Diskusia k súťaži - Duelová scéna

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Takže:

1. Nuggety sa nepridelujú len na určitý svet, ale globálne :)
2. Aké má tá zbraň poškodenie?

:howgh:
 

DeletedUser

Hosť
1. Linteo, nechcel si dať náhodou o jednu nulu menej pri tých nuggetoch? Lebo sa čudujem. :D (jááj tak, už som myslel, že nejaký väčší zázrak sa stal :D)
2. A tá zbraň asi nebude mať poškodenie, ak som správne pochopil. :D (tak som to myslel)
 

DeletedUser4451

Hosť
1. Podla mna to bude tak ze nuggety prideluje innogames a nesutazi len slovensko ale cely the-west zo vsetkych krajin takze sanca na vyhru - docela miziva
2. Tu zbrna ti asi poslu domov, nepripada mi ako vhodny obrazok do hry
 

DeletedUser

Hosť
Pokiaľ je to súťaž celého sveta, je šanca na výhru naozaj malá.
A tá zbraň nebude pridaná do westu ale dovezú ju domov. Či?
 

DeletedUser5708

Hosť
Chcem sa spýtať, do súťaže môžem strčiť aj niečo vtipné, napríklad že ten duel budú pozorovať mimozemšťania a tak? :D
 

DeletedUser

Hosť
Dúfam, že bez ohľadu na odmenu sa do súťaže zapoja hráči aj zo Slovenska. Verím, že sa tu nájde zopár hráčov, čo budú radi obhajovať v tejto súťaži našu krajinu a aj sami seba. :)

Veľa zdaru. :slovensko:
 

DeletedUser5708

Hosť
!!!HLAVNÁ OTÁZKA!!!


Ak robím komix, text musí byť po nemecky alebo anglicky, či stačí slovenčina?
 

DeletedUser

Hosť
Ja mám otázku. Tí 3 výhercovia budú vyžrebovaný každý z jednej kategórie? Tým myslím že ak niekto chce kresliť rukou na papier, nemá šancu prekonať niekoho, kto má veľké skúsenosti s photoshopom a vytváraním obrázkov a videí na PC.
 

DeletedUser

Hosť
Neviem detaily, bud zistím, alebo sa Linteo vyjadrí až on zistí :D

Tak určite sa treba snažiť. šancu má podľa mňa všetko, rozhoduje dobrý nápad, drina, a treba do toho vložiť aj kúsok srdca.
 

Deleted User - 4

Hosť
Do súťaže sa skúste zapojiť, máte takú istú šancu ako ostatní. Text je dobré písať po anglicky, pretože to je medzinárodná súťaž. Nie sú žiadne kategórie, proste porota vyberie 3 najlepších.
 

DeletedUser4623

Hosť
no tak pokúsíť sa dá ale nemyslím že vyberú niekoho zo Slovenska......
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore