsledku situácie prebiehajúcej na IFBC žiadam o možnosť potrestania hráčov Magpeter a Bill Greenhorn na SK serveroch (zabanovanie, to že nedostanú nejakú malú odmenu za účasť nieje riešenie) po skončení majstrovstiev. Magpeter kradne veci a dáva maďarom na trh a Grennhorn nahlasuje. Robia to vedome a naschvál s cieľom čo najviac poškodiť SK tím. Chceli sme sa zabaviť, ale títo hráči kazia všetko na čo siahnu a už sám nemám chuť tam hrať. Bol vytvorený zoznam hráčov, ktorí nebudú na majstrovstvách a na tento zoznam sa nebral ohľad, preto chcem požiadať o zváženie potrestania lebo nikto ich tam nechcel. Ak môžem hovoriť za väčšinu, tak motivácia nieje, výsledok je všetkým ukradnutý a cieľ je nejako to dohrať. Takto sme dopadli a nemám k tomu nič viac povedať.
 
Naposledy upravené :
presne tak, každy kto s nimi mal češť vie že sa nikdy nezmenia a žiadne druhé tretie šance to nenapravia a to že nedostanu neaky barel 2 z ms nezmeni nič
 

Deleted User - 4

Hosť
Aj mňa prekvapilo, že sa vôbec nebral ohľad na ten zoznam, z mojej strany bolo organizátorom všetko posielané, ako ste mi to posielali vy. Netuším prečo sa na poslednú chvíľu rozhodli úplne inak..

Predaj vecí - Nie je pravda, že magpeter predáva veci maďarskému tímu, veci kúpil len jeden hráč z iného tímu. Celá vec sa už rieši s organizátormi turnaja, uvidíme, ako to vyriešia.

Nahlasovanie - Nie je pravda, že Bill Greenhorn niekoho nahlasoval, ten žiadneho slovenského hráča nenahlásil, dokonca ani teba Seth Rollins, aj keď si mu vulgárne nadával na chate. Nahlasujú vás hráči z iného tímu, určite nebude ťažké uhádnuť z ktorého. Dávajte si na to pozor a radšej nepíšte na verejný chat vôbec. Veď rozmýšľajte aj trochu, samozrejme, že sa to vaši protivníci budú snažiť využiť proti vám, nedávajte im zbytočnú zámienku.

Blokovanie na sk serveri - Postupovať sa môže len v zmysle pravidiel, či všeobecných obchodných podmienok. Ak by bolo po mojom, sabotéri by tu už nemohli byť. Nie je.

Motivácia - Ako vás môže až tak veľmi znechutiť, že vás niekto ohovorí na chate? Alebo jeden blbec, čo predá veci? Nič v zlom, ale ak vás rozplačú takéto veci, tak to je dosť slabota, čakal by som od drsných slovenských hráčov oveľa viac. Zoberte to práve opačne, čím viac vám bude niekto robiť zle, tým viac sa vás bojí, práve to by vás malo povzbudiť v tom, že aj napriek dvom sabotérom sa dáte teraz dokopy a zahráte si. To už si však musíte v tíme prebrať vy.
 

DeletedUser10071

Hosť
Magpeter si "top" hráč, fakt.

- Nevieš poriadne po slovensky.
- Kradneš veci z trhu na majstrovstvách.
- Kazíš dobro všade kde prídeš (SK, IFBC, Beta, etc.)
- Spôsobuješ mi ujmu na mojom psychickom zdraví.
- Demotivuješ ma vo všetkom v tejto hre.

Čo tu vlastne robíš ?
Ako to že ani dobrodružstvá a ani turnaj nie sú dostatočné ošetrené, aby sa takýmto situáciám predchádzalo ?
Ďakovať môžeš nedomysleným pravidlám a INNU, ktoré je neschopné vydať pravidlá a tresty ohľadom dobrodružstiev.


K Bill Grennhorn sa nemôžem vyjadrovať, lebo nevidím žiadne dôkazy, že nejako škodil.
 

DeletedUser8479

Hosť
Linteo motivacia ? Slabota ? ale prosím ťa, ani si nevieš predstaviť ako to demotivuje hráča ktorý robil pre team najviac ako sa len dalo, dal tam aj realny peniaze na nuggety aby mohol klikat dolare čo najviac, a potom sem pride nejaky magpeter ktory začne kradnut veci z trhu pre ludi z mesta, aby každy mal aspon niečo vylepšene. Stálae sa ozyvaju nový a nový hrači že im zobral veci z trhu. Takže tu nepiš prosim ta o slabote a neviem čom, skus tam hodit aspon par eur a klikaj viac než týžden tolko hodin denne že ta bolí ruka a bud aktivny ;) uvidime kto bude slaby potom
 

Deleted User - 4

Hosť
Áno, napísal som slabota, pretože už tretí deň alebo koľký, čítam o billovi a nejakom chate, tak mi to také prišlo, nechápem, prečo to je stále problém, keď to bolo vyriešené, na čo je dobré písať o tom ešte ďalší týždeň? Veď je to vyriešené, uzavreté a ide sa ďalej.

Predaj vecí je nová vec, ktorú dnes nahlásil Uncle Jim, riešia to organizátori turnaja, treba si počkať, ako to vyriešia. Ten hráč v tíme určite už viac nebude. Veď ja chápem, že to človeka dokáže znechutiť. No treba sa k tomu postaviť normálne, neľutovať sa, riešiť problém a po doriešení na to zabudnúť a baviť sa ďalej.

Nemôžu nikomu predsa takéto veci pokaziť zábavu, veď práve naopak, to by vás mohlo motivovať ešte viacej, aby ste sa na tom turnaji dobre bavili aj napriek takým ľudom. Ak chceli dosiahnuť, že by vás to malo znechutiť, tak by som im na vašom mieste dal jasne najavo, či už na chate, na fóre alebo kde, že sa im to nepodarilo. Oni na turnaji už skončili a to čo tam robili, sa s nimi už ponesie. Just by som sa preto bavil, a o to ešte viac, nech ich aj roztrhne...
 
Ako videl som uz vela tem na salone ale toto je uz pomaly na zaplakanie od hraca Setha Rollinsa.
Takze absolutne nechapem ako moze sem niekto prist a len pisat flame a vymysleny si hejt. Linteo aby si bol v obraze, vacsina co hlasovalo uz dlhsiu dobu dost vulgarne a posmesne uraza a zosmiesnuje Billa za jeho svojsky styl pisania, ktory ale podotykam, je vzdy slusny. Naopak je to prave Seth ktory, si robi posmesky z hracov na revite, vsakze?????A to ze sem prida anketu , kde zahlasuje polka jeho byvaleho mesta je naozaj objektivne. Ako ja by som takuto temu rovno mazal a dal este sethovi ban. Akoze vymyslat si rozne veci bez dokazov? kde sme preboha??
 
Naposledy upravené :
ja som videl veľa videí, ale na hard work bejby sa nič nechytá
Billov prejav je síce slušný, ale je maximálne vyryvačný a provokačný..to že sa na majstrovstvá sa prihlásil len z trollu a aby robil zle, o tom sa ani nemusíme baviť

a ano dal by som im ban, za to že sa DOBROVOĽNE prihlásili, a pritom tam len robili zle
 
Ako videl som uz vela tem na salone ale toto je uz pomaly na zaplakanie od hraca Setha Rollinsa.
Takze absolutne nechapem ako moze sem niekto prist a len pisat flame a vymysleny si hejt. Linteo aby si bol v obraze, vacsina co hlasovalo uz dlhsiu dobu dost vulgarne a posmesne uraza a zosmiesnuje Billa za jeho svojsky styl pisania, ktory ale podotykam, je vzdy slusny. Naopak je to prave Seth ktory, si robi posmesky z hracov na revite, vsakze?????A to ze sem prida anketu , kde zahlasuje polka jeho byvaleho mesta je naozaj objektivne. Ako ja by som takuto temu rovno mazal a dal este sethovi ban. Akoze vymyslat si rozne veci bez dokazov? kde sme preboha??
Sadloň prosím ťa. O bane ty nič nehovor. Jediný vymyslený hejt je od teba na každom salóne, kde nadávaš na rodiny, ponižuješ ženy a naschvál vyvolávaš konflikty a hádky. Skús sa zamyslieť a nekakaj si do ústočiek. Možno práve kvôli tomuto si robím srandičky aj z teba. A budeš sa čudovať ja nemám absolútne s nikým na tejto hre problém okrem indivíduí ako si ty a vyššie menovaných, preto si z vás budem robiť prču na reddite a všade kde chcem. Budeš sa čudovať, ale reddit je práve na to. Verím tomu, že keby si bol na IFBC, tak si aj ty v tejto ankete, pretože všetci vieme, čo by si tam asi tak ty mohol robiť - HANBU A ZLOBU. Okrem toho si aj konšpirátor a klamár, o čom všetci vedia a potvrdil si to aj v tomto príspevku. Ak sú traja hráči zo 16tich polovica, tak potom potlesk pre tvoju matikárku, čo ťa toho isto veľa naučila. Zase si sa snažil zaujať no bez výsledku.
 
Celkovo je úbohé čo na tejto hre dokazujú takí hráči ako je Merci, Bill Greenhorn, Xenino, Magpeter. Robia len zle a ešte sa na tom ohromne bavia.

Magpeter nie len že kazí dobrodružstva ale ešte si dovolí kradnúť na takomto turnaji načo sa tam vlastne prihlásil ? Aby to kazil hráčom ktorým na tom záleži a dali si s tým prácu.

Ďalej hráč Xenino (ako už tu poznamenal dakolo že tie dobrodrúžstva nie sú doriešené) sa nahlási zo svojho druhého účtu a naschvál sabotuje dobro. A nik s tým nič nerobí. A myslím že ku Xeninovi sa tu netreba ani vyjadrovať pozná ho asi celý SK west aj podpora.

Merci no ideš tu osočovať niekoho že vulgárne zosmiešňuje a nadáva a ty si dokážeš spraviť účet na Dela len preto aby si tam chodil nadávať (konkrétne na hráča Rickhardeš keď ešte hrával) to ti príde vporiadku ? A myslím že tiež nie si neviniatko v tom čo sa píše na salóne tiež tam nepoužívaš len samé zdvorilé výrazy.

Prepáčte ak je to mimo témy ale mal som potrebu sa vyjadriť lebo takýto hráči ako títo 4 len hľadajú možnosti ako najviac znepríjemňovať hru ostatným.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore