Diskusia k užívateľským scriptom

DeletedUser7329

Hosť
nefunkcny script

zdravim.
po upgrade mozilly na 9.0.1 mi prestal fungovat TW Pro+ script (inventar)
neviete v com je "pes zakopany?"

za odpoved dakujem.
 

DeletedUser4701

Hosť
nooo mam taky dojem ze novy update nam troska zneprijemnil hru... tak proism nejakeho schopneho a zrucneho hraca ci by nevitvoril script ktory by premenil inventar alebo trh na stary...na ktory sme boli zvyknuty :sibko:
 

Deleted User - 185438

Hosť
Keď dokončím nový Report Converter, tak urobím niečo také...:)
Vlastne som sa rozhodol urobiť kalkulátor vecí pre prácu - kópiu TW Pro, presne tak ako TW Pro bolo umiestnené v inventári, tak bude aj môj scrip a to v spojenom okne inventára... princíp počítania bude rovnaký + nejaké tie nástroje na mestskom fóre, chate...
 

DeletedUser4179

Hosť
Script pre výpočet oblečenia na práce predsa existuje a je celkom fajn na stránke TW-db
 

Deleted User - 185438

Hosť
a co take nenahradza ??
Zobrazenie setov + vlastné sady, výpočet nákupnej/predajnej ceny inventára, zobrazenie vecí ktoré nie sú potrebné na žiadne aktivity, farba v chate, whisper, zobrazenie vyhratých/prehratých duelov v profile hráča, smajlíky na mestskom fóre...
 

DeletedUser

Hosť
Na zobrazenie setov stačí zadať v inventári do poľa hľadania názov setu alebo jeho začiatok ;) napr. ind a už máte celú indiánsku po kope
 

DeletedUser6280

Hosť
script na duel expy

Rada by som poprosila o script na duel,kde na starom update v menu "duel" som mala popri duelovke aj kolko dostanem expov za hráča..po novom update my ukazuje iba duelovku nič viac,ďakujem...používam google chrome.
 

DeletedUser

Hosť
taký script momentálne na aktuálnu verziu neexistuje, ale môžeš skúsiť presvedčiť niekoho aby sa doňho pustil :)
 

DeletedUser6280

Hosť
Reakcia

Na to som ja maličký pán.....:--):eezmurk::odJackNoface:
 
Hore