Pokec Diskusia k súťaži Bojovník

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Úprimne ak si narážal na to, že mi to vadí. Nie, nevadí mi to. Snažil som sa len podať nejaké racionálne pripomienky, ktoré napokon viedli k istej zmene tejto súťaže, za ktorú ďakujem. <3 Vždy je čo zlepšovať a bez pripomienok to nejde. Ak to vyzeralo ako toxicita, tak ma to uprimne mrzí. No staval som na tom, čo sme sa bavili s hráčmi na salónoch. Účasť by bola minimálna najmä kvôli tomu, ako nevýhodné bolo počas tomboly vykonávať modlenie. Ďalším bodom bolo to, že nikomu neprekážala formulácia "oznámenia prác" avšak nakoľko nie je do hry implementované oznámenie z dobrodružstva, tak sme sa zarazili a snažili sa predísť nepríjemnostiam. Predsa trvalo takmer jeden deň kým si to niekto všimol a zmenilo sa to.
Preto v konečnom dôsledku chcem poďakovať v mene všetkých komentujúcich a účastniacich sa za zmeny a pohotové riešenie. Dúfam, že ostaneme na takejto "dobrej vlne" aj do budúcna.
 

Deleted User - 4

Hosť
Účasť by bola asi taká ako obyčajne, len stačí vždy normálne napísať, ak má niekto nejaký osobný problém alebo niečomu nerozumie a netreba hneď nezmyselne napádať ľudí, čo ju pripravili, len preto, že sa v niečom pomýlili, či súťaž znechucovať pre všetkých. Nikto nie je neomylný. To sú také obyčajné veci, ktoré som si nemyslel, že treba vôbec vysvetlovať. Ale dobre, nebudem to už ďalej komentovať, len dodám, že som si nemohol nevšimnúť ten veľký rozdiel medzi tým, ako to bolo niekým rozoberané na salóne a s prezentáciou tuto na fóre, čo ma celkom pobavilo. Za tie racionálne pripomienky ale ďakujem, tie súťaže nerobíme pre nás, ale pre vás všetkých, za všetku konštruktívnu spätnú väzbu, ako ich ďalej vylepšovať, budeme vždy iba radi ;)
 

Deleted User - 4

Hosť
Jasné, že to nemohlo byť ofenzívne, veď ak by si chytal kvôli takejto úplnej kravine až také hysáky, že by si musel kvôli tomu niekomu nadávať, tak by si sa ihneď zapojil do neformálnej súťaže o tohtoročnú kráľovnú drámy a snáď každý dobre vie, že sa do nej teraz nemá zmysel vôbec zapájať, keďže tento ročník už bezkonkurenčne a s obrovským prehľadom ovládli "taktici" :xmas1:
 
aké budú odmeny v súťaži o kráľovnú drámy? že či sa ešte oplatí snažiť a niečo predviesť aj napriek tomu že jasne dominujem :D :D :D
 
Jasné, že to nemohlo byť ofenzívne, veď ak by si chytal kvôli takejto úplnej kravine až také hysáky, že by si musel kvôli tomu niekomu nadávať, tak by si sa ihneď zapojil do neformálnej súťaže o tohtoročnú kráľovnú drámy a snáď každý dobre vie, že sa do nej teraz nemá zmysel vôbec zapájať, keďže tento ročník už bezkonkurenčne a s obrovským prehľadom ovládli "taktici" :xmas1:

nekrič hop bo tu vytiahnem eso z rukáva a rozputam peklo..ale až od štvrtka
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore