Súťaž Diskusia k majstrovstvám IFBC3

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Ste za potrestanie týchto antihráčov?


  • Celkový počet hlasujúcich
    31
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
fu tu sa aky flame strhol, sa divim ze vas nikto nezmaze. Len dve veci. Bobby na dela som sa logol ked Rickhardes hral ( goya opat sa opustil a klame a tara, cize napravit moze akurat sam seba) za ucelom mu povedanie ze je velmi zle ked podvadzal. Mal multiucty jamek a pandraw a taktiez predaval svoj ucet na houstone jomovi . Ved sa ho spytaj ci ti povie pravdu:D... a vobec som mu nenadaval vulgarne, nemam tam ziadny trestny bod. Na druhu stranu ty houston moc aktivne nehras akurat tam chodis provokovat Mironna a mna . abtw ste velmi slabucki hraci , co sa tyka dotahovaciek:D:D:D

a na zaver tato tema je uplne od veci, napisat ciste klamstva a ziadat akoze tresty nema sancu u supportu. Pekny den prajem aj ludom ktori nevedia sirit pozitivne reakcie a ostante zdravi!
 
Zrazu aký kamarát s mironom a ešte mi povedz že kedy som vas ja provokoval dvoch ? ďalšie klamstvo ktoré si si vymyslel ale je ich tu dosť.
napriklad si nas provokoval 16.4.2020 o 16:00 ..
ani si mi nezacal vulgarne nadavat na dobre ze, pamatas? ci aj to tu budes spochybnovat aby si nebodaj linteo o tebe nemyslel nieco ze? ked sa tu robis tak chudnucky... radsej keby ste prestali tam riesit somariny a zacali makat na bojoch. Tu sa ukazuje ze ste pisalci (urazky vulgarne a obrazove na redite od lamy setha a podobnych) ale ked mate zamakat na bojoch tak zrazu vzduchoprazdno, prehra nad prehru...skutek utek...
 
Hmm... :D Linteo už určite vie svoje o mne a nie je to nič dobré veď som aj mal ban zato. A to ten čas aj dátum si si vymyslel či ako ? Alebo si to zapisuješ niekde ? Na Houston chodím len zadávať práce nie ako ty na Delaware sa tam prihlásiš len aby si osočoval ľudí. A makať na bojoch je ťažké keď tam prídu individuá ako je náš drahý maďarský kamarát Magpeter alebo Bill ktorý sa tam nahlásia len aby škodili lebo im to robí dobre tak ako aj tebe. Nazdar.
 
Uz je to celkom dlha doba, tak by ma zaujimalo ako su na tom IFBC odmeny? Vela hracov sa ma uz pytalo kedy to bude ale nemohol som im dat odpoved, ktoru ani ja sam nepoznam. Chcel by som sa teda opytat kde sa to zaseklo resp kde je problem popr co je vo veci :) Ak je teda odpoved mozna :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore