Pokec Diskusia o Awesomii

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
teda ak vies zmenit cas povedzme na 19:30, tak nie je problem, to uz je na tebe ci chces dat vediet den dopredu, aby v ten den bol iba jeden boj, cize pride co najviac ludi
 
Ako píšem, nie je problém to zmeniť. Aj na iný deň.
Lepšia by bola teda napr. nedeľa?
No, ak chces na tom boji co najviac ludi, tak urcite dat vediet den dopredu, aby sa vtedy nekopal iny boj, ale to je moj nazor, niekto mozno chce aj awesomiu aj normalny boj, proti comu tiez nenamietam, len potom na awesomiu pride menej ludi
 
A inak ak mozes mohol by si to vytvorit este raz tie boje ... lebo niektori sa uz bezhlavo zahlasili, nech sa to nejak dohodne medzi alianciami
 

Deleted User - 4

Hosť
Nedá sa to znovu vytvoriť, ale ak sa niekto pomýlil alebo chce byť na inej strane, napíšte mi ticket na hernú podporu a ja vás prehodím.
 

DeletedUser10974

Hosť
By to potom chcelo nejak nastaviť aby mal niekto hodnosť či v útoku alebo obrane, lebo ak nikto nevlastní pevnosť z obrany nik nemá kapitána či generála. To isté aj v útoku, žiadne mesto nezaútočilo tak tiež tam to je bez hodnosti. Tak neviem či by sa to dalo cez nejakú anketu/dohodu/random vygenerovanie hráča či mesta, ktorí by dostali aspoň kapitána aby nebol chaos. Alebo ešte možnosť bojovať ali proti ali a každá aliancia by si určila 3 hráčov, krotí budú mať generála a starať sa o to. (kedže hráči sa skôr budu hlásiť k svojej ali ako proti)

Ale ak by išlo o mestá tak len hráči, ktorí majú čierny klobúk by som dal
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser11237

Hosť
podľa mňa to nebude chaos, duelanti sa budú hýbať prvý lebo majú navyššie vodko, hodnosti sú zbytočné :)
 
Podla mna je namieste dostat regrut ked dojdeš na boj a treba to dako riešit vieme že su hrači čo na boj nedojdu ked regrut nedostanu
 

Deleted User - 4

Hosť
Podarilo sa mi to nastaviť, máš tam hodnosť kapitána. Ak chcete niekto ďalší hodnosti pre vaše boje v útoku, napíšte ticket. Pre obranu to nejde. V budúcnosti to spravíme potom už inakšie.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore