Diskusia k súťaži - Duelová scéna

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5708

Hosť
Ja sa určite zapojím, no vôbec neviem čo mám robiť... Či komix na PC, alebo komix ceruzkou (a to ak aj hej, vôbec netuším ako dám do PC).

Chcem ešte otázku... Môžem ten komix urobiť tak, že urobím jednu veľkú scénku na výkres, odfotím, hodím do kompu a hodím na jeden celý slajd na PowerPointe, potom urobím ďalší obrázok, odfotím, hodím do kompu a ďalší slajd? Je to dobrý nápad? :hanbimsa:
 

DeletedUser

Hosť
Všetci, ktorí hovoria, že sa do súťaže neoplatí zapojiť, nemusia mať až takú pravdu. Predstavte si, že si to povie každý jeden človek, čo sa môže zapojiť. :p

Preto sa možno do sútaže zapojím a asi natočím nejakú volovinku. :D
 

DeletedUser5708

Hosť
A ešte mi nikto neodpovedal na otázku: Je dobré urobiť komix v PowerPointe?
 

DeletedUser

Hosť
Je aj nejaká ochrana proti tomu aby to nejaký špekulant neokopíroval odniekaľ?
 

DeletedUser

Hosť
toto máš tú ochranu:
Nezabudnite dielo viditeľne označiť názvom súťaže "The West Duel Scene Contest"!
aj keď na veciach vytvorených cez comp nie je moc účinná :)
 

DeletedUser

Hosť
Samozrejme. víťazné výtvory sa určite budú poctivo vyberať a porovnávať či to nieje len odniekiaľ stiahnuté
 

DeletedUser5708

Hosť
Ja to kašlem. Kresliť neviem, s grafikou robiť neviem... Moje šance sú spočítané (jedine že by sa dal urobiť príbeh ale pochybujem...). Držím palce hlavne zúčastneným na slovenskom Weste :)
 

DeletedUser

Hosť
Ja to kašlem. Kresliť neviem, s grafikou robiť neviem... Moje šance sú spočítané (jedine že by sa dal urobiť príbeh ale pochybujem...). Držím palce hlavne zúčastneným na slovenskom Weste :)

Či už to bude video, komiks, plagát, príbeh, koláž alebo čokoľvek, čo by sa na to hodilo.

I príbeh de. Takže nemusíš hádzať flintu do žita a môžeš to skúsiť. Za pokus nič nedáš.
 

DeletedUser5708

Hosť
Nj, ale vždy to bude mať strašne malú šancu....


________________

Chcem sa spýtať či to môže byť tak že ja porozprávam najprv príbeh hlavnej postavy, a potom príde ten obrovský duel?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
tu máte tú výhru priamo u vývojarov v praxi:
[SPOIL]
blog_battlefield1.jpg
[/SPOIL]:D:D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore