Diskusia k užívateľským scriptom

DeletedUser421

Hosť
keď si nainštalujem script šatník, tak mi to tlačítko vpravo nefunguje, resp. ho zakrýva tá blbosť o prémiu.... predtým mi to však v pohode šlo, som to inštaloval aj na ntb pred včerom, ale dnes mi to už toto robí, neviet eprečo? :(
 

DeletedUser

Hosť
Mám silný pocit, že script Šatník už aj tak onedlho nebude povolený. Organizátor vybavenia je súčasťou novej verzie hry, kde si hráč môže navoliť dve sady. Ak chce viac, musí mať aktivované prémium Automatizácia. Tento script teda bude poskytovať funkciu nahrádzajúcu prémium (umožňuje mať viac vybavení ako je bez prémia bežné), čím je v rozpore s pravidlom §7) Skripty. A nedá sa vylúčiť, že Nemci naschvál urobili zmeny v kóde hry, ktoré ten script urobia nefunkčným, inak by na to hráči nemuseli ani len prísť a pravidlá by porušovali nevedomky.
 

DeletedUser

Hosť
mam nápad na script nemohol by niekto vytvoriť script na vypočitanie rep. sily na fore
 

DeletedUser

Hosť
Script na zobrazenie oznámenia z daného sveta - nová spoľahlivejšia verzia
Kód:
javascript:function show_report(){var bbcode=(document.getElementById("report_code").value.split("[report=")[1]).split("]")[0]; var first_length=bbcode.length-10; var first_val=bbcode.substr(0, first_length); var second_val=bbcode.substr(first_length, 10); parent.Reports.show(first_val, second_val);}; new MessageBox({title: "Otvoriť oznámenie", message: "<center><form name=report0>Zadajte BB kód oznámenia: <br><input id=report_code name=report1 type=text></form><input type=button value=Otvoriť onclick=show_report();><br><br><font size=1>Copyright (c) 2011 Blood Killer</font></center>", width: "300px", height: "160px", options: [], cancelOnOutsideClick: true}).show();

Docela by mě zajímalo co je na tom o tolik lepší kromě grafiky. Nikdy se mi nikdo nestěžoval, že by nefungoval. A mě samotnému taky vždyfungoval. Ale to je můj názor
 

DeletedUser

Hosť
The West Peteeho utility prešiel na verziu 0.4.1, opravil som jeden bug, no hlavne pridal podporu pre jazykové balíky (nie že by to momentálne bolo nejako extra treba, pri tých 4 textoch, ale zopár ľudí to chcelo). Slovenský nájdete tu: http://userscripts.org/scripts/show/109236

A čo je ešte dôležitejšie, od 1.8. má script na slovenskom Weste od Hernej podpory zelenú (na tak dlho, ako je povolený na .net)... Odpoveď som si jaksi našiel až teraz, myslel som, že pri každej odpovedi od HP mi príde mail, tak som to moc nekontroloval... :D
 

DeletedUser

Hosť
No Petee, tak teraz keď má zelenú Ťa fakt musím pochváliť. Je to perfektná práca, ten script mi už niekoľkokrát pomohol.

A teraz by som tu týmto chcel pochváliť aj script The-West - Menu, ktorý sem dal Jonny a na ktorom sa údajne aj sám podieľal :). Je perfektný, až na to, že by som si možno vedel predstaviť lepšiu grafiku niektorých ikoniek...
 

Deleted User - 185438

Hosť
Naprogramoval som v HTML a v JavaScripte automatickú inštaláciu všetkých použiteľných (teda aspoň pre mňa) skriptov na The West pre Google Chrome / Mozilla Firefox (s Greasemonkey). Už stačí iba kliknúť na "Inštalovať" a odklikať akceptovať/potvrdiť v dialógových oknách.
www.ericek.111.szm.sk

Skripty sú z tejto stránky
Úplná zbytočnosť, keby si tam aspoň dal na výber ktoré scripty inštalovať... :odJackNoface:
Stránku ani nebudem komentovať :odJackNoface:
 

DeletedUser4989

Hosť
podla mna je to dobre pomôze vam to s hrou aj ju ulahci
 

DeletedUser5241

Hosť
Ja som si asi nejako blbo nastavil chrome, ale keď kopírurem nejaký javascript, tak mi ho skopíruje bez "javascript:" neviete mi poradiť?
 
Hore