Diskusia o anketách, vaše komentáre, nápady na ďalšie ankety

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser9056

Hosť
ja som tiez za aby ludia vyjdarili svoje postoje, a prave o to mi tam ide, o vyjadrenie a nie o tu dvojku, aj keby dal hned 5ku, nech aspon napise pricinu ze preco, ale sam tam pisal ze nema ani co vytknut a ani sem moc nechodi. Ako mozes hodnotit nieco co nepoznas, ale pre istotu das nizsiu hodnotu lebo keby nahodou. Taketo vyjadrenie nic nevysvetli ani nikomu nepomoze....si zober ze by ta sef v robote vyplatil menej, lebo sice nic proti tebe nema, ani nevie aku robotu robis, ale urcite by si sa mohla zlepsit :D to by ti asi moc nepomohlo v naprave..... ja som sa smiala na logike tej vety.... (nie na pisatelovi (lebo takychto podobnych tam bolo viac) ).

Heby, nechápeš že oni to robia len pre tie nuggety? :) Zahlasujú, napíšu 2 vety a už len čakajú, či náhodou nevyhrali. :eezmurk: Nemusím ani čítať niektoré príspevky, ale už len podľa rozsahu viem, kto to myslí vážne a chce niečo vylepšiť a kto chce len nuggety. :)
 

DeletedUser

Hosť
Co dát hlasování o update 2,0. Jak se s odstupem času líbí. Popřípadě bych šel i do hlasování o craftu, který se dost podstatně změnil, nebo skusit hlasování o tom, co se hráčům líbí a nelíbí na pevnostech.
Určitě by bylo zajímavé i hlasování o tom, jestli by nebylo dobré spojit ari a buff. Podle mě je na obou fakt dost málo hráčů....
Skusit se může i hlasování o akcích v shopu, co by hráči přivítali ve slevě....
Je toho opravdu hodně a tohle je jen pár nápadů....
 

Deleted User - 4

Hosť
Takže ak tam dá niekto 5 sa neurazím ,to teraz sa má Linteo uraziť ak mu tam dá niekto na každú anketu 5

Ja sa určite neurazím :)
Hlavne na to ani nemám čas, okrem The Westu spravujem aj Divoké Kmene, kde by som si našiel čas sa ešte trápiť nad takými vecami, pričom ešte nerátam aj osobný život, som veľmi vyťažený (áno, aj ja mám život mimo pc) :)

Keď to je v dobrom myslená kritika od niekoho, kto má záujem na zlepšovaní danej veci, tak som práve iba rád. Veď ako inak sa človek dozvie, čo robí zle, keď sa neopýta? A keď niekto normálne napíše, že v čom vidí nedostatky, tak to je fajn. Nikto nie je dokonalý, ja sa rád zlepším.
No a keď to je v zlom, že niekto príde na fórum iba označiť najhoršie možnosti a teší sa z toho, že "ako nám to ukázal", tak ja asi budem v tomto divný, ale mňa to hrozne rozosmieva.

A čo sa týka ostatných, čo označili, že sa im nepáči hra, fórum a podobne, no tak keď nič k tomu nenapíšu, tak ako keby vôbec nič nenapísali.
To je o ničom a ja si to nevšímam. Zbytočne ale minuli energiu a ďalej ju budú míňať, postupne sami seba otravujú, keďže ak hrá niekto hru alebo chodí na fórum, ktoré neznáša, tak ja k tomu napíšem len toľko, že tak mu treba :)

Ja robím veci hlavne pre väčšinu a ďalej v tom aj budem pokračovať. Vidím, že väčšina ľudí je spokojných, takže dačo asi robíme dobre a na tých budem ja radšej ten čas a energiu míňať, pretože to ma teší. No a samozrejme aj na tých, čo sú tu aj normálne nespokojní, ktorí majú úplne normálne výhrady voči niektorým veciam, to by nebolo asi normálne, keby sa tu neobjavili aj takí, to je úplne v poriadku. Ale určite nie na frfľošov, rýpačov a jedošov, tí nech puknú. Takže toľko k tomu.

Možno neskôr by som vysvetlil aj zopár nedorozumení, ktoré som si tam všimol, ako napr. niektorí nerozumiete, že činnosť tímu nespočíva vo vytváraní tém, resp. dobrovoľníci tu nie sú na to, aby vytvárali zábavu, obsah máte vytvárať sami, to nie sú vaši otroci, takisto, že informácie o hre my zverejňujeme všetky tak ako majú byť a nepamätám si, že by sa stalo dačo také, že by boli zverejnené neskoro, proste máte na mysli veci z bety, ale to je úplne niečo iné, to nemáme my zverejňovať. Ešte uvidím, keď si na to nájdem čas.

Zatiaľ vaše nápady na ankety sú dobré, napr. nabudúce môže byť tá anketa o wiki, prípadne názor na Innogames, či o tom remesle. Ale píšte ďalšie, predstavte si, že ako keby sme nič nevedeli vymyslieť sami, takže vy to musíte :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser9056

Hosť
Chcel by som sa opýtať, kedy budú ďalšie otázky, v ktorých opäť môžme vyjadriť svoj názor... :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Na budúci týždeň :)

(Inak svoj názor môžete vyjadriť aj bez ankiet)
 

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa by anketa o Wiki bola dobrá :) aspoň by sme sa dozvedeli názory hráčov na Wiki ;)
 

Deleted User - 4

Hosť
Akú anketu by sme mali spraviť na ďalší týždeň?
 

DeletedUser

Hosť
Akú anketu by sme mali spraviť na ďalší týždeň?

anketu o migrácii, či by ľudia chceli:
- Ari smer Buff
- Buff smer Ari
- je mi to jedno
- nechcem migráciu

Je to za predpokladu, že Texas by asi nemigroval, keďže je tam iný prémiový systém
 

DeletedUser9056

Hosť
Mohla by byť anketa ohľadom presunu - migrácie (svety Arizona, Buffalo):

Arizona --> Buffalo
Arizona <-- Buffalo
Nechcem migráciu

P.S. Linteo, ak Ti chcem napísať, respektíve sa niečo opýtať súkromne, tak kam? :neisty:
 

DeletedUser

Hosť
Najskôr anketa, kde by sa ľudia vyjadrili, či migráciu chcú, alebo nie. Až potom prípadný smer. :neisty:
 

DeletedUser

Hosť
No veď ja som to myslel tak, že najskôr by sa hlasovalo či áno, alebo nie. Potom prípadne o smere, nie naraz. Čiže 2 ankety. :)
 

DeletedUser

Hosť
tak môžu bežať naraz 2 ankety - aj tak to neni záväzné...len pre info pre Lintea a INNO
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore